Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość taka tam ..
witam ! taki śmieszny objaw ciąży gdy o niej jeszcze nie wiedziałam : nagle zaczęłam pić herbatę bez cukru taka była pyszna że szok a wcześniej na samą myśl o takim napoju robiło mi się nie dobrze. pozdrawiam i dodam że w ciąże zachodzi się świetnie zaraz po miesiączce - wtedy kiedy jest "bezpiecznie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej celtyka!!! O tej porze \"spotkać\" kogoś na naszym topiku, to prawie cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się nie myśleć o tym i nie stresować co ma być to i tak będzie, tylko jajniki mnie bolały dzisiaj i wtedy jak był sexsik też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam już jestem, musiałam się z mężusiem przywitać, bo właśnie przyszedł do domu :) I na dziś już zmykam ;) Życzę wszystkim miłej nocki pa pa Celtyka dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Widzę, że nie ma tu jeszcze dziś żadnej z Was. :) Ja sobie dziś zostałam w domku, nie poszłam do pracy, bo się coś dziwnie czuję. Od niedziele miałam uczucie jakbym się przeziębiła, ale jednocześnie nie miałam ani gorączki, ani bólu gardła ani nic. Może jakiś dziwny wirus. A wczoraj świętowaliśmy dwa lata bycia razem. :) Anik, tak bardzo się cieszę z Twojego Dzidziusia, że nawet nie masz pojęcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Klempa!!!! dawno nie klikałysmy....ja sobie czasami tylko Was podczytuje...ale nie wtracam sie.... Klempa jak remont???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majeczko. :) Ja ostatnio też nie miałam zbytnio czasu aby tu posiedzieć. Ale staram się teraz trochę nadrobić. :) Remont skończony. Już od prawie dwóch miesięcy mieszkam na swoim. Jeszcze zostało nam tylko kupienie mebli do dużego pokoju, a tak to już wszystko mam. Dziś jeszcze Teść powiesi mi półki w najmniejszym pokoju i suszarkę sufitową na balkon. Bardzo się cieszę, że ten cały bałagan się skończył, bo w końcu mogę się cieszyć i napawać byciem panią domu. :D A i Internet też już mam u siebie, od piątku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa jak ja ci zazdroszczę skończonego remontu...eh. Ja nie mogę się doczekać kiedy ten syf się skończy, ale coś końca nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się Antoś. U mnie to trwało od początku listopada do początku marca. Czasem już myślałam, że konia urodzę. Na szczęście nie musiałam w tym bajzlu mieszkać, bo jeszcze mieszkałam z Rodzicami. Ale brud mieliśmy straszny, bo robiliśmy wszystko od nowa, od gołych ścian i podłóg. :) Będzie dobrze, teraz masz bałagan, a potem będziesz miała czyste i piękne mieszkanko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa prawdopodobnie nie będę umiała się cieszyć już tym czystym, pięknym i wymarzonym mieszkankiem, bo mój mężuś robi wszystko sam (bagatela od 2 lat!!!!!) i wiecznie brak mu czasu na to czy tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, to nie dobrze. To u mnie na szczęście wszystko szybciej poszło. :) Teraz na parę dobrych lat mam święty spokój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ale pogoda dziś...czyżby niebo zmęczyło sie błękitem??? :( tak czy inaczej DOBREGO DNIA Dziewczynki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam misiaki malinowe :* ale wczoraj był dziwny dzień gdzie nie przełączyła tv to o ciążach było dzieciach i porodach, masakra nawet w serialach i jak tu człowiek ma nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Anik
Cześć, jestem siostrą Anik i mam do wszystkich forumowiczów ogromna prośbę:) Wysłałam zdjęcie córeczki na konkurs i prosiłabym o zagłosowanie na nas Niestety żeby oddać swój głos trzeba sie zarejestrować ale mam nadzieje ze to nie będzie problem z góry dziękuję w imieniu Gabrysi, bo jeśli wygramy to ona będzie korzystać z głównej nagrody-super wózka http://www.kindi.pl/gallery/photo/831/spacer.h tml Mam nadzieję, że pomożecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :)) No...faktycznie...pogoda dzis naprawde cudna...pfff :) Klempa no to super...nie masz pojecia jak Ci zazdroszcze :) ja sie nie doczekam remontu...bo sie nie doczekam mieszkanka....dopiero za jakies 2-3 lata....chyba sie nie doczekam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie wróciłam z wizyty u gina - wszystko wydaje się być ok. tylko trochę za mało piję :/ jutro USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie będziemy mieszkać u mnie w pokoju w mieszkaniu z moimi rodzicami ...kiepsko to widze :) Bylismy ostatnio na placu budowy gdzie ma stanac nasz blok...myslelismy ze zobaczymy juz jakies 1 pieterko a tu wielkie rozczarowanie...bo zastalismy pusty plac i 3 baraki :)) takze jeszcze chwile to zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaniołek no to super :) jutro zobaczysz swojego aniołka :) Ja mam wizyte dopiero 18 maja....i tez bede miala robione USG..to bedzie 20 tydzien wiec moze juz poznam plec dzidziusia :) :) :) Oby nie pokazało pupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Celtyka :) Triche mnie to przeraza bo mam bardzo maly pokoj i zeby zmiescic lozeczko bede musiala wywalic szafe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sheila no nasz to też nie apartament ale jak bedzie trzeba to sie poprzestawia ;), kochana ty to sie ciesz , bo u nas jeszcze mieszka ( nie w pokoju oczywiście ;) )szwagierka moja ( bleee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie :) chociaz ja pewnie szybko to polubie...nie wiem jak przyszly tatuś :) ;) :) Jak narazie trudno pzyjmuje sama mysl o tym...a co bedzie w praktyce to sie okaze za pol roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×