Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Maja - zawsze jesteś mile u nas widziana. Wpadaj kiedy chcesz i opowiadaj co u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka to jeszcze zdradź mi jakiej firmy są dobre, bo nie chce mi się eksperymentować ;) Może z Łowicza? Owulka skończ te firanki wieszać i napisz mi co z tymi knedlami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - -a więc marsz do kuchni po prowiant :) Ja chyba też będę musiała tam zejść, bo jakiś obiadek trza by przyszykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - z Łowicza jeszcze nie jadłam, szczerze powiedziawszy to rzadko patrzę na firmę powidełek :D Powidła to powidła, ja tam każde zjem :D Ostatnio kupiłam w Biedronce w takim kubeczku, trochę były lejące, ale za to baaaaardzo pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka skoro tak, to będę musiała zaeksperymentować :) A ja dziś mam łazanki na obiad z młodą kapustką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju :D swietne motto :D wielkie dzieki 👄 od jakiegos czasu probuje je wcielac w zycie 🌻 raz lepiej, raz gorzej - byle do przodu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej jak nie przestaniecie z tymi smakołykami to zaraz się do was wybiorę na nie bo już nie wiem przez was na co mam smaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha witaj w klubie. Nie mam pod ręką powideł śliwkowych więc się dossałam do konfitury wiśniowej bo mi dziewczyny smaka narobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide coś zjeść bo z tego wszystkiego same błędy robię i pewnie ktoś pomarańczowy zaraz po mnie pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko :o fasolkę po bretońsku też bym zjadła.... Już sama nie wiem czego chcę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś ziemniaki na \"oko\" nie wiem ja gotuje taki garnek o srednicy 25 cm . Od razu po zrobieniu knedle ugotować w osolonej wodzie kilka minut do wypłynięcia :). Podawać na gorąco posypane cukrem pudrem (ja tak wole). Ojejku ale sie zrobił topik kulinarny :) Karinka nie przesadzaj z tą nazwą one nie są moja specjalnością :P ale za to krokiety z pieczarkami i mięsiwem to moje ulubione danko - wszystkim smakuje :D (pewnie znowu ciężarówki sie wkurzą :P:P:P ) Pa pa ide dalej sie wieszac tzn firanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam na zakupy. Jakieś ciuchy muszę sobie wreszcie kupić bo już w żadne spodnie się nie mieszczę a i spódnic coraz mniej na mnie pasuje. Smacznego wam życzę i miłego popołudnia bo pewnie wrócę padnięta i nie siądę już do kompa. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka wielkie dzięki :) No widzisz ja bym ten cukier z ciastem zagniotła ;) I masz rację, wkurzyłam się i idę odgrzać pomidorową z wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobietki, ja spadam, bede ok. 1. w nocy, jak ktora nie bedzie mogla spac, to zapraszam na pogaduchy...Ciao...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jem własnie pomidorową ;) Karinka współczuje ja to bym chyba nie wytrzymała w takiej pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nagadały sie i poszły :( Antoś kiedy robisz knedliki bo ja własnie je wpycham ;) mmm pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka a wiesz że chyba ci zazdroszczę że tylko masz 5 tygodni,mnie juz to wszystko męczy i hormony mi buzują coraz częśćiej mam ochote komus gardło poderżnąć no zabiłabym taka jakaś zła chodze i ciągle płaczę sama sibie nie poznaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabarytka
Witam :) co to jest beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta-hCG Gonadotropina kosmówkowa, bo tak brzmi pełna nazwa beta-hCG jest hormonem, to znaczy substancją wytwarzaną przez organizm w celu kontroli funkcjonowania określonych narządów. HCG przypada rola szczególna, ponieważ pod jej wpływem pozostaje wyjątkowy proces - rozwój wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tak pusto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny czy któraś miała tak że przed 30tc miała maleństwo ułożone miednicowo a do porodu zdołało się ono obrócić główką w dół bo mi dzisiaj powiedział że jest ułożne miednicowo i jak się nie obróci to będzie cesarka do jakiego czasu może się obrócić maleństwo bo podobno póżniej to nie ma już miejsca?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jutro mi któraś odpowie bo widzę że dzisiaj to chyba już nikogo nie zastanę miłej i owocnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny :) Zocha, niestety Ci nie odpowiem, bo nie mam pojęcia...jeszcze :D A co do głupich pytań, to jeśli ktoś mnie pyta czy jestem w ciąży to odpowiadam: \"tak, od dwóch godzin, jeszcze mi się nogi trzęsą\". :) Zatykam tym ludzi i mam święty spokój. :) Ja jutro będę znała wyniki powtórnych badań Miśka. Ciekawe co wyjdzie. Mam nadzieję, że od stycznia się coś polepszyło. Jak będzie źle to zaczniemy się zastanawiać nad inseminacją. Będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie dziś pochmurno ale nadal ciepło więc może jeszcze wyjrzy słoneczko. Zocha dziecko powinno się obrócić około 30 tygodnia bo potem nie ma już miejsca na takie eksperymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki z rana! owulka nie wiem czy uda mi się jeszcze kupić truskawki. A mogą być mrożone? Aha, no i ile mniej więcej knedli wychodzi z tego przepisu? Zocha chyba Limetka pisała o podobnym problemie, zapytaj ją :) Klempa a to dobre, hahahahahaha Jestem ciekawa jaką mają minę, jak im rzucasz takim tekstem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×