Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

O własnie - mnie już urosły o rozmiar w obwodzie, a o miseczkach nie wspomnę :D Kiedyś miałam cytrynki, a teraz mam melony :D :D :D Intima - drzewo kokosowe jak nic :D Dobra teraz już naprawdę uciekam :) Buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princeska82
Oj to nie dobrze Kasik ...tzn. dla mnie, bo Twój pewnie jest zachwycony, ale ja i tak mam duży biust, a suknię kupiłam używaną i jej pierwsza właścicielka miała chyba mniejszy więc jeśli ze mną będzie tak samo to biust mi chyba wypłynie ale cóż zrobić- sukienka to nie najważniejsza rzecz na świecie- w końcu tylko 25 lat czekam żeby ją założyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik, co Ty piszesz! Ja nie chcę mieć pomarańczy w brzuchu.... Ale co innego to by sie chciało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intimko, to ja proponuję żebyś zasiała to ziarenko, a wyrośnie Ci to, co będziesz chciała :) Kasik, gdyby moje piersi przypominały te Pameli, to byłyby piersi ze mną, a nie ja z nimi...więc może lepiej nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz, Dziewczynki, miło się gawędziło, ale przyszedł czas na mnie. I niewykluczone, że będę musiała się z Wami pożegnać na dlużej... mam kłopoty ze zdrowiem i pieron wie czy będę kiedyś mamą... łza mi się w oku kręci, ale cóż... jednak wszystkiego dowiem się pewnie po świętach... i jak coś to wtedy pożegnam się z Wami tak naprawdę ;-) Choć pragnęłabym, żeby nie było takiej potrzeby... a póki co życzę Wam miłego wieczorq i kolorowych snów...papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam chwilowy brak netu :( Anik dziękuję, mam się dobrze. Choroba powoli przechodzi, choć antybiotyki nadal biorę :( Męczy mnie katarek, ale on nawet leczony trwa tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu jeszcze ktos??????????????? Kurczę takie fajne towarzystwo było i juz się rozwiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba nie ma \"M jak miłość\", więc nie zwiejecie na serial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, ja jestem :D Zabrałam się tylko za małe sprzątanko, pościel sobie zmieniłam i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja takie porządki robiłam wczoraj. Też mam swierzutka pościel, a uwielbiam w takiej spać :D Mam teraz nowiutką, ślubny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo nie lubię jak jest taka sztywna, wykrochmalona...wolę korową :) A tą, którą teraz dałam do prania dostaliśmy na gwiazdkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie z tobą klikam i słucham na Interia. pl piosenek :) Mojego Rubika!!!! Ostatnio uwielbiam jego piosenki, szczególnie te melodie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam takiej sztywnej, a tę co teraz mam to jest właśnie z kory, dostałam ją od jakiejś kuzynki chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię go posłuchać. Ale ostatnio godzinami słucham Andrea Bocelliego :) Wpadłyśmy (z moją siostrą) na jego nową płytę, gdy ona szukała podkładu do kasety ze ślubu. Jest to coś niesamowitego. Oglądałyśmy nawet koncert, który odbył się w Las Vegas, gdzie (oczywiście oprócz śpiewania) czterech mężczyzn skacze z mostu z pochodniami w rękach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mamcia ma jeszcze resztki takiej sztywnej ale wie, że ja takiej nie cierpię i szykuje nam inną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci szczerze że też go lubię, choć nie czesto mam okazje go posłuchać. Z moim W. w ogóle mamy różne gusta muzyczne: on moich nie lubi za bardzo, a ja jego - czasami mi cos tam w ucho wpadnie :) Bo tak właciwie jak nie jest to muzyka \"szarpana\" to moge posłuchac wszystkiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja z moim menem też mamy kompletnie inne gusta muzyczne!!!! A jeśli chodzi o wpadanie w ucho, to prędzej mnie wpadnie coś czego On słucha. Odwrotnie się nie zdarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak jak u mnie :D Oj ci nasi faceci :D Anik - będe musiala cie przeprosic, chyba juz dziś za dużo tego siedzenia, bo cos juz plecy zaczynają o sobie dawać znac :( Będę musiała iść trochę odpocząć :) Do następnego sklikania!!!!!!!!!! A ty jutro też masz powiedzieć:\" dziewczyny @ brak\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - caly czas jakos cczuje że to chyba jednak dziewczynka będzie, ale w ogóle nie wiem skąd takie przeczucie u mnie, może to raczej moje pragnienie a nie przeczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, bardzo bym chciała tak napisać :D Nie przepraszaj...ja też niedługo bym uciekała, bo moja druga połowa wraca z pracy i coś do jedzonka zrobię. A co to przeczuć, to życzę Ci, żeby się potwierdziły :) Chociaż z tego, co czytałam na początkowych stronach starego forum, to chyba masz większe szanse na dziewuszkę :P Miłej nocki życzę i do juterka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo babeczki! Pozdrawiam wszystkie i życzę milych przedświątecznych dni. Ja to właściwie pisze do Intimki - kochana , bo mi sie łezka zakręciła jak Ty napisałaś o pożegnaniach. Jeżeli możesz napisz mi swojego maila - musimy pogadać. No i trzymam kciuki ,żeby jednak wszystko okazało się ok. Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam was i postanowilam cos napisac tak zeby bylo nas wiecej:) umnie wszystko okej staranka na nowo poszly co bedzie to zalezy wszystko od BOga czekam na cud w swoim przypadku mam nadzieje ze kiedys sie imnie przytrafi. chcialam wam podziekowac zato ze jestescie i ze mi bardzo pomogliscie i wspieralysie i ciesze sie ze udalo mi sie wkrecic na ten topik pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gapinka (sprawdź pocztę ;-) ), hej renik! No proszę, jak milusio się robi, ja we wtorek idę do lekarza specjalisty i od tego bedzie zależeć czy zostanę tu z Wami czy nie... Póki co mam zamiar qpić sobie dzisiaj flaszeczkę ;-) Wszystkim miłym Kobitkom życzę miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×