Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Witam was kochaniutkie Mam pytanie czy poziom glukozy we krwi 68 to czasam nie za mało po obciążeniu glukoza 50 g 1 h tylko 97. pliz odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko:) dziekuje, ale chyba przesadzasz. Po prostu siedze w domku, nie pracuje i jestem tutaj czestym bywalcem.Lubie tutaj zagladac i doradzac jesli umiem. Przynajmniej w ten sposob czuje sie potrzebna komus. Sprawia mi to ogromna satysfakcje. Madziula-oby tak dalej. Mam nadzieje ze juz nie przyjdzie:) Teraz tylko najwazniejsze zeby nie zapeszyc;) Ja jestem dobrej mysli. Trzymam kciuki caly czas.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula- a sprawdzalas temperature? . Jezeli dalej jest podwyzszona to bardzo dobry znak.A piersi Cie nie bola czasami? Madziorka- a Ty gdzie sie podziewawsz?Mialas dac znac jak test kolejny wyszedl. Ja tu czekam i nic ani widu ani slychu.Odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos nie mierze tempki-pewnie to błąd ale jakos nigdy nie miałam jak się do tego zabrać ,za wcześnie wstaje zeby pamiętać ;) Piersi pobolewają , ale jakoś nie specjalnie mocno -nie wiem czy to dobrze czy źle -tylko ten apetyt mnie dobija ( non top mogłabym jeść |) No i niechęć do kawki , która uwielbiam - ateraz mi nie smakuje a ostatnuio to wogóle mnie nawet nie ciągnie -rano zawsze piłam kawe żeby się obudzić , a teraz herbatke pije , a o kawie nawet nie pomyślę !! Sama juz nie wiem co myśleć , mam wrażenie ,że już przyszedł @ idę do łazienki i nic. Heh poczekam o 15,30 końcę pracę ok. 16-17 będę testować.Tylko musze zrobić to tak żeby mąż nie widział , bo jak się uda to dostanie znowu buciki jak 10 lat temu.W piątek mam imrezę z przyjaciółmi i wtedy bym mu dała.No ale to jeszcze nic pewnego.Ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ci mowie- zmierz sobie temperature:) jesli bedzie wysoka to wlasciwie mozesz juz nie robic tego testu:) Jesli naprawde odrzuca Cie od kawy to wydaje mi sie ze zafasolkowalas:) Koniecznie daj znac jak zrobisz test. Bede czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutos kochana bedziecie pierwsze które się dowiedzą i do piątku przynajjmniej jedyne !! o ile się udało oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wysoka-to nic ze o tej porze.ja tez mierzylam w poludnie i zawsze jak mial przyjsc okres to obojetnie o ktorej zawsze byla niska. Na pewno nie ponad 37 sopni:) Wiesz juz co to znaczy???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie. tez przechodzilam to samo wilele razy. Ale ja naprawde jestem dobrej mysli. Madziula wszystko na to wskazuje! Wlasciwie juz bys mogla go zrobic:) Ciekawosc mnie zrzera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po raz kolejny :-) Temp. dalej utrzymuje mi się w okolicy 37st. a @ nie ma już 4 dni. Dzwoniłam do mojej gin. ale najbliższy termin ma dopiero na 7-go listopada! Tragedia. Chyba wybiorę się prywatnie albo zrobię betaHCG. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesita- u gina i tak dopiero mozna wykryc ciaze 6 tyg od ostatniego okresu wiec moze lepiej zrob najpierw test.:) Ale mialabys szczescie. Od razu za pierwszm podejsciem, to nie zdarza sie czesto:) Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie, może poczekam na tą wizytę którą mam 7-go :-P Nie mogę się doczekać czy TAK czy NIE. Pozostaje mi jedynie badanie krwi. Robiłam test 2 dni po spodziewanej @ i wyszedł negatywny. Może zrobiłam go zbyt wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tu ktos?madziula jak tam testowalas?ja juz @ nie mam prawie 3 tydzien robilam test ale negatywny.poczekam do 5 listopada i pojde do gienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnesita-Hmm dziwna sprawa, dwa negatywy po terminie @... Moze zrob bete dla pewnosci. Ja bym chyba zwariowala, nie ma okresu a testy negatywne. Zrob ta bete.Ona da Ci 100 % gwarancji. malenstwo - koniecznie musisz isc do gina, zbyt dlugo nie masz tego okresu. Madziula-troche mnie zmartwilas teraz. Czemu sie nie odzywasz? mam nadzieje ze test wyszedl pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alerozwiniętytematt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Agnesita i Madziula trzymam kciuki żeby to było TO. U mnie ok. Oddział otwierają dopiero jutro więc do jutra jeszcze odpoczywam a potem pozwolę się ponieść mojemu syndromowi wicia gniazda bo już mi się uaktywnił i strasznie mnie nosi. Trzymajcie się cieplutko. Wszystkim staraczkom i mamuśkom przesyłam pozytywne fluidki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Sorki ,że dopiero teraz pisze , ale wczoraj w domku net mi siadł No więc fałszywy alarm test negatywny i @ wrócił :( Nie mam już sił i nerwów Muszę umówić się do lekarza niech mi da skierowanie na badania hormonków, bo mi świrują . Ściskam was mocno rybeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hiltonki
oooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula-strasznie mi przykro... a wszystko na to wskazywalo. Nastepnym razem na pewno sie uda.Nie wiem co powiedziec... To wszystko moja wina bo narobilam Ci nadziei:( Ale z opisu ktory podalas wynikalo jasno ze to definitywne objawy ciąży no i ta temperatura... Tez sie zasze nakrecalam a potem ryczalam do poduszki jak dziecko. Moj maz nie mogl juz na to patrzec, a ja sie strasznie glupio czulam bo nie umialalm tego po sobie ukryc. Ale na wszystkich przychodzi kiedys pora i zobaczysz na pewno sie uda i to wlasnie wtedy kiedy sie tego bedziesz najmniej spodzewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! danwo mnie nie bylo bo tydzien w polsce byl bardzo intensywny i kompletnie nie mialam ani czsu ani glowy do siedzenia na necie. pierwsza rzecz troszke z innej beczki-apropo mojego tatuska.juz coraz lepiej znim!przszczep sie przyjal,a od wczoraj moj tata w kocu mowi normalnie!zaczal w oncu kojarzyc fakty i teraz moze cieszyc sie nowym zyciem razem z nami.hehehe.znow ciagnie mnie do polski zeby go zobaczyc ale niestety narazie nie moge. wiem ze to tak nie na temat ale chcialam sie z Wami podzielic:) Druga rzecz-juz na temat.cal pobyc w polsce byl po prostu niesamowity,dzien w dzien wokol mnie same dzieci!!!!to bylo bajeczne:) teraz brakuje mi tych zabaw,trzymania w ramioach,takiej mlosci od poczatku kiedy tylko malenstwo sie widzi.... Mamusia chce byc,tak bardzo...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula trzymaj się. Agnesita, moze źle test zrobiłaś? Powytórz go dla pewności. Alutos dobra kobitka z Ciebie, jesteś naszą pocieszycielka i doradzcą w jednym. :) Buzkiaki Mam pytanie, od ktorego miesiaca mozna poczuc takie porządne kopy, w sensie ze mocno wyczuwalne? Ja codziennie czuje moją dzidzie ale to taka rybka a z ciekawości tak pytam, no i mąż sie niecierpliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_w - tak też postanowiłam :-) zrobię ponownie test dla pewności w sobotę rano, wybierałam się jutro na betę, jednak mój mężczyzna poradził mi cierpliwie czekać :-P łatwo mu mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Co nowego slychac? Wiecie co, mam pytanko. Mam kolezanke i ona jest juz na poczatku piątego miesiaca czyli wyprzedza mnie o jakies dwa tygodnie(tak obliczylysmy). Tylko ze ja do niej to wygladam jak slon...i wcale nie zartuje. Po niej tego wogole nie widac. Ubiera sie w ciuchy ktore nosila przed ciaza, a ja przerobilam juz wszystkie dzinsy i teraz wybieram sie po jakas kurtke bo boje sie ze za kilka dni wywali mnie jeszcze bardziej. Przytylam juz przeszlo 6 kg . piersi mam o dwa rozmiary wieksze. A jej np wogole nie urosly. Wiecie od czego to zalezy??? Dodam tylko ze figure mialysmy taka sama z tym ze ona byla duzo wyzsza. Boje sie po prostu ze za bardzo przytyje i bede miala problem rozstepami:( Moze ktoras tez tak szybko tyje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość september8
no ja własnie jestem w 3 miesiącu początek a przytylam kilogram, mimo ze sporo wymiotowałam i jadlam mniej niz przed ciąża.Niewiem od czego to zależy ale czuje ze przytyje duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×