Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Kasik tak naturalnie bo potem mozna szybko sie obwiazac i ksztalcic spowrotem swoja sywletke a po cesarce niestety nie!! zreszta chcialabym byc przytomna widzac i slyszac mojego malego po raz pierwszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzka 77
Cześć kobietki!! Widzę że na mamusie trafiłam :D Fajnie macie, tak nad ciuszkami się zastanawiać, porodem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Właśnie wróciłam od fryzjera i jestem bardzo zadowolona :D Ten mój fryzjer to naprawdę prawdziwy mistrz jest!!! Ciekawe czy Miśkowi się spodoba :P Ja, jeśli już do tego dojdzie, to też bym chciała rodzić naturalnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasik :) A propos ciuszków ciążowych, to powiem Wam, że moja siostra przechodziła całą ciążę w \"normalnych\"...a z ciążowych miała tylko majteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, to oczywiście zależy...U mojej siorki brzuszek zaczęło być widać dopiero w szóstym miesiącu i tak naprawdę to wszystko poszło jej do przodu. Po prostu miała taką piłeczkę :) Nosiła jeansy pod brzuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik ja jestem z Kłodawy, tej z kopalnią soli, czyli na skraju wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik a Ty gdzie mieszkasz?? ja na tu goszczę od niedawna więc nia bardzo wiem kto z kąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz masz trochę daleko do nas :D Ja w Kłodawie mieszkam dopiero 5 latek, więc nie za długo, a pochodzę z okolic Białegostoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, najważniejsze żeby we dwoje... kilka moich koleżanek musi czekać nieskończoność na mężów wychowując tu dzieci, bo mężowie w Irlandii tyrają Takie czasy... Ale świat jest coraz mniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, mój facet jest Polakiem ale bardzo chętnie bym zamieszkała z Nim w gorącej Hiszpanii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie pracuję i ciężko mi znaleźć tu pracę, ale o wyjeździe jeszcze nie myślimy... A Twojemu dzieciątku rzeczywiście tam będzie lepiej, bo tu jednak masę ludzi zacofanych jest co potrafią na ulicy palcem wytykać jak jest ktoś inny niż oni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, bardzo chętnie:) Mój facet cały czas powtarza, że w tym kraju nie da się normalnie żyć (walizki się same pakują)...Proponuje, żebym pomyślała o wyjeździe do innego kraju ale...no właśnie to ale! Ja jestem bardzo związana z moją rodzinką i nie wiem jak bym sobie poradziła daleko, daleko stąd. Ale jak to się mówi-tylko krowa zdania nie zmienia...i nie mówię NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, będę się poważnie zastanawiać, jak już nadejdzie taki czas, że będziemy mogli wyjechać, bo mamy jeszcze różne sprawy do skończenia, zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, wielkie dzięki za info :) Kobitki, gdzie się pochowałyście? Przecież jeszcze nie weekend...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewcia, to może Ty będziesz nową Mamuśką, bo coś ostatnio ich nie przybywa...A na działkę też bym chętnie pojechała. Mam już swoją ale na razie jest to kawałek ogrodzonej ziemi, gdzie rośnie trawka i kilka drzewek :) A na odpoczynek jeżdżę do moich dziadków na działkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam domek ,drzewka, krzaczki, kwiatki i inne fajne rzeczy...ups chwalipieta jestem...:p.Chcialabym byc juz znowu mamusia... staram sie i zobaczymy co z tego wyjdzie:) Dzidziusia zycze kazdej z WAs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi dziadkowie mają działkę już ponad 30 lat. Trawka rośnie, drzewka, które były takie małe jak ja z moją siostrą jako dzieci wyrosły wysooooko do nieba :) Mój dziadek uwielbia tam jeździć, a przede wszystkim coś ulepszać. Teraz ma zamiar odmalować pokoik dla swojej (na razie) jedynej prawnusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, fajnie czasem odpocząć od tego miejskiego zgiełku i pooddychać świeżym powietrzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet, gdy w koło tak cicho i spokojnie trzeba być czujnym...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×