Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Kurka sorki babeczki, ale musialam wyjść na dwór bo robili folię do pomidorków i musiałam im troszke pomóc. A zimnica sie zrobia że hej!!!!!!!!!!!!! Ale pewnie już nikogo nie ma co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - już przedtem bym do was zaklikała ale dostałam wezwanie od taty, ze mam im pomóc więc pobiegłam, nie było wyjścia. A teraz mam smarki pod nosem, bo ormalnie przewiało mnie tak sie zimno zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariejka28
witam kobietki widze ze nikt mi nie odpwiedzial to smutne macie zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariejka - tak mały spadek temperaturki raczej jeszcze niczego nie przekreśla, ważne jest to jaką masz na prawdę tempkę, tą normalną, sprzed podwyższenia, wtedy można porównywać wzrost i spadek. Jeśli jeszcze nie przyszła to trzeba mieć nadzieję i głowa do góry :) Aha, chyba jednak nie jesteś u nas pierwszy raz, bo jakoś mi wpadł twój nick w pamięć, no chyba że masz na mysli ten cykl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, uważaj na siebie i dzidzię oczywiście!!! Majerka, z tego co wiem, to spadek temperatury mówi o tym, że jednak @ się zbliża...ale czy tak jest zawsze i czy spadek ma być o jedną czy kilka kresek...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, nie robiłam, bo nawet nie mam :P I chyba przez kilka dnie nie zrobię, no chyba, że @ przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już myslałam że mnie tutaj sama zostawiłaś :D Z jednej strony ci sie nie dziwię, bo w sumie dopiero dziś miałabyś dostać (choć pewnie nie przyjdzie :D ) . Powiedz mi tylko czy czjesz się inaczej jakoś niż zwykle przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, chyba Ci już pisałam, że nie bolały mnie w ogóle piersi, a dzisiaj zaczęły i się powiększyły :D Spać mi się chce ale to chyba bardziej przez to przesilenie...Aha, i coś niedobrze dzisiaj było...i to wszystko, a właściwie nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy to takie NIC bo może raczej to WSZYSTKO :P Hmmmm ale poczekajmy i zobaczymy cóś sie wydarzy :) O kurka ale mnie kopnęło :D Przedtem ja się nochodzilam, to teraz malństwo sibie fika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie tak myślę, że chyba nic z tego, bo byłam wczoraj u ginka i on nic nie stwierdził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że byłaś bo czytałam, ale mógł nie stwierdzić bo jeszcze poprostu za wcześnie. Nie wiem, czy juz by cos nawet usg wykryło, więc tak nie myśl, bo możesz sie pomylić :) Ja pierwszy raz byłam u gina po 1,5 tygodnia spóźnienia i tak prawie był pewny, bo wskazywało na to tylko rozpulchniona macica, a na usg poszłam po 2 tygodniowym spóźnieniu i pęcherzyk był mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, już mnie chyba trochę znasz i wiesz, że jak nie tym razem to następnym...nie będę robić dramatu :P A jeśli się udało, to będę cała happy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, myślę ze juz na tyle cie poznalam, że wiem, ze raczej fiksować to ty nie fiksujesz i każdą poradę i słowo przyjmujesz bardzo spokojnie. I tak trzymać :) Za to normalnie ci się należy :D Tylko wiesz, dawno nowej mamuśki nie było na topiku więc ja stawiam na ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariejka28
Dziekuje kobiety za porady ja mysle ze jadnak dostane@:(:(:( w zyciu bym nie przypuszala ze zajscie w ciaze bedzie takie trudne. tak kiedys tutaj piasłam ale bardzo dawno temu potem dala sobie spokoj bo za duzo myślałam pozdawiam was i zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - będe musiała cię przeprosić, bo już mój czajniczek gwiżdże i woła mnie na kolację, a ja już muszę bo mnie ściska z głodu :D A potem M jak Miłość więc chyba przyjdę dopiero po filmie :) Jakbysmy sie juz nie spotakły to dobrej nocki ci życzę i kolorowych snów :) I reszcie dziewuszek też :*** Buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: PO JAKIM CZASIE MIALYSCIE PIERWSZE OBJAWY?? 20:50 NIKI.. WITAM no wlasnei moje pytanie jest powyzej ja jestem w 5 tyg.ciazy i szczerze nie mam zadnych objawow..i chce wiedziec kiedy one nadejda 20:54 Misia77 Hej Gratuluję Ja miałam ok 16-17 tygodnia, o ile pamiętam... - nacisk na pęcherz -delikatny. Poza tym NIC!!!! Gdyby nie rosnący brzusio i brak okresu, to bym nie wiedziała, że jestem w ciąży [url=http://lilypie.com]http://b1.lilypie.com/IOHJp2/.png[/u rl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny !! nie wiem czy wszystkie tak macie ale ciezko mi wchodzi nasz topik !! widze ze malo nas dzis od samego rana a szkoda bo co mam czas to ciagle was nie ma :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ja jestem, ale z doskoku, bo dziś ciąg dalszy porządków przedświątecznych :D Dziś czyszczę wszelkie drzwi i futryny, energia mnie rozpiera więc trzeba ją spożytkować :D Teraz lecę kolejną partie umyć i powinnam za jakieś pół godzniki byc z powrotem, ale będę od czasu do czasu zaglądać czy ktoś tutaj jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę ze wszystkie zajęte :) Ja sie teraz biore za pisanie pracy, ale wciąż jestem przy kompie jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i za głowę się chwytam! :( Co się dzieje z naszym topikiem??? Czyżby upadał??? Rozumiem, że jest piękna pogoda, porządki trzeba robić i w ogóle pełno zajęć przed świętami. Mimo wszystko mam nadzieję, że znajdziecie choćby chwilkę na nasz topik :) Ja też dziś na chwilkę, bo pełno roboty w domu mam, a potem do ginka lecę. Będę wieczorem papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Witam Pogoda kiepska dzisiaj a i samopoczucie też mam do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Widzę, że jak tylko się pojawiam to od razu wszystkie gdzieś znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Widzę, że wszystkie szaleją ze sprzątaniem przedświątecznym... A u mnie luzik. Kończy mi się @. W moim domu jest wielki bałagan, bo ekipa remontowa go okupuje... A my mieszkamy kątem u moich rodziców i jest wesolo... Gdyby nie to, że moja Kruszynka się rozchorowała, to byłoby całkiem przyjemnie... A co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Cześć Krolcia. Ja mam dziś pranie więc w zasadzie robi się samo ale dzień dziś mam kiepski bo mnie mdli od rana okropnie i ciągle biegam do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×