Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość malutka_mg
hejka!!! mam dziewczyny do was pytanie...od trzech tygodni spoznia mi sie miesiaczka,jakies trzy dni temu zrobilam sobie test i wyszedl pozytywny,a do lekarza rejstrowalam sie juz wczesniej no i mam wizyte dopiero po swietach...nie wiecie czy mozna jakos przeniesc taka wizyte skoro juz wiem ze jestem w ciazy po tescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej malutka, wg mnie to zalezy od tego na jakiego lekarza trafisz. Ja chodze prywatnie i jak zadzwonie do mojej gieni, jeśli mam jakiś problem to każe mi przychodzić natychmiast i prosi mnie przed innymi pacjentkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martttika20
Kochane dziewczynki! Zajrzałam do was, bo chciałabym usłyszeć co sądzicie o moim przypadku... Spóźnia mi się okres, ale niewiele, bo dopiero try dni, a moje cykle czasem sięgają czterdziestu (miesiączkuję niestety nieregularnie :( ) Mam cały tydzień podwyższoną temperaturę w okolicach 37,5 stopnia... Prawie nie jem, bo jak tylko spojrzę na jedzenie to mnie aż ściska! Zjedzenie czegokolwiek stało się koszmarem! I co o tym myśleć?? Mam już test tylko czekam choć nie wiem na co? Nie ukrywam, że mam w ostatnich dniach trochę stresu i w końcu nie wiem co o tym myśleć??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marttika, ja się odezwę :-) Ale nie napisze nic mądrego ani nowego - polecam betę :-) wynik będzie pewny. lepszy niż test, choć ten też mozesz zrobić :-) A tak na marginesie, chciałabyś dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jadłowstrętu to mnie strasznie to męczy... Powinnam przytyc pare kilo a tu jeszcze jak na zlosc ubywa... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marrtika :) Cieszę się ze moge cię choć troszkę, z twoich problemów, poznać, ale dobrze trafiłaś na nasz topik, bo tutaj się w takim czymś wspieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrtika pewnie że fajnie, tylko coraz cieplej na dworze i już częsciej jest tutaj pusto :) Hrj Kasik - u mnie w porządku tylko cierpię na bezsenność, często sie budze w nocy, a wstawać bym mogła już o 6.30 :) No i mam niska hemoglobinę czyli lekka anemia, ale tak poza tym wszystko gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też tak miałam z tym księżycem ale ostatnio naprawdę źle sypiam i to sie już ciąnie od dobrego misiąca i jest coraz gorzej. Ale jakoś śpiąca w ciągu dnia nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martttika - przeczytałam, że test już masz. Dlaczego go jeszcze nie zrobiłaś? Może warto sobie zrobić prezent na święta? :) Pomyśl, czy nie zrobić go jutro na prykład i to wczesnym rankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - to tak jak ja, ranny ptaszek zawsze byłam i tak zosało mi do dziś, nawet gorzej, bo jeszcze w ciągu nocy nie moge spac :) Ja widocznie tyle snu nie potrzebuję, ale czy moje dzieciątko nie cierpi na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki przepraszam was, ale bedę uciekać, musze troche odsapnąć, bo już mnie dziś plecy bolą, cały dzień gdzieś chodziłam, nie było czasu na odpoczynek, a teraz się daje we znaki to łazikowanie :) Do miłego sklikania, pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) I kolejny cudowny dzionek się zaczął. Jak na poniedziałek przystało, to za dużego ruchu nie ma...Ja też zaraz uciekam, bo jadę do mojej siorki, a później do ginka (tak kontrolnie :) ). Być może uda mi się zajrzeć do Was od siostry, jeśli mi pozwoli :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hohelka
cześć dziewczyny. Pisze do was bo mam nadzieje ze tym razem się udało. Co prawda okres spóźnia mi sie dopiero drugi dzień, wogóle czuję się jak przed okresem, bolą mnie piersi i pobolewa brzuch ale jakoś tak inaczej niż wczesniej, więc mam nadzieję że to to. Czy wy też miałście takie objawy jak przed okresem? Aha, jeszcze jedno. Mam problemy z zajściem w ciążę i w tym cyklu brałam clostibegyt a potem duphaston i luteinę. Teraz od trzech dni nie biorę nic. Brałam też zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka no i mam nadzieję że to opóźnienie i te objawy bólu piersi ale inne niż zawsze to nie wpływ lekoów, Jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widajcie.Jakos dawno mnie nie bylo.Co tam nowego? Ktora zaszla?U mnie staranka, staranka i po starankach.Teraz czekanie na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Hohelka - bardzo dużo dziewczyn ma na początku takie objawy jak na okres i czasami on przychodzi a czasami już nie :) Tobie życzę tego drugiego :) Ale jak piszesz że ten ból brzucha jest troszke inny niż zasze to chyba wszystko jest na dobrej drodze. To jest takie jakby kłucie w tym brzuchu u ciebie??? Jeśli tak to super :) Ja dzis zaczęłam brać tabletki na zlikwidowanie tych bakterii w moczu i tak będzie 6 dni, a 11 kwietnia na ponowne badanie i z wynikami do lekarza 12 kwietnia i na usg. Mam nadzieję że już zobaczę co też tam jest u mnie w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hohelka
Limetka to raczej są takie skurcze jak podczas okresu, a nie kłucie.Chodziło mi o to że b ól piersi jest jakiś inny niż zawsze. Ale boje się że to tylko wpływ leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bólem piersi to też czasami, jak piszesz, jest inaczej. U mnie na przykład na okres zawsze bolały po zewnętrznej stronie, tzn. od strony rąk, a jak zaszłam w ciążę to ból był od wewnetrznej strony, od strony mostka, choc po bokach też ból był i był taki rwący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobiłam... niestety się nie udało... mam za dużo stresu ostatnio i może muszę poczekać aż nerwowa sytuacja minie... ahhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Limetko!!! witajcie Dziewczynki :):):) co tam słychać Kochane??? Limetko moje pierwsze kopniaki 22.03- najcudowniejsze uczucie na swiecie, prawda??? później mały zawód- wiem możecie nie zrozumieć . ale dowiedziałam się że bedzie chłopiec....:( mój mąż ma juz dwóch synów i najbardziej pragnęłam dziewczynki....nastawiłam sie tak bardzo że przepłakałam kilka dni....nawet teraz jeszcze nie jestem z tym faktem pogodzona... Boże...moze ten doktorek superspecjalista po prostu sie pomylił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata - Ty to sie ciesz ze szczescia, a nie placz, ze to chlopak.Zazdroszcze Ci!!! Ja probuje od sierpnia i nic, bez efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina- my tez długo sie staraliśmy- próbowaliśmy zawsze na dziewczynke i jak nic nie wychodziło to odpuściliśmy sobie wyliczanki i po prostu cieszylismy sie sobą :) i z tej radości właśnie dość niespodziewanie 14 grudnia pokazały nam sie dwie piekne czerwone linie nowego życia :) cieszę sie Karina- cieszę się ,że jest zdrowe, że wszystko jest w porządku- nie potrafie tego wytłumaczyc - marzyłam o dziewczynce- żadno z nas ani mąz a ni ja nie zwracaliśmy sie do Brzuszka inaczej jak per Tosia....nastawiłam sie tak baaaaaaaaaaaaaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karina, Gokata!!! :) Oj tak, to bardzo piekne uczucie i do dziś ne mogę sie tym nacieszyć, że tak sobie może coś tam we mnie fikać :D Ja ide na usg 12 kwietnia. Też jestem ciekawa cóś tam jest i jakoś czuję ze dziewczynka, choć pewnie też będę miała niespodziankę, albo wcale mnie sie nie pokarze i tylko dupke zobaczę :D Pewnie jeszcze troszke będziesz zdołowana tą wiesćią o chłopaku, ale jak go weźmiesz na ręce to już ci przejdzie :) Musisz wziąć jeszcze pod uwagę, że lekarz może sie mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka cos mi się tlen nie chciał otworzyc ale juz jest wszystko oki :) Jesteście tam jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×