Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość Wzetka
Już się nawet przyzwyczaiłam do tego że tak 2 do 3 razy biegam do toalety ale dziś to już normalnie przesada. Nic nie mogę zjeść bo od razu mnie ciągnie. Dobrze, że jeszcze tylko miesiąc i już wreszcie mdłości miną. Z drugiej strony się cieszę bo skoro mnie mdli to znaczy, że z fasolką wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Trzymajcie sie cieplutko. Idę na obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! patrze i oczom nie wierzę! co tu tak pusto? chociaż... ja też rzadko wpadam... taka pogoda... brzunio rośnie... wpadłam tylko na chwilę bo na 16.20 ide do kardiologa. zobaczymy co mi powie ciekawego? a swoją drogą wiecie że ciężarną z wadą serca musi prowadzic kariolog specjalizujący się w tym kierunku? W Lublinie jest.... JEDEN taki lekarz! PARANOJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop jest tu kto??????????????????????????????????????????????? Kurka no chyba sobie dziś z nikim nie pogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasik :) Ja tak w ogóle to wannie się pluskam, ale wodę mam taką średnio ciepłą bo też wiem że nie wolno gorącej i naprawdę nie lekceważ tego. Ja teżuwielbiam gorącą wode ale nie leje takiej, bo może zaszkodzić. Nawet mama mi o tym mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasik :) Ja tak w ogóle to wannie się pluskam, ale wodę mam taką średnio ciepłą bo też wiem że nie wolno gorącej i naprawdę nie lekceważ tego. Ja teżuwielbiam gorącą wode ale nie leje takiej, bo może zaszkodzić. Nawet mama mi o tym mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasik :) Ja tak w ogóle to wannie się pluskam, ale wodę mam taką średnio ciepłą bo też wiem że nie wolno gorącej i naprawdę nie lekceważ tego. Ja teżuwielbiam gorącą wode ale nie leje takiej, bo może zaszkodzić. Nawet mama mi o tym mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie wcześniutko, ale wierz mi przeleci jak woda. Ja też dopiero co byłam w 10 tyg. a już niedługo 23 będzie :D Więc ja już za półmetkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyskoczył tak prędko, dopiero gdzieś w 18 tygodniu, ale jak tak byłam w mocno obciśniętej bluzce bo tak już normalnie mocno to dosłownie tak dzieś od półtora tygodnia, tak że inni już wiedzą żem w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że u mnie to jest tak że on dopiero teraz zaczyna wyskakiwać i dosłownie różnica tygodnia to takie rozmiary dostaje mój brzusio ze hej :D Teraz, w poniedziałek specjalnie sie mierzyłam w pasie, zeby sprawdzić ile bedzie w sobotę, ile cm przybędzie, a na pewno bedzie więcej na końcu tygodnia niż na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez ubrania to mój brzusio juz mnie wyprzedza :D Kasik mimo wszystko to mam mały brzuch jak na koniec 5-go miesiąca, każdy tak mi mówi. A że będę miała brzuch na lato to sie wcale nie przejmuję, nawet sie cieszę, a co, w końcu ciąża to nie codzienność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka no faktycznie zapomniałam, przecież ty w Hiszpanii jesteś :D Z tym że 45 stopni to sie jeszcze zgodzę, ale z tymi 20 kilogramami to chyba przesadziłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzien, dokladnie w czwartek ide na usg i mam nadzieje, ze dowiem się cóś tam u nie siedzi w brzuszku :) A co do imion to powiedzmy, ze już wybrałam, teraz tylko czekam na męża, który w sobotę wraca z zagranicy (huuuuuuuuuura!!!) i muszę go zapytac czy jemu też sie podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - czyżbym wykrakała ze bedziesz kolejną mamuską na topiku????????????? Ale by było ekstra :D :D :D :D A tak poza tym witaj kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, to dopiero jeden dzień...Wiem tylko tyle, że tempka nie spadła więc...A ja za tydzień w czwartek świętuję urodzinki mojego mena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej dość polskie wybiorę, bo nie lubię takich wymyslnych, ale nikomu nie bronię, poprostu chcę takie jakie chcę, a ktoś może mieć takie jak jemu sie podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz nie mam wątpliwości - super prezent musi być :) nie ma to tamto :D Jasny gwint ale by się cieszył, z reszta tak jak ty na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasik:) Ja też dla swoich dzieci wybrałabym proste imionka :) A te bardziej wymyślne jednego dnia mi się podobają, a następnego nie więc z takich raczej zrezygnuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak cieszyłabym się baaaaaaardzo :D No ale poczekamy i zobaczymy co i jak. Jeśli nie tym razem to którymś kolejnym na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio z tym, że ma na imię Ali??? To chyba dość częste imię wśród Arabów co? :) Anik - więc tak sobie myslę, że trzeba by cos powoli wybierać, jakieś imię co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche spolszczę, ale Jasmin mnie się podoba, nawet bardzo, serio. No więc chyba Kasik nie będziesz miała tak źle z wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - no wlaśnie, myslałas o tym, zeby jeszcze przed świętami zrobić test?????????????????????????????? Tak na Zajączka?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, bardzo podobają mi się te \"Twoje\" imionka :D A z tym testem chyba poczekam...jak jutro nic się nie zmieni to może w piątek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze my raczej nic do gadania nie mamy, ale plisss nie trzymaj i nas w niepewności. Ja podczas świąt już na pewno nie zajrze na forum i chciałbym wiedzieć co mam ci życzyc na te święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no do świąt na pewno wszystko będzie jasne :D Szczególnie, że byłby fajne prezent dla rodzinki na zajączka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×