Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

skoro tak to teraz próbuj non stop- powiedz mężusiowi że ju jesteś \" bezpieczna\" i dawaj równo jak na akord;) przy tak nieregularnych cyklach nie mozna precyzyjnie określić dni płodnych i nie...więc :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że sie dzisiaj ten mój chłop zdecyduje nie chce go naciskać bo sie zorientuje że go kręce, delikatnie go przekonuje żeby był świadomy co robi, no i żeby wrazie coś wina była po obu stronach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zawsze możecie sie \" zapomnieć\" nie uswiadamiaj Go, bo sie faktycznie bedzie pilnował jak straznik Teksasu :) idzcie na całość!!! tak po prostu- Ty myśl a On to tak niezakoniecznie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede sie rajcować bo noc z tego nie wyjdzie, musze ze spokojem podejść do sprawy ... wrócę za 10 minutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Witam w ten piękny słoneczny dzionek...chociaż troszeczkę chłodny. Nie pisałam kilka dni, bo praktycznie całe dni ostatnio przesypiam...a oprócz tego mój Men miał czterodniowy urlop i...same rozumiecie :P Jutro wybieram się do lekarza, w końcu!!! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i będę mogła się wpisać do tabelki Mamusiek (bo widziałam, że dostałam eksmisję z tabelki staraczek...) pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani, fakt jest cudownie, ale i tak mnie na jakąś wieś, albo w góry ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyka, może masz rację ale w porównaniu do mieszkania w dużym mieście, jakim jest Łódź, to fajnie musi być w takim małym, nadmorskim miasteczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik zależy jak na to spojrzeć, poza sezonem nic sie tu nie dzieje, nie ma pracy, zamknięte prawie wszystkie knajpy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Witam Anik serdeczne gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyka, nie ma chyba idealnego miejsca na Ziemi :P A gdyby nawet było, to pewnie wszyscy by tam zamieszkali, więc byłoby dosyć tłoczno...:P Cześć Wzetka :) Jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Celtyka najbardziej zazdroszczę ci tego że masz smażoną flądrę taką świeżutką pod ręką. Uwielbiam fląderki bo nie mają ości a tego najbardziej w rybie nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Cześć Anik. Do następnego poniedziałku jestem na L4. U mnie standardowo 2 do 3 razy dziennie rozmowa z wodnikiem szuwarkiem a poza tym to nawet brzucha jeszcze u mnie nie widać i nic nie przytyłam ale to chyba przez te wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka nie masz czego kochana tu ryby są tak drogie że prawie nikt ich nie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka, mnie na razie takie dolegliwości, o których Ty mówisz nie dopadły...i może nie dopadną :P Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Celtyka to dziwne bo zawsze mi się wydawało że nad morzem to ryby chociaż poza sezonem powinny być tanie. Anik i oby cię nie dopadły bo to nic przyjemnego. Mnie wymioty dopadły w 6 tydzień i 1 dzień dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wzetka
Zmykam robić obiadek bo mężunio niedługo z pracy wróci. Trzymajcie się ciepło jutro się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×