Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Kasik Kasik - a na obczyznie tzn. gdzie??? Alutos - ja staram sie od sierpnia zeszlego roku, ale nie zawsze to byly staranka w dni plodne, bo wczesniej to az tak to nie zwracalismy na to uwagi...A teraz staramy sie kochac w dni plodne, ale musimy z tymi plodniakami \"wycelowac\" w weekendy, bo moj maz pracuje na delegacji i widzimy sie tylko w weekendy.Takze mamy male utrudnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z doskoku , lekarz mi kiesyd mowil ze moze brzuch bolec ale nie mocno...macica sie powieksza... i stad ten bol choc nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami jest mi smutno, ale potem wchodze sobie do was na topik i smutek przechodzi! A jak dlugo juz tam mieszkasz? Jak z jezykiem? Pracujesz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, to mu kumpelki po fachu jesteśmy!!! Ja od dwóch tygodni też jestem inżynierem budownictwa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko przede mną :) Obecnie czekam na telefon z pewnego biura projektowego....zobaczymy :) Nie wiem tylko, co zrobić jeśli staranka zaowocują? Ale po co się martwić na zapas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, a skąd Jesteś? Bo piszesz o A2, a ta autostrada przebiega blisko Łodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ewcia jesteś :) Ja też :) Kątem oka patrzę na naszych kopaczy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się relaksuję :) Trochę patrzę na mecz i oczywiście klikam :) Ewcia, mów lepiej co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie staranka..... mam nadzieje ze beda owocne.... moja druga polowa tez.... ale ciezko mi tesciowa po operacji w szpitalu nie moze mowic... i jak tu myslec o czyms pozytywnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, to w takim razie mocno trzymam kciuki za owocne staranka i przykro mi z powodu teściowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, nie martw się, że przeszkadzasz...bo ja mam bardzo podzielną uwagę! Klikam z Tobą i oglądam meczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Pogoda śliczna!!! Nic tylko całodzienny spacerek sobie zafundować :P Wpadłam teraz, bo później muszę załatwić kilka spraw...przede wszystkim formalności związane z odebraniem dyplomu. A później już sama przyjemność, czyli fryzjer :) Tak na polepszenie już i tak dobrego humoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Staraczki i Mamusie! A na niebie nie ma ani jednej chmurki - pogoda bajeczna! Poszłabym z moją Julką na spacerek, ale niestety w pracy trzeba siedzieć... :( Mam nadzieje, że pogoda się utrzyma i po pracy będę mogła zabrać moją Kruszynkę na plac zabaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na polepszenie humorku idę dziś do kosmetyczki :) A do fryzjera dokładnie za tydzień - pewnie o tej porze będę już miała nową fryzurkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majki - Maju, trzymaj się! Czas wyleczy Twoje rany i złagodzi ból. Muszisz być silna! A za 4m-ce jeśli będziesz/będziecie gotowi, zaczniecie nowe starania. Będzie dobrze! Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Krolcia :) Ja do kosmetyczki też muszę się umówić, a co? Należy się trochę przyjemności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anik! Pewnie, że się należy!!! :P Mam taką dewizę życiową : COŚ mi się od życia należy! I od czas u do czasu znajduję chwilkę na własne przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolcia, masz absolutną rację!!! Szczególnie teraz na wiosnę (kiedy już czapki można schować głęboko do szafy) nowa fryzurka jest jak najbardziej wskazana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×