Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Nie narzekałam na towarzystwo, do momentu gdy mój mąż wylądował w wodniku szuwarku w nocy :D Chyba trochę przesadził z promilkami, choć też byłam zdziwiona bo już od niepamietnych czasów nic mu po popijwce nie było, a w sobotę chyba mu cos zaszkodziło :) Ale jakos przeżyłam. Ja czułam się wczoraj świetnie za to on nie mógł dojść do siebie, ale to już sam sobie musia poradzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtus no to jakiś plus z tego- a wniosek dziewcze nie dorosło- jak znajdzie sobie faceta to sie powinna naprostować;) Limetka - moje Szczęście też sobi popiło i w piątek i w sobotę ale ubaw był nieziemski- bo jak ta trójka sie dobierze- mój mąz , brat i szwagier to śmiać sie można bez końca- i tylko szwagier odchorował przytulony do miski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata z tym facetem dla niej to edzie problem, bo ona z chaty rzadko wychodzi, koleżanek nie ma raczej, a wogóle faceci dla niej to ufolidki chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuhahahahahaah Celtyka ale się uśmiałam :D zmykam do sklepu bo nie dostane mojego ulubionego sojowego chleba-odezwę sie jak wróce :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednym slowem w weekend sie u nas lało promilkami :D Celuts ja tez ci ucieknę, musze skoczyc do kwiaciarni po wiązanke na pogrzeb, bo mojego taty wujek zmarł i dziś jest chowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest najlepsze, jak wychodze od siebie do łazienki albo kuchni, to u szwagierki gaśnie zaraz muzyka i wystawia to swoje gumowe ucho żęby podsłuchać co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie było mnie kilka dni, bo wybrałam się z Miśkiem na wycieczkę, potem weekend mieliśmy pracowity i ogólnie od kompa odpoczywałam dziś też za bardzo tu nie posiedzę, ale odzywam się, żeby donieść, że jutro mam wizytę u gina, a w środę USG i znów mojego malucha zobaczę :) czuję się nadal tak samo - czyli raz lepiej, raz gorzej. Jak na razie ubyło mi 5 kilo, chociaż brzuszek już mi się na dole ładnie zaokrąglił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
czesc dziewczyny:) u mnie bylo juz super po terapii z Wami 🌻 az do weekendu...posypaly sie propozycje rodziny, ze moze jakos nam pomoc z tym dzieckiem... zaproponowac lekarzy, madre ksiazki itp....bo moze nie wiemy co i jak... A w tym cyklu nie mialam ochoty juz nic liczyc plodniakow , mierzyc tempki , ogladac sluzu..:O znowu sie zaczelam stresowac i o tym myslec... musze sie jakos pozbierac, bo marudzenie chyba nic a nic mi nie pomoze ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amel bedzie dobrze, mi też myśli o dziecku i stres wkradają sie do głowy ale staram sie je szybko z tamta wypędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
najlepiej to niemyslec...niech sie samo wszystko dzieje :P oby tylko po naszej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
racja:) ja tak pisze z doskoku, wiec sie nie gniewaj na mnie, ze robie dluzsza pauzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
a jak tam twoje polowania weekewndowe na zolnierzyki męża :P udalo cos sie zdzialac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej! Uaktualniam tabelkę STARACZKI Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............23.............4.................29 .04 - 02.05....Ustka KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 34...............21.05.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........az 9....................19. 04.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.12.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........5.............17.04..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.03.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Krolcia27..........27..............5 - przerwa-...29.03. .......okolice Trójmiasta Andzka77.........29...........2004 r .......02.04.........okolice Konina intima_30..........30................5...........?...... .. ......Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka=gokata.....26......23tgc..........22sierpnia... .............Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów Kasik Kasik........27..........listopad...............2........... .Alicante Witaj maleństwo :) Ja cię pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
witaj malenstwo! :) ja cie nie pamietam, bo dolaczylam niedawno. a co u ciebie?? starasz sie dzidziusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest kto? nie mogłam sie dostać na forum a potem poszłam na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam ale za mną bardzo aktywny weekend...Jestem już po pierwszej wizycie u ginka (w sobotę go odwiedziłam). Wszystko jest OK :) Moja wizyta nie trwała zbyt długo, bo byłam u niego kilka dni przed terminem @ i jedyną rzeczą, która się zmieniła jest ciąża...:P Nie mam jeszcze karty ciążowej, bo to dopiero przy następnej wizycie za miesiąc. Wtedy też da mi skierowania na wszystkie badania. Aha, zapomniałbym o najważniejszym...widziałam na monitorze moje Maleństwo, a tak prawdę mówiąc to oczywiście pęcherzyk. Serduszka nie było jeszcze słychać. Wg lekarza to 5 tydzień. Mam nadal brać sobie tylko Folik. I to chyba wszystko, jeśli chodzi o wizytę... A z innych nowości, to jutro mam rozmowę w sprawie pracy :) Trochę się denerwuję...ale mam nadzieję, że będzie OK. I mam jeszcze do Was ogromną prośbę!!! Jest w necie taki konkurs, w którym można wygrać wózek. Konkurs fotograficzny :) Bierze w nim udział fotka mojej siostrzenicy Gabrysi. Poniżej jest link do strony, jeśli podoba Wam się zdjęcie zagłosujcie :D Trzeba się tylko zalogować ta stronce. http://www.kindi.pl/gallery/photo/831/spacer.html pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - mnie sie zdjątko podobało i masz głosa ode mnie :) No i mały komentarz, który nawet ciebie dotyczy w pewnym stopniu :) Czuję ze ten wózek przyda sie własnie tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Hello!!! W końcu mam urlop :)) I w końcu zabrałam się za pisanie pracy. Pozdrawiam Was wszystkie!! Limetka ;) mam pytanko....w którym tygodniu był ten pierwszy kopniak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik- ode mnie tez masz głos ;) no i tak bardzo się cieszę z Twojej Fasolinki :):):) to niesamowite uczucie prawda??? jeszcze dobrze nie widać ,nie słychać a jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, Gokata wielkie dzięki za Wasze głosy :) A ja postanowiłam się na moment położyć i oczywiście usnęłam...jak by mogło być inaczej :P A teraz czuję się jak po nieprzespanej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - nie ma za co kochana :) Sheila - dokładnie pierwsze kopniaki poczułam w 18 tygodniu, dzień 3 :) Właśnie pisze dla mojego mężusia podania i CV do pracy. Bosze jakie to durne zajęcie, no ale trzeba mu pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka.....tak sie zastanawiam...bo wczoraj wieczorem jak lezalam cos mnie przyatakowalo ze srodka i sie zastanawiam czy to aby nie za wczesnie :) A tak na marginesie...ja tez nie znosze tego robić...CV..życiorys...niby informacje na nasz temat a nie ławo sklecic pare zdań... mnie to zawsze strasznie meczylo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×