Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Karina - no w końcu jakies dobre wieści od ciebie :) A te wakacje, na które wyjeżdżasz to koniecznie przeznacz tylko i wyłącznie na moment, kiedy to będziecie mogli powiększyć swoją rodzinę. Tylko pamiętaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wolno ci myśleć o tym, że robicie \"to\" bo może się uda, bo na pewno będzie dzidziuś - macie się cieszyć sobą, tymi wakacjami i wspólnie spędzonym czasem. To mają być dla was WAKACJE I ODPOCZYNEK a nie CZAS PRODUKCJI (przepraszam za tak dobitne słowa, ale chciałam abyś zobaczyła różnicę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochaniutka Limetko za slowa pocieszenia i nadziei na to, ze mnie tez kiedys spotka TEN CUDOWNY MOMENT, na ktory Ty tak wytrwale czekasz. Wierze w Ciebie i wiem, ze za pare dni bedziesz juz tulila swoje malenstwo do serca. Limetka, Gokatka - trzymamy za was kciuki, czekamy na wrazenia z porodu i na fotki waszych dzieciaczkow. Jestesmy z wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pamietacie mnie jeszcze? pisze od czasu do czasu bo mam teraz duzo pracy ale dzis znalazlam chwilke i co czytam ze tu niedlugo sie wykluja nam male malenstwa gratuluje wytrwalosci limetko , mam nadzijeje ze kiedy bede miec okazje tez przytulic swoje dziecko ale wam zazdroszcze nawet niewiecie jak bardzo . trzymajcie sie cieplo i powodzenia niemyslcie obolach porodowych tylko o swojej posieszce ktora niedlugo zobaczycie na swiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Renik, oczywiscie, ze Cie pamietam. Powiedz kochana, co tam u Ciebie, jak staranka i w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się cieszę Limetko, że Ty się cieszysz :) I wiedz, że zawsze możesz na mnie liczyć :) Gokato i dobrze, że wymyśliliście zupełnie inne imię. O właśnie, o Julii też zapomniałam. Też ich teraz dostatek i jeszcze Oliwii i Nikoli. Ale jakoś najbardziej na jaja działa mi Wiktoria. A widzisz, ja Maję znam jedną, koleżankę w moim wieku. Małej nie znam żadnej. Mam nadzieję, że jak ja tak dam dziecku na imię to nie będzie tak jak z Wiktorią, że zrobi się szaleństwo kosmos :D Ale najpierw to powinnam se to dziecko zrobić, a potem wymyślać imiona :D :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko - kochana dziękuję Ci za te cudowne słowa!!! Aż mi się łezka zakręciła (ostatnio tak mam :) ) Jak dobrze mieć takie wsparcie duchowe :) Dziękujęza wszystko!!! Trzymaj się i bądź dzielna!!! Trzymam kciuki za Was:) Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie wiem czy mnie pamiętacie -ostatnio pisałam w marcu. Zapomniałam hasło i musiałam utworzyc nowy nick- stary był bez kropki.( Marta29) Limetko, chciałam Ci życzyć udanego rozwiazania, zdrowego dzidziusia! :-) U mnie wszystko ok. Moja córeczka waży już 990g :-) ( Płeć potwierdzona już trzykrotnie na usg :-) i ponoć nie podlega zmianie :-) ) Ogromnie sie ciesze bo marzyłam o dziewuszce. Ale i tak najważniejsze zeby zdrowe było. Ja czuje sie swietnie- no może poza zgagą. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No limetko,Gokatko-czekam na wiesci!!!ale estescie zczesciarami.u mni niestey pod wzgledem starania bez zmian,czyli totalnaaaaa klapaaaaaaa! zbieram sie wlasnie do powaznej rozmowy z marzeczonym.musi powiedziec mi dokladnie w kocu o co mu chodzi,musi wytlumaczyc i tez zrozumiec mnie!ja juz nie daje sobie rady.najgorsze ze jestem taka sama!smusienka :( jesli sie nie dogadmy niestte zkdadm awet rozstanie.jaki sens ma taki zwiazek w ktoym kazdy ragnie czegos innego?w ktorym nie mozna sie zozumiec..... ahhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki kochane, dziekuę za słowa otuchy :) tak bardzo chcę mieć dziecko:) okresu nadal nie ma, za to jest mi niedobrze. nie chce mi sie jeśc w ogóle. wczoraj tesciowa jadła lazanie, myślałam ze zwymiotuję na sam jej widok( lazanii, nie tesciowej:) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek. Klempa nie obrażam się na to co mówisz bo każdy może wyrazić tu swoją opinię a ja i tak zrobię jak zechcę. Do wyboru była jeszcze Weronika ale w około rodzi się ciągle mnóstwo Weronik i znam ich już chyba 6 a Wiktorii żadnej. A są to jedyne dwa imiona żeńskie które podobają się i mnie i mężowi, więc sprawa jest przesądzona. Kwasia zrób sobie test i będziesz miała wtedy pewność ale po objawach to u ciebie na 99,9% ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny i zimny ranek. Czekam Limetko i Gokatko z niecierpliwością na wieści o waszych maleństwach , czytam was na bieżąco tylko się nie odzywam. Wzetka widzę że tobie się też podobają takie imiona jak ja z mężem wybrałam cieszę sie że ktoś ma podobny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś wie może co się dzieje z Antosią bardzo długo się nie odzywa?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczyny! I jak dziś samopoczucie ?Ja od dwuch dni czuje sie jakbym była tydzien przed porodem juz nawet z normalnym chodzeniem mam problemy nie zeby jakies bóle nóg czy cos takiego ale jest mi tak bardzo cięzko, mały rozpycha się okropnie jakby miał zaraz wyskoczyc,jak tu jeszcze wytrzymac tyle czasu?Oj Limetka Gokata zazdroszcze wam że wy już tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anetko widzę że ty będziesz przede mną no chyba że będzie z nami jak z Limetką i Gokatką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Teraz czekamy aż się Limetka z Gokatą rozpakują a potem na was dziewczyny. Ja z Kasikiem mam bardzo bliski termin (tylko 2 dni różnicy) więc w zasadzie nie wiadomo która z nas pierwsza się wypakuje. Poczekamy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zocha1979 no u mnie pewny termin bo 12.09 moja bierze mnie na cc chyba że cos sie wczesniej wydarzy i pójde wczesniej z pierwszym poszlam w 36 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nic pewnego bo lekarz powiedział że na 90 % cc , bo po pierwsze moje maleństwo się jeszcze nie obwróciło a jest podobno bardzo duże (lekarz powiedział że jest większe niż przewidują normy)i jest mała szansa że się obwróci to mało tego podejrzewa u mnie cukrzycę ciążową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy dziś na USG więc może wreszcie poznamy płeć. Mam nadzieję że maleństwo nie zrobi nam kolejnego psikusa i ładnie pokaże co ma między nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj idę na wizytę moje maleństwo w 20 tygodniu wyglądało na dziewczynkę ale od tamtej pory jak sie obwróciło główką do góry to już nie widać co tam rzeczywiście się chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak dlatego wszystkie rzeczy dla maleństwa są u uniwersalnych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha całkiem nieźle się czuję. Nie mam dolegliwości typowych dla tego okresu ciąży. Jedynie jak jest duży upał to puchną mi dłonie i stopy jak sobie pospaceruję za dużo na słoneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak upał też nogi puchną ale bardzo ostatnio mnie brzuch ciągnie na dół czasami mam wrażenie jakbym miała okres dostać i wogóle mam doła przez ten cholerny cukier jutro się okaże czy będę musiała brać insulinę bo przez tą dietę niskowęglowodanową spada mi waga i już nie wiem co mam robić sory ale się użaliłam zaraz spadam i nie będę ględzić bo mnie ktoś opieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę 8 i dopiero wtedy się dowiem jak tam mój cukier. Badanie na tolerancję glukozy robiłam miesiąc temu ale jeszcze nie znam wyników bo u mnie jest tak że wszystkie wyniki idą do karty i przy następnej wizycie u lekarza dowiaduję się co i jak. Trzymam za ciebie kciuki żeby wszystko było oki. Ja mam jeszcze wysoko brzuch ale ostatnio zaczynam się czuć jak mały hipopotam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki jak tazm samopoczucie ? bo u mnie kiepsko Limetka ????????????? co z tobą????????? jest was dwoje ? ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj idę do apteki po test:) mam nadzieję, że wyjdzie pozytywny. troszkę się bpje, może za bardzo się nakręcam........ serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×