Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Musialas troche przytyc bo preciez plywa w Tobie maluszek:) Ja wogole nie wymiotowalam(no moze dwa razy) za to mam apetyt ale nie jadam nic tlustego same jogorty i chude miesa. Nie wiem od czego taki przyrost wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość september8
Mi własnie teraz wraca bardzo apetyt, niestety szczególnie na słodkie ;/ ale staram sie opanowac :P niechce sporo przytyc bo i tak ważyłam troche za duzo,ale okarze sie :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj w klubie mi tez od trzeciego miesiaca zacela smakowac bardziej czekolada niz ogorki kiszone(wlasciwie nie zjadlam ani jednego odkad jestem w ciazy) teraz na szczescie wzielo mnie na suche wedliny, to zawsze zdrowsze niz te slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, wiecie co mnie zatanaia-to ze ja w zasadzie wogole nie jadam kasnych rzeczy-nie ciagnie mnie. Przed ciaza lubilam bardzo moglam jesc ogorki tonami a teraz krzywie sie na sam ich widok. Nie uwazacie ze o ciekawe? Jak slysze ze niektore zjedza cos slodkiego i zagryzaja kiszoniakiem to mie skreca. :) ja wogole nie mam czgos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość september8
mam nadzieje ze mi tez minie na te słodycze i przejde na cos bardziej odżywczego :P alutos_80 --> a Ty ile przytyłas od początku ciązy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ponad 6 kg (teraz to juz chyba zahaczam o 7:() Lekaka mowila cos ze mozna prztyc w calej ciazy ok 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja kolezanke slodycze trzymaja jeszcze w 5 miesiacu. Mnie na szczescie puscily:) Wysypalo mnie tylko od tej czekolady. Czyli September Ty to wlasciwie nie masz jeszcze problemow z ubraniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I najsmieszniejsze jest jeszcze to, ze zawze bylam chuda jak szkapa. Nie ukrywam ze ciesze sie z tych piersi bo zawsze mialam kompleks na tym punkcie ale reszta mnie troszke martwi. September a na jakie slodycze Cie bierze najbardziej? polecam jezyki z bakaliami, prazynkami w tofii polane czekolada. niebo w gebie:) Potrailam zjesc na raz 4 paczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskacz
fajna babka ---> temperatura mierzona o innej porze niż rano jest niewiarygodna. Więc te pomiary nie są dowodem na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość september8
z ubraniami problemu nie mam narazie,ale za to ze stanikami tak :P ale ciesze sie ze piersi urosły :P a na slodycze to mam che szczególnie na takie z czekoladą ,albo na pączki, ciasta ,kurde chyba na wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez od razu wywalilo piersi. Wszystkie staniki z przed ciazy schowalam gleboko w szafie juz dwa miesiace temu. A teraz tylko rosna. :) Jezeli lubisz czekolade to naprawde polecam Ci te jezyki. pamietam ze kiedys tak sie nimi zajadalam przy przy znajomych(oni oczywiscie nie chcieli, bo tak bym ich poczestowala:)) ze zaczeli sobie zartowac ze powinnam wystepowac w ich reklamie. Na pewno sprzedaz by wzrosla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dziewczyny,a czy któraś z Was przed zajściem brała tabletki anty? ja dostałam je w celu zajscia. Jakos do tej pory nic nie wychodzi. Zastanawiam sie nad temperatura,bo ciagle mam ponad 37 i dziwnie sie czuje. Nie wiem,czy to wina tabletek -a zostało mi jeszcze 5 sztuk czy moze cos innego? Czy podczas brania tabletek temperatura samoistnie wzrasta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikfdg
czekaj , nierozumiem. dostałas tabletki antykoncepcyjne w celu zajscia w ciąze??????????? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 dzien cyklu,bol brzucha,owuacja prawdopodobnie,potem w ten sam dzien stosunek,do konca... jest szansa:)? obyyyyyyyyyyyy..... Bo znou kolejna ciaza,wlasni sie dowiedzialam ze moja ciocia.... Mamusia chce byc!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość september8
alutos_80---> te jezyki naprawde swietne :D wlasnie sie nimi zajadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anqa81- pierwsze slysze o czyms takim, ale w sumie czemu nie, to sa tylko hormony, ktore maja omoc w zajsciu. Ja przed ciaza nigdy nie bralam tabletek anty. W staraniach tez nie. Ale moze inne dziewczyny z topiku mialy z tym do czynienia to pewnie Ci odpowiedza na pytania. jakajana-no to moje gratulacje, w koncu partner sie przemogl:) ciesze sie razem z Toba. Obys zafasolkowala:) september8-Ciesze sie ze Ci smakuja. Na mnie juz nie dzialaja, ale od czasu do czasu tez skosztuje kilka. Smacznego!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anqa-temperatura wzrasta na pewno od owulaji i maleje w pierwszym dniu miesiaczki badz dzien przed. Ja zawszemialam ponad 37 stopni w tym okresie. Jesli spoznia ci sie @ to dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus ,z moim partnerem to jest tak ze otwarcie dalej daje do zrozumienia e nie jest za ale zarazem czuje jakby troche odpuscil.moze ten czas spedzony w polsce,wsrod dzieci i jeszcze pewnie sytuacje trpszke zmienily jego nastawienie i pokazaly mu ze bycie ordzicem to nie tylko obowiazek i zmartwienie o utrzymanie,ale iw ielka radosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajana- jesli zrobiliscie to podczas owulacjii on skonczyl w Tobie to chyba nie jest tak za bardzo na nie:) w koncu nawet jeden raz wystarczy zeby zaskoczylo i on sobie zdaje z tego sprawe. Jakby sie bal to na pewno nie podjal by sie tego kroku. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alotus,pewnie masz racje:)) lece teraz na urodzini kolegi. Postaram sie nie nastawiac za bardzo ale byloby bardzo milo gdyby .... heheh.dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktfdg- dostałam te tabsy,bo podobno zaraz po ich odstawieniu kilkukrotnie wzrasta płodność kobiety. Jutro biorę ostatnia tabletkę i zobaczymy co będzie. Mam nadzieje,ze sie uda ... alutos_80 - wiem,ze tempka wzrasta w okresie owulacji. U mnie calutki czas jest wysoka. lekarz powiedział,że moge zajsc w ciaze juz podczas brania tabletek, bo zaczelam je brac w wostatnim dniu miesiaczki -a to podobno nie daje takiego zabezpieczenia jak powinno. Gdyby od pierwszego dnie, wtedy 99%. Nie wiem co sie dzieje :( pozdrawiam wszystkie staraczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie :-) U mnie nadal brak @, dzisiaj trochę się wystraszyłam, bo plamiłam leciutko na brązowo, test robiłam rano w sobotę i negatywny. To \"dziwne\" plamienie już ustało. Nigdy wcześniej nie przytrafiło mi się coś takiego... We wtorek udaję się prywatnie do gin, bo nie mam zamiaru czekać do 7-go. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo Kochane!!!!! pamietacie mnie jeszcze? no bo jeśli nie to po uszach bedzie ;) naklikałyscie tyle od mojej ostatniej tu wizyty,ze nie wiem kiedy przeczytam ;) także wszystkim nowym mamuskom gratuluję kolezanki cięzarówki ściskam moooooooocno a staraczkom wlewam cierpliwości za kołnierze Kochane tak mi źle,że nawet nie wiem co u której słychać :( jak tam moje Limetka, Intima,Kasiamotylek,Sheila, Klempa, Wzetka, Kasik, Madziorka, AgaW, Jakajaana, Ewkamarchewka, Majka, Aneta76,Redghost,Anett,Krolcia,Antos i wszystkie których nie wymieniłam??????????/ u nas? dzien biegnie za dniem- Iwo rośnie i tych dni co raz bardziej mi żal, codziennie zaskakuje nowymi minkami i umiejetnościami- rozsyła uśmiechy i trzepie rzęsami na prawo i lewo i tylko aparatu brak żeby te chwile ocalic od zapomnienia..... bo nam \"jakieś chamy\" ukradli ;( wyobrażacie sobie???? mieliśmy włamanie do mieszkania- byłam z Iwusiem na spacerze, Mąż mój osobisty w pracy.... masakryczne uczucie...... posikuję kiedy jestem sama w domu- k***** przeciez we własnych czterech katach powinnam sie czuć bezpiecznie a nie z chuchem strachu na plecach, prawda??!! wiem,ze tak- ale co zrobić??? M A S A K R A Buziaki dla WAs :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata-przykro mi ze was okradli. Jak widzisz wszedzie znajda sie zli ludzie. Mam nadzieje ze mialas ubezpieczone mieszkanie.Ja sie ubezpieczylam od wszystigo wlasciwie. Lepiej dmuchac na zimne. Wiem cos o kradziezach bo moich rodzicow(mieszkaja w domku jednorodzinnym z ogrodem i duza piwnica z oknami) kilka razy juz okradli. Piwnice na szczescie tylko, ale tata trzymal tam caly swoj bezcenny sprzet wedkarski. z ogrodu ukradli nawet suszarke wbijana do ziemi na ubrania! Teraz rodzice zamontowali sobie alarm. Moich wujkow okradli(mieszkanie niestety) w bialy dzien jak szli na procesje w Boze cialo:( Normalnie rece opadaja... Wiec poniekad rozumiem co teraz przezywasz. Trzymaj sie i zabezpiecz wszystko jak najlepiej zeby sie to juz nie powtorzylo. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gokata! Bardzo mi przykro z powodu tego włamania :-( Domyślam się jaki to musiał być okropny wstrząs i jak się czujesz :-( Ale cieszę się też że Iwo pięknie rosnie :-) Pozdrawiam Cię serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokatko trzymaj sie, przykro mi, że takie coś Cie spotkało. U mnie wszystko dobrze, dzidzia rośnie razem z moim brzuchem :) Cieszę sie że Twoje maleństwo ma się dobrze. Buziaki dla Was. Agnesita - powodzenia kochana, oby to bylo to. Daj znać koniecznie jak cos bedziesz wiedziec. Pozdrawiam Was. Ps. Lecicie jak burza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myslicie o piciu mleka w ciazy??? Czytlam na jakims forum (ale wydaje mi sie to idiotyczne) ze mleko nie jest wskazane bo dziecko moze miec alergie. Cos tam slyszalam o alergii ale przeciez mleko jest wazne dla plodu bo to bogate zrodlo wapnia , ktore maluch intensywnie pobiera w lonie matki. Co sadzicie na ten temat? Ja pije mleko choc go nie lubie, ale zmuszam sie dodajac do niego kakao-tylko tak przechodzi mi przez gardlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×