Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Majka nie rozumiem czemu niestety. Witaj Intima. Czyżby spotkanie klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gokata jak tam dziś samopoczucie? Maluszek mocno pcha się na drugą stronę? Majka no to mów bo czekam niecierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, G R A T U L U J Ę!!!!!!!!!!!!!! Ty wiesz jak bardzo się cieszę! Jezdem pierwsza ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę :) :) :) 3mam kciuki żeby wszystko było oki. A ja cię właśnie miałam pytać czy zaczęliście już staranka. Cóż za wspaniała informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny....naprawde:D gin kazała czekać 2 cykle po zabiegu, no i odczekałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem druga i też się cieszę :) Tydzień bez nowej mamuśki - tygodniem straconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się popłakałam ze wzruszenia. Ja ostatnio mam oczy w bardzo mokrym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jeszcze lekarz mnie nie badał i nie robiłam hcg bety ale to na 100 % to:D troche sie boje bo wiecie jak bylo ze mną poprzednio..... dziekuje wszystkim i każdej z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka to teraz uszy do góry i nie myśl o tym co było tylko o tym co przed tobą. Wiem że będzie ci ciężko ale jesteś silną kobietką i dasz sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja też GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!! jejku!!!!!! kolejne małe szczęście 0 jupi!!! :D Wzetka- Mały pcha sie pcha i dlatego jestem tak rzadko na forum- sciskam WAs wszystkie- buziaki papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata to ściskaj nogi żeby chociaż z miesiąc jeszcze posiedział w środeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ten wiatr ma przynosić takie dobre wiadomości to jak dla mnie może ciągle wiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik kasik-dziekuje za zyczenia i gratulejszyn..... wstreciucho a gdzie masz taki upalny dzionek? w Hszpanii?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że. A z drugiej strony to takie upały na dłuższą metę też nie są ciekawe. A jak tam twój apetyt, bo jak moja małżowina zobaczył wczoraj że waga mi stanęła (ba nawet trochę mniej niż ostatnio) to powiedział że muszę więcej jeść i on mnie będzie tuczył. Uśmiałam się bardzo ale nic na to nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no dziewczyny same dobre wiadomości z rana Majka1976-gratulacje to wspaniale że ci się udało,warto wierzyc w swoje mozliwosci Gokata-nogi mocno zaciśniete?Pewnie tez zadnych igraszek ci nie wolno... Wzetka - a tycoraz blizej też bym chciała bo mi juz baardzo cięzko Kasik kasik -uwierz że jak by ci wiatr głowe z płucami wyrywał to by ci szybko zbrzydła nasza polska pogoda...aż ci zazdroszcze tego słońca wszystkie dziewczyny witam i pozdrawiam nie wiem czy pisałam może sie powtórzę ale juz kupiłam łóżeczko 10 elementowy komplet pościeli teraz wynalazłam pieluchy jednorazowe w sklepie internetowym sa około 20-25 zło tansze na paczce niz np. u nas w sklepie a od 120 zł kurier gratis więc ostro myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie dziewczynki :)) !!!!!!!! Majka!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):) Wzetka - jak tam samopoczucie? :) Kasik - ja chcę ciepło!!!! Nie miałam wakacji od 2 lat....w poniedziałek mieliśmy jechac nad morze ( nad którym jeszcze nigdy nie byłam) a tu klapa. Rano w TV mówili że może padac i by chłodno jeszcze przez jakieś 2 tyg :((((( będę płakac :((((( !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZETKA- to ja jestem bliżej od ciebie!!!!! o Matko cos pokręciłamto ja pierwsza wybuchnę...oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze. Ja mam łącznie 5 kg ale na wstępie byłam 2 na (-) więc ogólnie mam dopiero 3 kg na (+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aneta Ja i Kasik mamy terminy na początek listopada. A z tego co widzę u ciebie to wypada jakieś 6 tygodni wcześniej. Najpierw powinna się rozpakować Limetka, potem Gokata, następnie Ty, Sheila, Kasik i dopiero na końcu ja. A jak to wyjdzie w rzeczywistości to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×