Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

dzionek mija nudnawo, walcze ostro z nałogiem fajkowym, bolą mnie piersi niewiedzieć czemu, i plecy bardzo ciągle mi kręg wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem Kochane:) Mialam telefon od kolezanki ktorej nie widzialam chyba ze 3 lata i ktora oznajmila ze mnie odwiedzi:D Takze przepraszam Was bardzo:) Witaj Limetko:D Kobietki musze Wam czyms pochwalic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge byc tylko chwilke wiec, powiem Wam, ze dzisiaj w koncu po wielu staraniach dostalam prace!!!! hurraaaaaaaaa!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe jednak nie :D Cóż tam u ciebie? Oprócz tego leniwca na plecach? :D Poczytałam co pisałyście i powiem ci szczerze że ta Gokata to mądra babka jest :D Choć to nie bedzie do końca uczciwe to ja chyba bym tak zrobiła jak ona ci poleciła, w sprawie męża oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka no to super :) Limetko no obadamy, narazie mnie cyce bola i nie moge na brzuchu leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madziu :) Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super, że ci sie udało, po tylu wysiłkach!!!!!!!!! Kurka teraz mój mężyk przyleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko ja tez sie z Toba i Gokatka zgodze:) Dodam jeszcze tyle ze moja znajoma miala taki sam problem- i wiecie co zrobila??? Delikatnie naklula gumki szpileczka!!!Na szybko nikt nie patrzy czy wszystko jest ok z nia:) A jej sie w ten sposob udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co Celtyka chcesz na brzuchu leżeć???? No chyba że ta pozycja ci odpowiada :D Ten pomysł z nakłuciem gumki tez super :D Cześć Ewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wam kobietki, mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku bo ostatnio w ogole nie mialam szczescia do pracy.Zobaczymy w poniedzialek jak bedzie:) Celtyka bede bardzo mocno trzymac kciuki zeby to jednak bylo TO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko pieknie kochane ale jak pamiętacie mój maż miał manię sprawdzania ich po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze do mnie ostatnio powiedział, ciekawe czy ty nie przebijasz tych gumek, a ja mu na to : za grube są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyka ale kto Ci i w jaki sposob udowodni ze to Ty zrobilas??? Przeciez tego sie nie da udowodnic!!!Zawsze moze byc wada fabryczna:) A powiedz mi Kochana czy Twoj maz bylby zdolny do tego zeby po obserwacji gumki wyslac Cie do lekarza po tabletki typu \"po\" zeby zapobiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie teraz to już nie, on też mnie wkurza bo takie podchody robi, , zrezygnował z gumek super exstra save, waha się zarębiście już nie wiem czasem o co mu chodzi, bo najpierw mi wysyła sygnały że chciałby dzidzie a potem gada że niema forsy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czy zawsze musi sie rozchodzic o forse??? Wiesz co Celtyka ja mysle??? Mysle ze to wcale nie chodzi o forse tylko o strach, czy Twoj maz bedzie odpowiednim ojcem, czy bedzie w stanie zapewnic wszystko Waszemu dziecku.A po drugie boi sie dorosnac, boi sie obowiazkow, bycia doroslym...boi sie ze zostanie odepchniety na drugi plan, ze bedzie niepotrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtuś, a ja bym mu na zlość zrobiła, choć raz czy dwa i powiedziała, ze jak on taki jest że uprawiać chce seks dla wlasnej przyjemności to będzie musiał troche wytrzymać bo ty nie masz ochoty :) Tylko powiedz mu to jakos tak żeby widział ze to cię trochę denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem jak wy ale ja mysle zawsze... ze gdyby patrzec na kase i czekac az bedzie jej tyle zeby bylo stac np nas na dziecko to nigdy jej nie bedzie dostatecznie dosyc! Zawsze bedzie cos do kupienia, zbudowania , do wyjazdu ,... wiec jak slysze takie gadki ze nie ma dosc kasy to mnie krew zalewa! Nie mowie zeby robic to na wariata ,ale kasa to nie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka jemu do szczęścia narazie jest potrzebny tylko komputer :) ja już mu wczoraj powiedziałam że my dziecko będziemy mieli na CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×