Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Ja jestem Majka i serdecznie gratuluje :D U mnie też dziś słoneczko ale na kąpiele w jeziorku za zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Limetka witam:) Intimka moja kochana :) Witam No i witam całą resztę dziewczynek :) Co tam słychać? Nie było mnie tu dawno hehehe... Intimka jak tam? Żyjesz? Stresa masz? :> Buziaki dziewczynki... ;) Idę swojego MAksia nakarmić bo mi tu paszcze nadziera :) Byłam tu w zeszłym roku :) zanim się wykulałam :) Gdybyście chciały Kaluskę zobaczyć zapraszam na bloog mamusia-kluseczki.bloog.pl Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Limetka!! Gratuluje. Wygląda na to, że jak ja sie męczyłam na porodówce To tobie się udało :) Gratuluję ciąży i tego wspaniałego uczucia kopania w brzusiu :) Najlepsze efekty specjalne są pod koniec. Jak masz bebzol wielki i dziecko ci sie rusza. Ty siedzisz w miejscu a brzusio tańcuje :) Raz w jedną, raz w drugą stronę :) Hehehe... nie wystrasz się, daleko nie pójdzie =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydra!!!! Wszelki duch Cię chwali!!!! Łot e surprajz!!! Cóż Cię natknęło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) Juz tez niedługo sie rozpakujemy, co????? mnie niestety dopadły mdlosci bleeeee pozatym to oczywiście bananowstret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka mi zostało 51 dni do końca :) Ale stracha mam już dziś jak sobie poradze. Ty masz bananowstręt a ja śpię na siedząco, bo jak się tylko położe mam taką cholerną zgagę, że spać nie idzie :P Imtima coś Ty taka zatajniaczona? Pojawiasz sie i ani cześć ani nic :( Co słychować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydra miło mi w końcu poznac, bo Intimka wiesz..strasznie Cie chwali i w ramki oprawia:P. Nawet mnie zaprosiła na Twojego bloga. rany dziewczyno musze przyznać : Ty to masz styl...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
ehhhh krejzolko :) Moja ukochana podrywaczko ty... :) Kiedy ten Trójkąt????;););) hehehe Ano przypomniało mi się i tak se napisałam, żeby pozostawić slad dla potomnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiamotylku to śpij jak nietoperz....chociaż to niebezpieczne jak dostaniesz rozwolnienia!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Majeczka - powiem Ci jedno. Poczułam się jak taka gwiazda co właśnie przysżła na spotkanie ze swoimi fanami :) hehehe... No cóż jestem trochę zidiociała :) zwariowana, niepokorna, fajna, cudowna, kochana i w ogóle ahh ahhh... ;) więc samo to wychodzi z serducha :) ahhhhhh... normalnie miło pogawędzić z laseczkami :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Ide chwilowo do tego mojego maleństwa Kluskowatego. Łodwiedzę was później jak go trochę uśpię na popołudniową drzemeczkę... :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydra, jakeś się pokazała to już musisz łostoć tu z nami ;-) Kto jest za? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Intimka, mi tego nie mów tylko temu wrzeszczącemu tobołkowi :) co włąśnie gruyzie własne paluchy heheh Ey dzisiaj bedzie akcja BAKUŚ chce sprawdzic czy mu sie bedzie cos dzialo :) Maksio ma skaze bialkowa ale jakos juz nie widac jej... i chce mu podac serek... i obserwatorium :) jak cos wyskoczy to nie dostanie juz... a jak nic nei wyskoczy to jeden produkt wiecej w jadłospisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
No witam dziewczynki :) Właśnie czeka na mnie pyyyyyyyyyyyyyyyyszniusie spagetti :) mniami... Kluskowaty (czyt Maksio :P ) śpi. Synek koleżanki na przechowaniu siedzi i bawi się klockami. Mały maniak telewizyjny. W domu - telewizja. Jak gdzies wychodzi - ryczy i wojne robi bo chce bajki oglądać. Wraca do domu - włączają mu telewizor i ogląda bajki nadal. Nokaut. A ja dzielnie, twardo i stanowczo - klocki :) Oczywiście nie obyło się bez terroru w postaci płaczu, krzyku, tupania nogami, groźbami że poiwie mamie (brrr... wysrachnęłam się jak nic heheh) ale twardo. Powiedziałam mu, że może albo siedzieć w kącie ten cały czas albo się bawić klockami. Wybór należy do niego. Po 5 minutach dziecko spokojnie łapiąc ostatnie łezki zaczeło sobie robić ciuchcie z klocków :) hehehe... jeszcze mnei tu będzie mały tyran terroryzował :) żadnych takich :) Komu dzieci popilnować???:> hehehehe... A jak się dziewczyny w ogóle czujecie w ciąży? Limetka? Jak tam? Ile ci zostało już bo to chyba ostatnie nogi masz co ? PozdróFka Wydra i Klucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...!! Wszystkie poszły na obiad?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyderka - ty to potrafisz zrobić \"wielkie wejście\" jak to mówią :D :D :D Dawno cię nie bło, bardzo dawno, ale jak już sie pojawisz to całe forum huczy :D Tak, tak ostatnie nogi :D Jeszcze troszke i też taką Kluseczk będę miała jak ty :) Ale ten twój Maksio juz duży, boziu jak ten czas leci :) Kurde takie doborowe towarzycho było a mnie znów wtedy nie było :( Ale cóż może jeszcze uda mi sie na was natrafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Eeee no Limetka no to będzie kolejny "potomek" albo "potomka" do kolekcji naszych brzuchaczy :) No niestety czas leci, dzieci rosna a my nadal piękne, zgrabne i młode. Nic tylko iść i świat podbijać urokami pięknych mam :) kasik kasik - mnie nie sposób nie lubić :) (hehehe wlewam sobie jak normalnie nie wiem co) Ale tak w ogole to jestem super fajna, krejzolowa, dziewucha :) hehehe macie jakiegoś zbędnego pana na zbyciu? =] Męża szukam :) Wiecie jakby coś to miejcie mnie na uwadze heheeh... Kurde... Kluskę kładłam spać, ale głupie sąsiady se wbijaja coś młotkiem w ściane i pierdoły mi go obudziły spowrotem. A teraz Maksio się bawi nianią elektryczną :) Dorwał ją w ręce i buziaki daje!! Wierzcie mi, jakie śmieszne odgłosy w odbiorniku hehehe... Jakie perspektywy na kolację?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
kasik kasik, ja sie z mila checia ktoryms zajme :) heheh moj qmpel sie smieje ze "szukam meza, bo mi sie zweza", choc jak to w zyciu bywa, gdzie stam ukryte jest ziarko prawdy :) heheh... Chwilowo dostaje na lep, bo probuje uspic Maksia... a ten jak na zlosc robi wszystko dokolola:) a kolezanka co mi syna podrzucila wlasnei napisala ze jednak przyjedzie dopiero o 21... ;) przepraszam ale musze... co za qr*a matka!! :) ups... musialam CIĘCIE!!! :) Jaaaaaaaaaaaaaaaa chceeeeeeeeeeeeeeeeee... kawałek mężczyzny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydra, nieeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całe życie przed nami! NIe wyjeżdżaj!!!!!!!!!!!!!!!! Ty wiesz co ja do Cię czuję! Wiesz że Maks dla mnie jak swój!!! Nie rób mi tego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie!hehe. hej kobitki!jestem dziisja z doskok. robilam obiadke dla rodzinki i bylismy razem w miescie,teraz nas tu az 5!:-))) Ale dolka i tak mam. a deprim pomaga:)? Calusyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
No Intimka kochanie moje, jesli tak stawiasz sprawę. Że mnie kochasz i jestem dla Ciebie jedyna no to mój (rzekomy) wyjazd do Hiszpanii (dlaczego do Hiszpani? A nie do UK? Ja nawet słow apo hiszpanieńsku nie umim. Po angliesku z reszta tysz:) ale tam na migi idzie) hehe W takim razie ten mój wypad stoi pod wielkim znakiem zapytania. Ale Intimka musisz mi obiecać jedno. Że: 1. nie będziesz już spała w skarpetkach; 2. będziesz opuszczała klapę przy wyjściu z łazienki 3. zaraz po pilocie do telewizora, ja będę druga osobą, którą będziesz "dusić po guziczkach" Jeśli przyżekniesz mi to TU na forum :)))) to zostaję... Inaczej? TO koniec... (przynajmneij narazie) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
kasik kasik, jakby szło tak faceta znaleźć, że idę ulicą i zgartniam tego który mi odpowiada to bym była normalnie w dziesiątym niebie :) niestety tak nie jest!! Nie każdy facet jest w stanie zaakceptować samotną mamusię ze śliczna Kluską, bo każdy potencjalnie myśli, że szukam męża, żywiciela, ojca dla Kluski i supermachine do seksu w jednym... Co do tego ostatniego to nawet dobrze, że tak myślą :P:P:P:P:P:P Tak więc to jest tutaj problem :) Pozatym ja taka cicha, mała, skromna dziewczyna się wstydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
jakajaana dzięki dzięki... :) własnie warzą się nasze losy :) trzymaj kciukole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Intimka? Ruszyłas do mnie z pierścionkiem zaręczynowym? Czy obraziłaś się, że szukam męża bo mi się zwęża? :P Ey no ciotka :) wiesz że Cie kochom, że ja pitole :) Odezwij się bo teraz nie wiem na czym stoję :) Normalnie się zagubię, zamknę w sobie i kto mnie wtedy otworzy? hmmm...? no kto?? Wytrych? Otwieracz? Włamywacz? Hmmm... a fajny ten włamywacz???:> Bo jak tak to się będe opierać :) hehehe dziewczyny WYWALCIE MNIE Z TEGO FORUM bo pierdoły gadam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Karinka błądzisz tu gdzieś ??? Ale okropna pogoda, a ja mam jutro imprezkę :P Wydra 🖐️ wiesz nie chce sie chwalic ale jestem dobrą swatką wyswatałm juz 3 pary (ktore zreszta mja juz po dzidziusiu) a teraz mam w kolejce dwie kolezanki ktore na łeb na szyje szukają tej drugiej połówki i ten obowiązek powiezyly mi :D dla jednej juz mam partnera :) - wiec gdyby s w tej Hiszpani nie znalazła to daj znać, ja akurat prowadze taki biznes gdzie facetów duzo sie kreci u mnieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
super... sama z sobą prowadzę monolog... Wydra: jak się dzisiaj czujesz? Wydra xero: a dziękuję całkiem sympatycznie a Ty? Wydra:ano pewnie dziękuję ja też mam się świetnie. Co taka samotna jesteś? Wydra xero: a widzisz, wlazłam na forum i wszystkie dziewczyny pouciekały a Intimka już mnie chyba nie kocho!! (popłakuje) heheheh... szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarpie mnieeeeeeeeeeee troszeczkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Owulka, no jestem, jestem...Gadalam z moim przez telefon...a tera ide pod prysznic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Ey OWULKA... ja do żadnej Hiszpanii nie lete :) wierz mi... SWatka jesteś mówisz? Tzn wiesz. ja już dzidziusia mam więc ten ETAP możemy przeskoczyć żeby było szybciej hehehe :P Łe no bardzo chętnie :) Na każde możliwe kontakty się zgadzam :) Hehehehe... Możesz mi wysłać jakiegoś Pana pocztą :) może być za pobraniem :) tylko napisz na wierzchu UWAGA SZKŁO!! Żeby mi go tam nie poodzierali za dużo bo wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×