Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Wysle , wysle ale kurierem coby sie za bardzo nie poobijał jak słusznie zauwazyłas , tylko wieszz musze poszukac, takiego ktory to chetnie zajmie sie Toba i Twoim Maksiem :) Jak cos bede miec na oku to dam znać a zapowiada sie......tylko ze przydalaby sie jaks fotka Twoja a i troche danych... :P:P:P Karinka pucuj sie pucuj, bo moze znowu Ci mezus zrobi niespodzianke i wczesniej wróci, moj niestety nie przeskoczy tak szybko z Hiszpanki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Owulka a co potrzebujesz???:> Rozmiar biustu? Buta? :) Normalnie dziewczyna jak bóstwo :) Dwie nogi (do samej ziemi) Dwie ręce (mniami) Głowa (nei zawsze normalna) Zęby (wcale nie są czarne długie i kręcone) Oczka (śliczne brązowe) Cycki (parka :) ) itd :) Telefona ci podać?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz myslalm ze tak mniej oficjalnie .....ale co tam ..........dawaj :P:P:P, moze sie juz jakis napatoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Owulka 5658674 :) dawaj na gygy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Karina27... smacznego :) Qrde wczoraj sobie pizze zasponsorowałam :) Dopiewro dzisiaj ją skończyłam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Owulka gdzie polazla? A po co twoj mezus pojechal do Hiszpanii? Kiedy wroci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem z kwietniówek 2007. Mam prośbę, zagłosujcie na poniższe zdjęcia. z góry dziękuję. trzeba to robić codziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owulka juz przylazła.... A moj męzus pojechał bo ma taki biznes tam kochaniutka i wroci w sobote (dobrze ze po babskiej imprezce :P:P:P) Kocham go strasznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Heheh jak wróci wcześniej to już nie będzie BABSKA impreza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie uwierzycie .. po słowach Karinki cos mnie tknęło zeby zadzwonic do mojego mezusia i co sie okazało ze juz jest w Niemczech i jutro o 17 zawita w domku :( - kurde glupia sprawa ale ja mam zawsze przeczucie a imprezka od 18 buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
hmmmhmmmm... no to Karinka ... po imprezie :) u mnei sąsiada znowu trzasło (pewno sie naćpał) i właśnie stukł sobie okno, wywala wszystko na ulice, na ogródek... loto wszystko jak Zapowiada się dłuuuuuga noc :) po raz kolejny w tym tygodniu z resztą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wyderka, ciekawie masz...a jutro Owulcia tez bedzie miala ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz ja mam zrobic przyznam bez bicia ze zorganizowalam impre w koncu to babska a nie mieszana imprezka, tylko ze teraz moj mezus bedzie mial jedn bilecik do wykorzystania szczegolnie jak sie obroni licencjata a wiecie meskie imprezki nie sa tak kulturalne jak babskie - czy dobrze gadam ??? :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Owulka, zawsze możesz wyprać mu marynarkę z bilecikiem w środku i ze słodką minką przyznać "kochnaie, nei zauważyłam, przepraszam Cię bardzo" :) hehehe Może poskutkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz ja mu raz wyprałam - garnitur slubny za ponad tysiaka to było moje pierwsze pranie w małzeństwie :) garniturek nadaje sie na mojego 6 letniego chrzesniaczka w sam raz rozmiar na niego :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
Owulka - MALEŃSKA, JESTEŚ WIELKA!! :) Wypierz jeszcze raz i wyślij mi, potrzebuje garnitur do 7 miesięcznego Maksia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderka
rozmiar 74 :) jakbyś się przymeirzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mysle ze jak jeszcze raz wypiorę to penie bedzie lezal jak ulał na Twoim Maluszku :) postaram sie dla niego , moze mi wyjdzie jeszcze raz :) Dobrze ze swojej sukni slubnej tak nie załatwiłam bo wtedy byłby komplet dla mojego chrzesniaka na komunie i chrzesniazcki meza na komunie - a aaa by sie dzieci ucieszyły ..... Karinka dawaj dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×