Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość ela2000
dzieki nie limetko:))) i trzymam kciki i za ciebie i twoje maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie limetka
ela, dzięki, daj znać co i jak jak juz bedziesz wiedzie c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela2000
oki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela2000
nie limetko a gdzie można cie znaleźć?często tu bywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie limetka
ela, zaglądam tu od czasu do czasu, nie mam stałego nika nawet, na szczęście nie mam problemów z ciążą, ale cały czas sobie podczytuję, bo to taki milusi topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można ja znaleźć
na ciemnej stronie ksiezyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela2000
oki,to dam znać tu na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie limetka
ela tzrymam mocno kciuki :-) a długo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie limetka
przepraszam, pisałaś już o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!! oj dawno mnie tu nie bylo,ale coz,starczka juz nie jestem jak wiecie,a poza tym przeprowadzkaa troche mi czasu zajela.mam wkoncu swoje male meszkanko i bardzo sie ciesze.ale mimo to mam takie kepskie dni jak np dzisija.jest mi tak smtno.to wsyztsko dzieje sie o3wiscie przez to jak bardzo chce dzidzi!!i dowiaduje sie non stop o nowych osobach spodziewajacych sie dziecka.w ciagu ostanich 2 dni dowiedzialam sie o 3!!!!i tak jest caly czas!!przprowadzka oderwala mnie troche od tych mysli ale teraz to wsyztsko wraca!ahh wiem ze zawracam Wam glowe ale to jest take meczace i smtne:((((((((((( kto mnie lepiej niz y potrafi zrozumiec... Caluski dla Was kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finlandia
Czesc. Pisze,bo widze,ze to forum jest bardzo czesto odwiedzane i tu moge uzyskac jakies porady i ogolna informacje. Wiec tak........Moj okres pojawia sie roznie co 27, 30, 33 dni. Z reguly wiem kiedy mam dni plodne,bo wiadomo wtedy sluz jest inny. Problem w tym,ze w tym cyklu nie zaobserwowalam zadnego. Kochalam sie ze swoim chlopakiem bez zadnego zabezpieczenia i stosunek konczyl sie w srodku w nastepujacych dniach cyklu 5 dzien,6,7,8,10-11,23- dziwna sprawa z prezerwatywa, 26 dc bez zabezpieczenia koniec w srodku i poxniej juz bez. Mam 33 dc i miesiaczki brak.Piersi bola niesamowicie. Brzuch jak na @ tylko rano przez 5 min od paru dni. Sikam bardzo czesto.Nie robilam jeszcze testu czekam do soboty. Myslicie,ze w tych dniach moglam zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finlandia
Dodam,ze mam goraczke 37,6 :( a zdrowiutka jestem czuje sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Czy jest tu ktos moze??? Finlandia jesli nie zaobserwowalas plodnego sluzu to wcale nie musi oznaczac ze nie mialas dni plodnych!!!Nieraz jest on ukryty gleboko w Tobie w malych ilosciach, ale mimo tego zawsze moze byc!!! A podwyzszona temperatura moze swiadczyc o ciazy! Pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ela2000, Nie limetka 🖐️ Elu zbyt dużo ci nie pomoge, bo nigdy df nie łykalam, ale wszystko sie może zdarzyć :) Każda znas jest inna więc u ciebie może takie są objawy, tylko zastanawia mnie ilodniowe masz cykle, bo jeśli już 3 tygodnie przed @ bolą cię piersi, czy sutki to chyba cykle masz długie. Ale nie bede sie wysilać bo widzę że Nie limetka już mnie wyręczyła w poradach ;) Mogę tylko zacisnąć kciuki żeby sie udało :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finlandia - musze tutaj poprzeć Madziorkę. A poza tym, tak często uprawialiście seks, ze baaaardzo prawdopodobne jest, że udało wam się \"trafić\" w te dni, więc ja proponuję zaraz po świętach, jeśli okresu nadal nie będzie, zaraz zrobić test, bo wtedy jeśli jesteś w ciąży na peno cos już wykaże :) Głowa do góry Finlandio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziu :) Oj tak, pusto, ale nic na to nie poradzimy, chyba że będziemy głośno wołać wszystkie dziewczyny. A u ciebie jak minął dzionek? Plany na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana - wiem jaka jest twoja sytuacja, bo pisałaś kiedyś dlaczego na razie!!!! nie będziesz miała dziecka. Życzę ci, aby twój mężczyzna w końcu zrozumiał, jakie to dla ciebie ważne i też zapragnął tak mocno tej Kruszynki jak ty. Trzymaj się kochana i nie poddawaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Limetko, ja niestety siedze teraz sama w domciu bo mezus juz w pracy i jest mi ogolnie bardzo smutno i zle, lapie jakiegos dola... ale niewazne! a tak poza tym to czekam na kuzyna bo nie wiem kiedy znowu przybedzie do domu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia wszystko jest ważne, więc jak masz ochotę sie wygadać to wiesz ;) A jak wpadniesz już całkiem w dół to ja przyniose drabine i pomoge ci z niego wyjść oki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Prosze o rade, bo zaczynam panikowac -.-\' od 27 do 31 bylam u swojego chlopaka (wypada 18-22 dzien cyklu). Kochalismy sie w tych dniach uzywajac prezerwatywy i globulek (patentex oval). Jednak ja nigdy nie mialam jakos zaufania do tych metod, ale po tabletki narazie nie moge sie wybrac...I zawsze przeszywal mnie dreszcz kiedy on wyjmowal kondom juz z zawartoscia z pochwy i sciekalo z niego cos bialelego. Oczywiscie sprawdzalismy czy sa szczelne i czy moglo dojsc do przebicia, ale nie bylo takiej mozliwosci , poza tym mogly to byc resztki plynu ktory powstal po rozpuszczeniu globulki. Ale procz tego uprawialismy petting, przed ktorym czesto on \'poprawial\' sobie skore w tamych okolicach (ma z tym problemy), zawsze jak na niego krzyczalam , mowil ze na skorze nie ma przeciez plemnikow, nawet jakby jakies zostaly. eh Sytuacja dzisiaj wyglada nastepujaco: to 5 dzien od kiedy wrocilam i nie wspolzylam, jutro mam dostac okres (jakos nic na to nie wskazuje poza \'wysypaniem\' na twarzy), i wszystko fajnie gdyby nie to ze dzisiaj od rana co poltorej godziny musialam wychodzic siusiu do lazienki, powiekszyly mi sie sutki i mam 37,6 goraczki. Co wy na to? test moge zrobic dopiero po swietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko dzisiaj jeszcze nie potrzebuje sie wygadac, ale jesli cos to zglosze sie do Ciebie jutro:) Bardzo Ci dziekuje za pomoc:).Jestes naprawde bardzo kochana:) A jak tam Ci idzie praca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu - skończyłam dziś 3 rozdział i jak dbrze pójdzie to jeszcze jutro zacznę ostatni - czwarty :) A co do tego wygadania to wiesz że ja zawsze chętna :) Bandita - (swoją drogą ciekawy nick :) ) według mnie nie masz się co martwić, a to że masz powiększony biust o niczym jeszcze nie świadczy. Okres nawet jak ci sie spóźni to pewnie będzie winą tego, ze martwisz się i stresujesz, a to częśto jest powodem opóźnienia miesiączki. Wydaje mi się ze wystarczająco dobrze sie zabezpiczyliście, choć czasami i to zawodzi. Moge ci tylko poradzić, żebyś przestała o tym mysleć i troche wyluzowała. Zobaczysz ze okres sie pojawi. Chyba będę ci tego nawet życzyć, bo z tego co piszesz to chyba jeszcze nie jesteś gotowa na macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela2000
limetko mam długie cykle bo ok 35 dni wiec nie wiem co tym myślec a df łykam od 3 dni a piersi a raczej sutki bolą mnie od ok 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela2000
limetko mam długie cykle bo ok 35 dni wiec nie wiem co tym myślec a df łykam od 3 dni a piersi a raczej sutki bolą mnie od ok 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh co racja to racja. ale tu nie chodzi o mnie, ale o mojego chlopaka, ktory na pewno nie jest gotow, bo o tym rozmawialismy. -.-\' chyba zaczne zyc w celibacie xD ale no dziekuje, troche mnie uspokoilas, aczkolwiek mam podejrzenia co do tego pecherza, nigdy nic takiego mi sie nie zdarzalo O.o. pozdrawiam cieplutko i dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela2000
o kurcze dwa razy mi sie wysłało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu - więc cały czas będę się trzymala tego, ze wszystko jest możliwe. Nie bedę ci pisała ze na pewno jesteś w ciąży bo to jest teraz ciężko ustalić, musisz poczekac na okres lub jego brak, to teraz najlepsze co moge ci poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandita - a może poprostu przeziębiłas sobie pęcherz??? Z resztą wiesz, jak sie zaczyna o czymś mysleć to i organizm też czasami zaczyna się do tego dostosowywać i robic dokladnie to o czym myslimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela2000
Wiem Limetko i nie oczekuje od nikogo że mim powie że jestem w ciąży bo było by to bardzo głupie z mojej strony,ale gdzieś już to przczytałam że może być to małe światełko nadziei,sama nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×