Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

witajcie ponownie kobietki, test zrobie w środe rano, bo potem chce iśc do gina, chociaż nie wiem czy coś już stwierdzi, bo licząctobyłby gdzieś 12 , 13 dzień odejmując oczywiście te pare dni co jajecZko musi dotrzeć do maciciy i się zagnieździć, a dzisiaj zaczęła mnie boleć głowa, ostatni raz mnie bolała jak jeczcze brałam tabletki anty w tamtym roku (chociaż od września tamtego roku już nie biorę) Też jestem bardzo ciekawa czy jestem w ciąży, wyczuwam jeszcze że mija szyjka macicy jest mięciutka nie wiem czy to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytankooooooo oj sorki nie doczytałam, ja nie mogę wiele powiedzieć bo też mam duży znak zapytania, sama czekam cierpliwie do środy, jak nie dostane to powtórka testu a potem do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze teraz mnie boli tylko jeden sutek, co jest grane, raz mnie bolą dwa raz wcale a raz jeden, o raju a plecy to coraz gorzej, żle mi się siedzi, i wiecie co straciłam apetyt, i wcale nie mam ochoty na slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Czyżby szykowały się nam nowe mamusie??? fajnie!!!!!!!! Ja dziś czuję się fatalnie,boli mnie brzuch,jest twardy i nadęty i głowa mi dokucza,jest mi też dziwnie niedobrze i słabo. Może się czymś strułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!!ja wrocilam po prawei 2 tygodniach z pracy!bylam na kontrakcie w Manchesterze.nareszcie sie skonczylo i jestem w domku.jedna z moich siostr juz w piatek do polski leci.zaplacze sie:((( Poza tym w 12 dniu cyklu kochalam sie zmoim kochnym do konca.bylismy w hoelu,zapomnialam sie na maxa!!! z jednej strony mam nadzieje ze moze cos tak sie udalo ale z drugiej lepiej nie bo to pewnie i tak kohanego nie uszczesliwi bo on nie chce.. No i zlosc,on nie chce wesela a ja mam na liscie 30 osob ktore musza sie bawic na moim wselichu! ahhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, jestem załamana, dostałam dzisiaj @, strasznie to przeżyłam, myślicie że było to jakieś zapłodnienie, tylkoże dzidziuś był zbyt słaby i się nie utrzymał? jak myslicie, to był mój pierwszy raz jak mi się tyle spóżnił, poza tym coś czułam że jest nie tak bo przestał mnie boleć jeden sutek, czy to jest możliwe że byłam w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha trudno powiedzieć z jakiej przyczyny spóźniła ci się @. Mnie się 2 razy spóźniła po 14 dni i nie była to ciąża bo testy wyszły negatywnie. Prawdopodobnie stres i przesunięcie owulacji - tak było u mnie. Nie załamuj się kochana tylko uszy do góry. Zobaczysz wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam kto??????????????????????????????? Macie jakieś wieści od GOKATY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Byłam dzisiaj u mojej gin i robiłam powtórne badania - próby wątrobowe. Jutro albo w czwartek idę po wyniki. Prawdopodobnie to CHOLESTAZA!!! Jeśli Was swędzą inne miejsca niż brzuch i piersi nie lekceważcie tego!!! Szczególnie charakterystyczne jest swędzenie stóp i dłoni a potem całego ciała. Mam nadzieję, że wyniki będą ok :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. Tak sie zastanawiam kiedy udac sie do ginekologa, wprawdzie wydaje mi sie ze to jeszcze za wczesnie ale boje sie ze jak bede zwlekac za dlugo to bedzie zle. Moze ktos moglby mi powiedziec jesli wie i jest akurat tutaj niedaleko gdzies:) Dodam ze ostatnia miesiaczke mialam 15 lipca. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idz juz teraz a co ci zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze lekarz moze wykryc ciaze dopiero po kilku tygodniach od zaplodnienia raczej nie uwierzy mi na slowo. Nie bedzie mogl ustalic zadnych badan i skieruje mnie na nastepna (platna ) wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, poradzcie mi co się ze mną dzieje? spóźnił mi sie parę dni, dostałam go wczoraj, ale trwał zaledwie 1 dzięń, był jakiś inny berdzo jasny czerwony kolor razem ze śluzem z dni płodnych, mierze sobie temp. pod pachą z rana, nie spadła mi? kiedy powinna spaść? W dalszym ciągu bolą mnie plecy strasznie, co sie ze mną dzieje Czy jest możliwe że miałam @ a jestem w ciąży, czy któraś z was tak miała albo szłyszała o takich objawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zużyłam kilka wkładek, a dzisiaj jest delikatne plamienie ze śluzem, kolor kawy zmlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha czasami sie zdarza,że masz okres i jestes w ciazy.Niektore kobiety maja go przez cala ciaze! wiec albo test lub beta albo idz do gina... naprawde dobry gin zrobi Ci usg dowcipne i bedzie wiedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szyjka jest miekka, tak jakby byłt dni płodne, czy to znaczy że zpowodu przesuniecia się @ odrazu mam dni płodne, jak to jest mozliwe, no bo jak szyjka zrobiła się miękka tz że zaczynaja się dni płodne prawda? może mi ktoś poradzić? Do gina miałam iśc dzisiaj, ale odkładam to następną środe, więć może coś się dowiem więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUCHA26 - temperatura mierzona pod pachą nie jest wiarygodna. Zawsze mierzy się tam gdzie termometr ma styczność z błoną śluzową. Najlepiej zaraz po przebudzeniu nie ruszając się - najbardziej wiarygodna temp jest ok 7 rano. Powinno się ją mierzyć zawsze o tej samej porze. U mnie temp spadała w dniu kiedy przychodziła @. Ale nie wiem jak jest u innych dziewczyn. Być może to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też tempka spadała w dniu kiedy przychodziła @. Sheila mam pytanko - chodzisz może do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam kilka fotek Igorka. Jeśli któraś nie dostała, a ma ochotkę go zobaczyć to bić na alarm, to doślę. Aha i napiszcie swojego maila, bo ja wysłałam na te które miałam :) Pozdrawiam i całuję wszystkie i każdą z osobna :* :* :* :* Ps. Gokata - jeśli juz COŚ sie wydarzyłao to daj znac jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko Igorek jest super. Jakie fajne minki robi. Jak tak na niego patrzę to aż się nie mogę doczekać kiedy zobaczę nasze Maleństwo. A tu jeszcze 2,5 miesiąca zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - Chodze do szkoły rodzenia. Już ją kończę, bo zostały tylko dwa spotkania ale jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×