Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Albo powiedz mu że w końcu jesteście juz małżeństwem i nie masz ochoty, jak nastolatka, wciąż się zabezpieczać. A jeśli mu tak zależy na kasie to niech tych gumek nie kupuje bo to też strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka otóż to ! jakoś go dzisiaj nakręce żeby było bez, ale to 20 dc, więc nie wiem czy cosik będzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne Celtuś który to dzień cyklu, z resztą pisalaś że możesz mieć nawet 36 dni więc oby ten cykl był taki długi to wszystko będzie grało :) Trzymam kciukasy kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez juz będę uciekać. Ostatnio narzekam strasznie na ból pleców, a dzis to juz w ogóle jakos strasznie łupie mnie tam, więc będe musiala się iść położyć albo coś w tym stylu. Przy kompie mi niezbyt wygodnie. Pozdrawiam wszystkie serdecznie i życze milej ncki, szczególnie tobie Celtuś. 👄 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu zawsze jest tyle problemow z tymi naszymi facetami:( Ale przestanmy smucic, miejmy tylko nadzieje ze Celtyce sie powiedzie i bedzie wszystko ok:)Zreszta nam tez sie musi udac:D Prawda Ewunia??? Limetk0 jak tam Twoja praca???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Limetka! Prawda Madziunia... ja tam zawsze wierze ze nastepny dzien bedzie lepszy od porzedniego... inaczej mozna zwariowac! A udac nam sie wszystkim napewno uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby oby, narazie mnie żołądek rozbolał :) mam nadzieje żę mi przejdzie bo bede w nocy nie do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Kobietki ja zmykam do wyrka bo jestem dzisiaj padnieta, a po drugie trzeba chociaz na chwilke przytulic sie do mezusia bo idzie na noc do pracy:) Trzymajcie sie kochane cieplo i do zaklikania ponownie:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INFORMACJA
gokata - ta piosenka o ktora pytalas to Charles And Eddie, tytul "would I lie to you baby". (tak mis ie przynjamniej zdaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko wam powiedzieć że wczoraj był sexik bez gumy :0 na nic sie nie nastawiam, ale to już jakiś postęp, a i pierwszy raz nie przyśniło mi się dziecko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie tutaj nie bylo!! nawet przyznam sie szczerze nie mialam czasu przeczytac co sie dzialo ale to nadgonie ;) u mnie nic szczegolnego bylam u ginka wszystko si teraz bede miec wizyte w 20 tyg i usg i bicie serduszka uslysze!! mam pytanie do was kiedy mozna dowiedziec sie plec dziecka??bo naprwde kazdy mowi caliekm co innego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza ja poznałam płeć w 17 tygodniu, a moja kumpela w 15 na usg 4d, więc naprawdę bywa różnie :) na 99% można okreslic płeć w 22 tyg. na 100 % dopiero narodzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyka!!! HURAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to prosze częściej takie przepyszne informacje :) to już pięknie jak bylo bez ;) INFORMACJA!!! bardzo bardzo bardzo bardzo Tobie DZIEKUJę zycie mi uratowałaś buziaki dla Ciebie no i co tam- dla WAs wszystkich Kochane buziaki ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale chyba nie ma teraz żadnej z Was. :) W końcu mam necik w domku. Bardzo się cieszę, bo nareszcie mam kontakt ze światem. Teraz będę bywać trochę częściej. A ja sobie zrobiłam chwilkę przerwy, bo rozpakowuję nadal manele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×