Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witajcie dziewczynki!!!! jejku!! nawet nie wiecie ile znacza takie słowa wsparcie, świadectwo obecności, tego że czekacie i nie możecie sie doczekać... taka sama świadomośc to już tak bardzo dużo!!! Prawda Limetko??? DZIEKUJEMY!!!!! byłam wczoraj w szpitalu- skurcze regularne na KTG 50% i powyżej, rozwarcie na 2 palce....ale moge tak chodzić jeszcze ze dwa tygodnie tak mi położna powiedziała ihii tyle, że torbe mam wystawić do przedpokoju ;) czyli Limetka!!! do startu KOchana!!!- żeby wszystko było tak jak mialo być- w terminach :D Karinka!!! tak jak już Limetka napisala- myśl o słońcu, odpoczynku- baw sie i relaksuj- kochaj sie z mężem a nie kopuluj- to dla WAs teraz najważniejsze!!! macie cieszyć sie sobą i urlopem!! wchłaniajcie piękno Chorwacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak bardzo sie ciesze z Twoich wyników i wierze że przywieziesz nam prezent ;) Aga-W KOchana życzę Tobie wszystkiego co najpiękniejsze!!! żeby dzień ślubu był cudowny i jeden z wielu najważniejszych pamiętaj proszę...małżeństwo to kompromis a najważniejszy jest szacunek!!! może wyda sie to Tobie śmieszne teraz ale uwierz- czesto wyobraz enie o małżeństwie ma w sobie coś z bajki...a rzeczywistość przynosi swoje dlatego dajcie sobie czas i szacunek dla swoich poglądów, myśli i etc....a KOchajcie sie i patrzcie na siebie jak włąsnie w ten pierwszy dzień!!!heh nasz Synus też tańczył z nami na weselu :D LImetko- wiemy na pewno ze to Synus ale jak bedzie Niespodzianka to sie wcale nie pogniewamy- znasz przecież naszą historię związaną z płcią hihihi Klempa, Wzetka- myśle sobie że imiona naprawde mają fale typowe dla regionów i nie ma sie co burzyć...Wiktoria to przecież zwycięstwo!!! a każdy ma swoje gusta i guściki Majek jest u nas zatrzęsienie ale wsrod dziewczynej 4-5 letnich dlatego Klempa- nie obudź wulkanu hiiihhih niech sie Majki nie wysypią lawinowo ;) Wzetka czekam na wieść o plci Skarba Twego ;) Renik- jak dobrze, że sie odezwałaś!!! KWASIA!!! fajnie ,ze jestes z nami- zrób Kobietko test i daj nam szybko znać!!!! pozdrowienia dla WSZEM!!!!! ps- Celtyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kto coś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaa2384
Hej dziewczyny! Czy to moga byc objawy ciazy. Bralam pierwsze opakowanie ciles teraz jest przerwa 7 dniowa mam tam niby okresik maly, ale brzuch nadal mnie boli i piersi. Zauwazylam ze czesto latam do ubikacji i mam ogromny apetyt co chile jestem glodna. Szczegolnie rano juz o 7 godz chce mi sie jesc. Czy tabletki tak jeszcze dzialaja czy to jakies objawy??? Dodam ze w srodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa no i jeszce uściski i buziaki dla Zochy, Anetki, Titi, Marty ❤️ Anetka dzieki za mailiki :* Jakajaana- nie jesteś sama KOchanie!!!! walnij tego narzeconego w makówkę moż sie człowiek zreflektuje ;) pisz czesto- to pomaga a jak chcesz skrobnij maila- ściskam Ciebie mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze jak mi dziś ciężko :0 Własnie wróciłam od doktorka: rozwarcie na 2 cm, ale jeszcze czekamy. Kazał sie zapisać na wizytę za tydzień jak się nic nie będzie nadal działo to w czwartek (9.08) na pewno juz mnie weźmie na porodówkę. Mam nadzieję że się pomylił i Maleństwo stwierdzi że tak długo to Ono czekac nie będzie i już baaaadzo niedługo (jeszcze w tym tygodniu) pojedziemy :) Jejku, jejku dziś sie tak czuję jakbym brzuch już na kolanach nosila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz lece cos zjeść bom głodna jak wilk, ale potem do was wrócę i pogawędzimy troszkę. Buziaki dla was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis była się zważyć i w miesiąc przytyłam 1.5kg ZGROZO!!!a w brzuchu to mam 120cm to moje dzieckjo chyba zwariowało że tak rosnie , na szczęście jestem bez obrzeków chociaż wydaje mi sie ze w udach to mi cm przybyło:( matko kochana jak ja bedę wygladała za miesiąć?!!!?!?!?!?JAK WIELORYB??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
No widzę dziewczynki że się jakoś kulacie i wykulać się nie możecie :) Spoko loko... ja się przeterminowałam dwa tygodnie :) miałam urodzić 18 listopada a przy pomocy panów doktorów Maksio w końcu "wypadł" 1 grudnia :) A coś dla śmiechu. Pewnie już każda z was to słyszała ale miło sobie przypomnieć. HIT Z BRAVO GIRL :) "Drogie Bravo. Mam na imię Kasia i mam 15 lat. Od niedawna współżyję z moim chłopcem. Ostatnio kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Od tego czasu upłynęły już 4 tygodnie. Ja zauważyłam pod prawym kolanem takie zgrubienie. Czy to może być ciąża pozamaciczna? Prosze o pomoc. Bardzo się boję" heheheheeh... no to może się wykulacie już?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyderka rewelacja. Aż mi się brzuch ze śmiechu cały trzęsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski!!!! Wyderka rewelacja....to lepsze niż masturbacja kaszanką, która pękła w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyderka!!! no normalnie poprawiłaś mi humor na reszte dnia dobre to było!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! nie,... Szuwar mnie męczy codziennie rano i czasem wieczorkiem.... już mam tego dosyć!!!! nic nie mogę zjeśc bo na widok jedzenia wszystko mi do gardła podchodzi:( Chyba schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się potem odrobisz te stracone kilogramy. Wczoraj słyszałam że żeby zminimalizować mdłości to nie należy łączyć płynnych pokarmów ze stałymi, czyli jak kanapka to już bez picia a jak zupa to bez drugiego dania. Podobno ma pomagać. Mnie nie pomagało nic i tak latałam 4 razy dziennie przez 7 tygodni. Na szczęście teraz nawet zgaga mnie nie łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam wszystko ..oprócz imbiru.Mój mąz obleciał z 10 aptek i nigdzie herbatki imbirowej nie dostał...zastanawiam sie czy po prostu w przyprawach nie qpić i nie zapoarzyć ..... Wzetka czy Ty rano też bełtałaś? Ja musze wypiś qbek wody bo jak nie to płynie sama żółc...co mnie z kolei sprzyja kolejnym skurczom zoładka....KOSZMAR!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko - jak ja ci współczuję. Nie wymiotyałam w czasie ciąży, ael często i gęsto (doslownie i w przenośni) wymiotywałam podczas okresu - wierz mi znam to uczucie gdy chce ci sie a nie masz czym :( Chyba po prostu bedziesz musiała poczekać aż to wszystko samo przejdzie. Nie wiem czy pamiętacie - była kiedyś na topiku taka Atagan, te które dłużej tutaj są to będą ją pamietać - tydzień temu we wtorek urodziła chłopczyka: 56 cm, 3460 gram :) :) :) Miała termin tak jak ja, a już go ma przy sobie :D Boziu - chyba zaczyna się coś u mnie dziać, bo już nie wyrabiam dzisiaj, czuję się jak slonica, a Małe tak się rozpycha ze zaraz mi chyba popęka cała skóra, rozpycha się we wszystkie strony, auććććć!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko - jak ja ci współczuję. Nie wymiotyałam w czasie ciąży, ael często i gęsto (doslownie i w przenośni) wymiotywałam podczas okresu - wierz mi znam to uczucie gdy chce ci sie a nie masz czym :( Chyba po prostu bedziesz musiała poczekać aż to wszystko samo przejdzie. Nie wiem czy pamiętacie - była kiedyś na topiku taka Atagan, te które dłużej tutaj są to będą ją pamietać - tydzień temu we wtorek urodziła chłopczyka: 56 cm, 3460 gram :) :) :) Miała termin tak jak ja, a już go ma przy sobie :D Boziu - chyba zaczyna się coś u mnie dziać, bo już nie wyrabiam dzisiaj, czuję się jak slonica, a Małe tak się rozpycha ze zaraz mi chyba popęka cała skóra, rozpycha się we wszystkie strony, auććććć!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko - jak ja ci współczuję. Nie wymiotyałam w czasie ciąży, ael często i gęsto (doslownie i w przenośni) wymiotywałam podczas okresu - wierz mi znam to uczucie gdy chce ci sie a nie masz czym :( Chyba po prostu bedziesz musiała poczekać aż to wszystko samo przejdzie. Nie wiem czy pamiętacie - była kiedyś na topiku taka Atagan, te które dłużej tutaj są to będą ją pamietać - tydzień temu we wtorek urodziła chłopczyka: 56 cm, 3460 gram :) :) :) Miała termin tak jak ja, a już go ma przy sobie :D Boziu - chyba zaczyna się coś u mnie dziać, bo już nie wyrabiam dzisiaj, czuję się jak slonica, a Małe tak się rozpycha ze zaraz mi chyba popęka cała skóra, rozpycha się we wszystkie strony, auććććć!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko - jak ja ci współczuję. Nie wymiotyałam w czasie ciąży, ael często i gęsto (doslownie i w przenośni) wymiotywałam podczas okresu - wierz mi znam to uczucie gdy chce ci sie a nie masz czym :( Chyba po prostu bedziesz musiała poczekać aż to wszystko samo przejdzie. Nie wiem czy pamiętacie - była kiedyś na topiku taka Atagan, te które dłużej tutaj są to będą ją pamietać - tydzień temu we wtorek urodziła chłopczyka: 56 cm, 3460 gram :) :) :) Miała termin tak jak ja, a już go ma przy sobie :D Boziu - chyba zaczyna się coś u mnie dziać, bo już nie wyrabiam dzisiaj, czuję się jak slonica, a Małe tak się rozpycha ze zaraz mi chyba popęka cała skóra, rozpycha się we wszystkie strony, auććććć!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko - jak ja ci współczuję. Nie wymiotyałam w czasie ciąży, ael często i gęsto (doslownie i w przenośni) wymiotywałam podczas okresu - wierz mi znam to uczucie gdy chce ci sie a nie masz czym :( Chyba po prostu bedziesz musiała poczekać aż to wszystko samo przejdzie. Nie wiem czy pamiętacie - była kiedyś na topiku taka Atagan, te które dłużej tutaj są to będą ją pamietać - tydzień temu we wtorek urodziła chłopczyka: 56 cm, 3460 gram :) :) :) Miała termin tak jak ja, a już go ma przy sobie :D Boziu - chyba zaczyna się coś u mnie dziać, bo już nie wyrabiam dzisiaj, czuję się jak slonica, a Małe tak się rozpycha ze zaraz mi chyba popęka cała skóra, rozpycha się we wszystkie strony, auććććć!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko połknij grzechotke to zajmiesz go chwilowo czyms innym i nie bedzie kopał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna koleżanka miała przez 9 miesięcy mdłosci i wymioty....mam nadzieje że mi zostanie to oszczedzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Majka - gdyb to tak szło, ale to chyba już baaardzo niedługo będę mogła mu/jej tę grzechotkę wręczyć osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatka - Tobie tez bardzo dziekuje za mile slowka. Od razu cieplo mi sie na sercu zrobilo, ze ktos tez sie cieszy z poprawy moich wynikow. Gokatka, Limetka - trzymajcie sie!!!!! A co z Intima, Pyzaczkiem, Arvena, Redghost???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pszczółki moje kochane!!!! nareszcie się przeprowadziłam i podłączyli mi internet i telefon i tv i urządziliśmy dziecinny pokój i ..... faaaaajnie jest :) brakuje mi tylko kosmetyków dla NAJWAŻNIEJSZEGO LOKATORA ale tojuz pryszcz :) muszę nadrobić czytanie topika bo kompletnie nie wiem co się u Was działo! Mam nadzieję, że przybyły jakieś nowe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Redghost. Wlsanie dzisiaj ciebie wspominalam... Lada dzien przybeda nowe swiezo upieczone mamusie: Limetka i Gokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja też już chcę się rozpakować!!!! Mały daje w kość i coraz bezczelniej się rozpycha w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×