Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Czesc Dziewuszki, Ale macie fajne blogi :) Ja tez tak chce ;) Alutosku sliczna corcia. W ogole to fajnie Cie w koncu zobaczyc po miesiacach rozmow in \"koguto\" ;) Jakajaana, synus cudenko, jeszcze raz gratulacje. Monte, Corcia slodka, ale nie wyglada na poltora miesiaca, ja bym jej ze trzy dala :) Ma piekna czupryne i tak sobie wpollezy, wpolsiedzi :) Dziewuszki, mam pytanie. Uplynelo 2,5 miesiaca od porodu, a ja mam okres :o jak to jest? czytalam, ze dopiero po 5, 6 a nawet 9 miesiacach. Jest to raczej plamienie niz regularna @. Lekarka dala mi tabletki antykoncepcyjne \"Azalia\" sie nazywaja, moze to po nich? W kazdm razie juz nie biore tego swinstwa, jak sie naczytalam o skutkach ubocznych to wole juz seks z przerywnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitaro, no jest spora. Wloski ma od początku, po tatusiu, bo ja mam cienkie. I tak sobie półzezy pół siedzi, bo to taki lezaczek - moj najlepszy zakup. Lubi w nim spedzac czas, a ja moge wtedy cos zrobic :) Alutos, tam na poprzedniej stronie mialam do Ciebie jeszcze pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez mam taki lezaczek i jestem megazadowolona...tylko sie tak zastanawialam, ze moze to niedobrze dla takiego malego dziecka taka pozycja polsiedzaca :o Ale lezaczek jest rewelacyjny... jak mala jest niespokojna to ja bujam, wlaczam wibracje i szlus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monte sliczna masz dagmarke:))) jakie te dzieci to cudenka ach ale sie rozmarzylam. wlasnie tez przymierzam sie do kupna takiego lezaczka, wlasnie czytalam o nich ze one nawet do 18 kg sa ze potem dziecko jak w foteliku sobie moze siedzies super sprawa. na allegro znalazlam tez taki 3 w1 ze ma jeszcze hustawke, kurcze jest tyle super rzeczy dla maluchow ze nie wioadmo co wybrac. sbitara- czekamy na jakies fotki malenstwa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbitara- teraz zauwayzlam na dole ze przeciez masz link do zdjec ale ze mnie gapa. sliczna malutka:))))) sliczne macie te brzdace:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, dlaczego ja mam takiego pecha w zyciu???? Wiekszosc kobiet dostaje @ 5, 6 a nawet 8 miesiecy po urodzeniu dziecka, a ja w 2 To niesprawiedliwe :( Ahaja, te lezaczki sa rewelacyjne, dziecko sie uspokaja, jak reka odjal ;) Dzieki za odwiedziny w naszej galerii i za mile slowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna karmic, pewnie, ze mozna, ale tak mi bylo dobrze bez @ przez te wszystkie miesiace, ze chcialam, by trwalo to jak najdluzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, komputer mi siadl i nie moglam qwejsc na forum:( Teraz jestem u rodfzicoqw to chociaz na chwile zajrzalam. I co ja widze tyle tu napisalyscie ze nie wiem od czego zaczac odpisywac:) Monte- ja tak mrozilam, nic Ali nie bylo, Nie sadze zeby ten pojemnik cos wydzielal. Ale 100 % gwarancji Ci nie dam. Wydaje mi sie ze nie moze nic wydzielac bo przeciez mocz tez musi byc sterylny jak oddaje sie do laboratorium. Ps: dodalam komentrarz na stronce Twojego brzdaca:) Ahaja- Ja bedac na Twpim miejscu na pewno zdecydowalabym sie na porod w irlandii. Ze zwgledu na warunki i mozliwosc znieczulenia. Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i lekarze znajda odpowiedni sposob na rozwiazanie Twojego problemu z tarczyca. Powinnas im zaufac w koncu to oni najlepiej wiedza jak sie Toba zajac. Nie martw sie na zapas. Postaraj sie wyluzowac i ciesz sie kazda chwila kopniaczkow:) Bo potem bedzie troszke tego brakowac. Jakajaana-Maluszkom sie cofa po jedzeniu i czytalam ze jest to zupelnie normalne. Nie maja oni bowiem wyksztalconego jescze dobrze przewodu pokarmowego i stad te ulewanie. Mojej tez sie ulewalo czasami. Wiem ze to nie ejst grozne i z czasem minie. Dobrze ze juz ustabilizowalo sie wszystko z piersiami. Sutki beda bolaly jeszcze jakis czas mnie bolaly ponad miesiac:( Sbitara- No widzisz w koncu postanowilam wyslac swoje zdjecie.Ty tez moglabys zamiescic jakies zdjecie z malą na swojej stronce:) Co do okresu to moja kolezanka tez dostala cos na wyglad @ ale okazalo sie to jakims plamieniem. A prawdziwy okres dostala dopiero jak skonczyla karmic piersia. Wiec mysle ze u ciebie bedzie tak samo. Nie martw sie. :) Tez mam ten lezaczek-bujaczek- rewelacja! Mala czasami godzinami bawi sie na nim a ja ma swiety spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sbitara- Twoja kruszyne juz widzialam- cudownie wyglada. :) Szkoda ze trzeba byc zalogowanym na stronie zeby dodac komentarz. Na razie widzialam same czarnulki badz brunetow:) Ahaja a jaki Ty masz kolor wlosow? Moze u Ciebie wyjdzie blondasek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Monte zapomnialam odpowiedziec na Twoje drugie pytanko. Ja uzywalam kilkakrotnie ten pojemnik. No i nic sie nie dzialo. Wiesz nie chialabym Cie do czegos namawiac jesli nie masz przekonania. To ze mojej nic nie bylo nie znaczy ze Twoja dobrze zniesie. moze zapytaj lekarza pediatre. Zeby potem nie bylo na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie zrobie profil tam gdzie Wy macie, to sie i wypowiedziec bedzie mozna ;) A co do @ to niestety, ale to ona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) widze ze przez weekend cisza zapadla;) sbitara- fajnie by bylo jakbys miala konto tam gdzie dziewczyny:) A u mnie maly jakis spokojny przez ten weekend, czuje ze tam nieraz kopnie, przewroci sie ale jakis taki cichy, nie lubie jak taki jest. ale juz miewal takie dni tzw ciche. pewnie w nocy jak spie to dokazuje. juz was pytalam o butelki dziewczyny. ale mam jeszcze pytanie ma ktoras z was z aventu? i czy je mozna wygotowywac w garnku?bo te sterylizatory to drogie ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i chodzilyscie moze do szkoly rodzenia? i czy bylo wam goraco w ciazy? bo mi ost jest strasznie goraco ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co martwie sie tym goracem, dzis do poludnia bylo mi tak strasznie goraco tak jakos wewnatrz ze musialam sie porozbierac do krotkiego rekawka w spodniach trzy czwarte siedzialam, a skore na calym ciele mialam zimna. kurcze boje sie ze cos z ta tarczyca nie tak. bo mowie wam goraco mi bylo ze szok, a skora zimna. ale z drugiej strony gdzies wyczytalam ze w ciazy jest bardzo cieplo. jak to bylo u was w 7 mcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Ahaja, ja tez mialam te uderzenia goraca...straszne to bylo.... wszyscy jaokos normalnie odczuwali temperature, a mnie ylo tak duszno, ze najchetniej bym do wody wskoczyla :) Tak ze sie nie przejmuj ;) Jejku, ale ten czas zasuwa, pamietam jak dopiero co sie staralas i narzekalas, ze nic, z tu juz finish ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza 25
Hej Dziewczyny! Mam do Was pytanie-może głupie.może śmieszne dla niektórych z Was ale nie pomyślałam że może mi odpowiecie:) Otóż od paru dni zauważyłam że mam brązowy śluz na bieliznie,czy to może mieć choć najmniejszy związek z ciążą? Teoretycznie ciąża wchodzi w grę..więc nie wiem czy ten śluz może mieć z nią cokolwiek wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie!!! kiedyś często tu zaglądalam jak starałam się o dziecko i tak się skupiłam na tych staraniach że nic mi nie wychodziło a więc do wszystkich pięknych pań które chcą dzidzię dziewczyny dajcie luuuuuuuuuuz i przestańcie myślec o ciąży a ona napeno się pojawi prędzej niż myślicie :) do mysza 25 jeśli ciąża wchodzi w grę to powinnaś iśc do lekarza to może byc oznaka że ciąża może byc zarożona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wam:) a ja wzcoraj mialam wizyte w szpitalu, trafilam na jakiegos glupiego lekarza irlandczyka. kazal mi przyjsc na kolejna wizyte dopeiro za 6 tyg jakis pacan doslownie wtedy bede juz w 34 tyg a miedzy czasie kazal mi isc do GP. prawidlowo tak sie tu chodzi co 4 tyg do go a potem znow po 4 tyg do szpitala. ale mu mowie ze ost lekarka powiedziala ze mam chodzic co 2 tyg a on na to, ze nie mam przyjsc za 6 tyg. mowie mu ze nieraz mnie dusi w tarczycy a on ze mam sobie wziasc zelazo. matko ale bylam wkurzona szok. na szczescie wyniki badan hormonow z ost 2 tyg sa ok:)) ale widze ze wszytko zalezy od tego jak sie trafi, jaki lekarz. malego na usg tak na moment mi pokazal, widzialam raczke jaka sliczna:))))) taka duza:)))) moje kochane malenstwo:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysa - a kiedy o plamienie?jakiedi cykl??z samych plamien nic nie wywrozysz:):* Dziewczyny,przezylam kszmar:( W piaek wyladowalam z /tomciem w spzital.mial bardz wysoka goraczke,nie chcial jesc,na nic nie reagowal,nie dal sie dotknac.to byl straszne.learze pokluli go w kazde mozliwe miejsce,pobrali plyn z kregoslupka,serce mi pekalo z bolu,tak plakal,to byl straszne!!!!!!!!!!!!!!!!i umieralalm ze strachu o jeg malutie zycie.bylismy w spzitalu 5 dni.i ostatnie dni pobytu babci i siostry niestetty spedzilismy osobno(( juz polecialy do polski.przyczyna tej goraczki do konca nieznana,prawdopodobnie to przez bakterie od kogos przeziebineg.my jestesmy zdrpwi,ale corka znajomych chodzi do przedszkola i okazalo sie ze za 2dni juz byla niezle chora wiec pewnie od niej.teraz zamykamy sie szczelnie w pokoiku i nie wychdzim do ludzi.dobrze ze nie ma zadnej infekcji.moj malutki skarb. pozdrawiam dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajana- to rzeczywscie przezylas niezly stres. najwazniejsze ze wszytsko jest juz ok, masz racje lepiej teraz siedz i nie wychodz poki maly nie dojdzie do siebie na 100%. nie ma co ryzykowac. kurcze ale to nigdy nie przewidzisz, wydaje sie ze dziecko jest juz gotowe np na spacerki albo przyjmowanie gosci a jednak niekoniecznie, bo okazuje sie ze ktos jest podziebiony i chory. uffff ale dobrze ze jest wszytsko jest oki, kamien z serca. ucaluj tomeczka od cioci ahaji:) buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki,edn pytanie di tych ktore sa na dziciaczekpl. jak zroic zeby odliczalo mi ile Tomus ma dni??nie moge tego ruchomic. Drugie pytano do mamkarmiacych piersia,czy jecie smazone potrawy czy tylko gotowane? Tomus slodko wlasnie spi,nie moge sie na niego naptrzec,jestem taaaaaaaaka szczesliwa!!! pozdrowinka dla wysztskich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka1980
Sibatra, niesprawiedliwe jest to, ze te, ktore mocno chca miec dzidziusia, maja z tym problemy, a te, ktore sie nie staraja, od razu zachodza, czy moze wypadaloby powiedziec, ze "wpadaja". A nie to, ze dostalas @ po 2 miesiacach od porodu... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, to prawda, cholernie duzo niesprawiedliwosci na tym swiecie :( Ile jest patologicznych maetk, ktore rodza dzieci jedne po drugich, a na koniec sie ich pozbywaja, albo co gorsza, zabijaja :( A kobieta, ktora sie stara i bardzo chce powitac na swiecie tego maelgo czlowieczka, co miesiac robi test i wynik jest negatywny :( Niestety... Ale nie nalezy sie zalamywac (wiem,z e latwo powiedziec), ale to fakt, pozytywne myslenie to polowa sukcesu ;) Ahaja jest na to zywym dowodem ;) jakajaana, ja juz 3 miesiac karmie i nic mi nie wolno :( Smazonego na pewno nie!!!!, poza tym unikaj wzdymajacych i innych takich, najlepiej gotowane jakies swinstewka :o Jakby dalej byly kupki zielone, albo bobas mial problemy z wyproznieniem wyeliminuj mleko i wszystkie jego pochodne :( Tak, ze niewiele Ci zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do niesprawiedliwosci na temat okresu to byl po prostu zart..wiecej dystansu kobieto, bo wcale nie mam zamiaru sie strzelac z powodu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sbitarko -n tak wlasnie myslalam:) niby wszedzie jest napisane ze kobieta karmiaca je wsyzstko z malymi wyjatkami ale jest odwrotnie-nie je peawie nic z malymi wyjatkami nieraz hehe.no coz,wytrzymam:) Musze tylko urozmaicic swoja diete,zaczac kombinowac w kuchni,bo ja strtaaaasnzielubilam sobie wczesniej dogodzic i teraz bez mozliwsoci smazenia nie jest latwo wymyslic cos pyszniutkiego:) Co do kupki to ma zolciutka,taka chba powinna byc.tylko wyszly mu takie czerwone centki a w nich malusienkie krosteczki,mial to juz w pirewsyzm tygodniu.zeslzo samo.nie wiem co to moze byc.czy to od jedzenia?chociaz ja nic nie jesm ciezkiego,same jalowe rzeczy i nic nowego nie wprowadzilam jeszcze.czytaam ze dzieci nieraz maja takie krosteczki,pojawiaja sie i nzikaja w pierwszych kilku tygodniach zycia. to tyle.poza tym Tomus juz wrocil do zdrowka,bylismy nawet dziisja szybciuto w centrum,bo musielismy zalatwic akt ur,i mam nadzieje ze bedzie dalej zdrowiutki,jutro krociutki spacerek,trzeba g znpw oswaac z powietrzem.buziaczi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyzy- ło matko!!! W koncu mam komputer!:) Tamten rozsypal sie do reszty. Co za szrot, ale byl stary z 12 lat nam sluzyl:) Myslalam ze tutaj przybeda w ciagu tych kilku dni ze dwie stronki a tu ciagle ta sama...oj dziewczyny ociagacie sie:) Jakajaana- strasznie mi przykro, to sie strachu najadlas kobieto:( Ale tak to juz jest. Z takim maluskim dzieciatekiem trzeba uwazac na wszystko. A nma spacerek polozna pozwolila mi juz wysc po 2 tygodniach. Wczesniej przygoptowywalam Alunie. Najpierw otworzylam okno, potem postawilam wozek kolo balkonu na 10 minut a potem juz na zywiol:) Co do dietki, to wiesz, nie ma reguly ale na samym poczatku nie mozna jesc smazonego bo dziecko musi sie przyzwyuczajac stopniowo do rozynych smakow, a smazone jest po prostu ciezkostrawne , no a maluszek ma jeszcze slabo wyksztalconuy przewod pokarmowy wiec trzeba uwazac co sie je.Ja smazone dopiero zaczelam wprowadzac po 4 miesiacu. No i jest wszystko ok:) Pilam juz nawet male piwko:) Dowiedzialam sie ze jak karmienie jest za kilka godzin( min 3) to mozna wypic niskoprocentowy napoj alkoholowy. Wiec pijam od czasu do czasu ale tylko wieczorami kiedy Ala juz spi, bo wtedy karmie dopiero od 4 do 6 godzin, i jest ok. Aha, a co do tej stronki to sprawdz czy wpisalas date urodzenia Tomka, bo to chyba w duzej mierze od tego zalezy. Sbitara- koniecznie zaloz sobie stronke na dzieciaczku:) Ahaja- ciesze sie ze wyniki w normie. Co do sterylizatorow i podgrzewaczy, to ja wlasnie teraz zdecydowalam sie to kupic. Niestety musze isc do pracy za 3 tyg wiec tesciowa z mezem beda sie w duzej mierze zajmowac moim dzieciaczkiem i musze im to troszke ulatwic, bo nie bedzie juz cycucia tak czesto tylko sztuczna butelka z bialym plynem:( to takie niesprawiedliwe ,ze trzeba zostawiac takie malenstwo, ale coz pieniadze z nieba niespadaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu sie odezwalyscie:))) alutos- tez mysle ze to nie fair ze trzeba dziecitako zostawic takie male zeby isc do pracy, na pewno az serce sie kraja, ale niestety smutna prwda pieniadze z nieba nie spadaja a potzrebne do zycia sa.co do steryliztaora r=to podobna super sprawa pare minut i juz czysciutkie wszytsko, no ale tez droga rzecz, widzialam promocje za 40 cos euro jakos tak 2 butelki male , 2 wieksze, smoczki i szczotka i te streylizator i wlasnie nie wiem sama czy kupowac czy nie. a ja ost cos kiepkso sie czuje.chodzi i o to ,ze nawet lezac spokojnie mam wrazenie jakbym ledwo co weszla po schodach tak mi serce bije.mam wrazenie jakbym slyszala bicie wlasnego serca, i ta dusznosc nieraz, straszne, albo nieraz mi zawiruje w glowie. cisnienie mam niskie bo 102/73 a puls ok 80 a nieraz cisnienie nawet 96/60. tez tak mialyscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus- widzisz,tutaj wyganiaja dziecko na spacer juz w pierwszym tygodniu. dzsiaj chcialam isc ale leje niestety jest okropnie. co do stronki,podalam date ur od pocztku i widnieje data ale nie odlicz.to nic,nie wiem zemu.kochana mam nadzieje ze dni w pracy szybko Ci beda lecialy.zycie powinno byc tak dostosowane ze mama zawsze z dzieckiem powinna byc. ahaja- no masz zadyszki.nie martw sie,taka kolej rzeczy:) juz sie nie moge doczekac kiedy urodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiczka10
Witajcie kochane*D dawno mnie nie bylo.Ja we wrzesniu bylam u męza w norwegii.i wiecie co przywizłam sobie prezent.Jestem w ciąży*DMam nadzieje dzis robilam test rano bo @nie ma i nie ma.Na teście wyszly dwie piekne kreseczki.Test nie moze sie pomylić?Pozdrawiam.Wogole czuje sie jak nastolatka.A mam juz syna 5 letniego.i nie pamietam jak z nim bylo.pozdrawiam was*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×