Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

MonteVerde-Dobrze ze to nic groznego z tymi uplawami. Ja od czasu do czasu tez odczuwam takie bole jak na okres-sa one jednak bardzo delikatne i w zasadzie ledwo wyczuwalne ale mimo wszystko je czuje.Ide w czwartek do mojej gin, to mam nadzieje ze mnie uspokoi i rozwieje wszelkie watpliwosci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie wrocialm z kolejnego usg bo plamienia nie przeszy o okzalo sie ze wsyztso okej.a przyczyba?nie maja pojecia.zwolnienie z pracy dostalam na 3 dni-hahhaha.sa smiesnzi.bardzo sie ciesze ze jest ok ale to ze nie przstaje plamic i tak mnie martwi.no ale moze to tak jakos czasem sie zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana-wiesz pewnie dali Ci zwolnienie na 3 dni zeby sprawdzic reakcje. Czy przejdzie to plamienie. Moze jak pojdziesz na kontrole to przedluza. Ale swoja droga to dziwne ze tak malo Ci dali. Zycze zeby Ci to przeszlo. Duzo zdrowka.Dlaczego my kobiety musimy tak to wszystko przechodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faceci tylko pracuja, a my i pracujemy i rodzimy i mamy okres i gotujemy i sprzatamy. Krew dzis pobieralam 40 zł zaplacilam, za mocz, morfologie i odczyn coombsa (konflikt serologiczny). Juz by mogli podarowac za ten mocz i morfologie- przeciez mam ubezpieczenie, ale ja od prywatnego gina skierowanie to trzeba placic. Nie moja wina,ze w przychodni jest tylko jeden gin dziad po 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte masz arcje i co do facetowi co do tych wynikow!wszystko sie zgadza i tez to wzytsko pewnie nie predko sie zmieni- o ile w ogole hehe. Alotus nie sadze by tak zrobili.znaja ten prblem bo jezdze tam od 3 tygodni wiec wiedza ze dlugo mi nie przechodzi.no ale taka jes angielska sluzba zdrowia.dla nich albo ciaza ok ale wcale.nie ma czegos po srodku.usg pokazuje ze dzidzus zdrowy i rozwija sie prawidlowo.teraz tylko o tym mysle bo wydaje mi sie ze takie mysli pomogo dzidzi byc silniejsza niz martwienie sie:)Lece do lozeczka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj :) mamy juz luty - termin bliziutko -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Mam juz zwolnienie do konca ciąży. od piątku bolało mnie w \"pochwie\", tak ciągnie mnie w dół i boli kiedy sie ruszam, no i te moje bóle krzyżowe. Lekarz nawet o nic nie pytał, tylko kazał iść na zwolnienie i leżeć, odpoczywać. Zostal mi miesiąc. titi - rzeczywiście masz już bliziutko termin, ja też się boję, każda z nas tak ma, ale widzisz, już niedługo utulisz swoje maleństwo. Alutos - jak tam samopoczucie?? Lepiej już. Odpoczywaj i badz dobrej myśli. Jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
na jak długo lekarz moze dac zwolnienie jednorazowo.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_w co do mojego samopocucia to wlasciwie bez zmian:( wiekszosc czasu leze na boku bo jak leze na wznak to tez ciezko. Ewwa- lekarz jednoraowo moze dac 30 dni zwolnienia. A poetm wedlug potrzeb przedluzac. Ja tak mam. Czasami daje 30 a czasami 20 dni. Ale mam ciaglosc. A zwolnienie moze trwac tylko 182 dni. potem jest swiadczenie rehabilitacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos - nire smuć się, wierzę ze Ci ciężko, ale nie mozesz sie tak poddawac. Pomysl za 2 miesiace bedziesz tylic swoje malenstwo i wszystkie problemy z bólem sie skonczą. Głowa do góry!!! Wiesz może czy trzeba p0rac ubranka dla dziecka?? Gdzies tak słyszałam ale nie jestem pewna. BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_w- dziekuje za slowa wsparcia. Ja tez tak sobie to tlumacze, ze musi byc dobrze. Tylko czasami wiesz boje sie ze te skurcze moga doprowadzic do wczesniejszego porosu. No, ale mam nadzieje ze tak sie nie stanie. Co do ubranek, to widze ze juz zaczelas kompeletowac wyprawke dla dziecka:) ja zaczne za miesiac. Aga wydaje mi sie ze nalezaloby je wyprac. W koncu nie wiadomo kto je tam macal w tym sklepie i td. A pewnie tez troche przelezaly i zdazyly sie zakurzyc. lepiej wyprac. Ja na pewno wypiore. Tylko nie wiem czy mozna prac w takim samym proszku w jakim pierze sie ubrania dla doroslych. Ale chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos - mąż kupił proszek specjalnie do prania dziecięcych ubranek, w tym to wypiore. Tak, zaczęłam zberać rzeczy, został mi miesiąc, nigdy nic nie wiadomo, a nie chce zeby kupowali bezemnie :) mam tylko to co potrzebne do szpitala, dla mnie i dla dzidzi. Reszta jak juz bedzie na świecie. jak teraz siedze w domu to wypiore i wyprasuje to wszystko. Lekarz przepisał mi duphaston, bo mam te dziwne bóle w pochwie, muszę odpoczywać. jestem 1 dzień w domu, a już mi sie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jakajaana jak tam? Coś przechodzi plamienie? Ja mam bóle krzyza i pośladków. Pocieszam sie tym,ze jeszcze 2 tygodnie i zwolnienie. KIedy juz bede czuc dzidziusia? Jestem w 16 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
dziewczyny jak długo trwają mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Przepraszam,ze sie tak dlugo nie odzywalam, ale jakos nie mialam do tego glowy i sil. Dziekuje Wam za wszystkie dobre slowa, ktore do mnie napisalyscie. Jednak gratulacje nie sa juz potrzebne. Bylam u lekarza, ktory jeszcze nic nie widzial bo faktycznie bylo jeszcze za wczesnie. Na 4 zrobione testy, 2 wyszly pozytywnie i 2 negatywnie.Po kilku dniach jaK zaczelam plamic pojechalam do szpitala- stwierdzono ciaze biochemiczna:( Takze nic znowu nie wyszlo:(Mam juz wszystkiego serdecznie dosyc. Trzymajcie sie Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte ja zaczełam tak naprawde czuć dzidzie w 21 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka tak strasznie mi przykro:( Nie wiem nawet co Ci powiedziec, zeby choc trohe Cie wesprzec. Wiem ze zadne slowa tu nie pomoga. Ale mimo wszystko musisz wierzyc ze sie uda. Najczestrza ptrzyczyna takiej ciazy biochemicznej sa powazne wady zarodka. I to sie czesto zdarza. Widzisz gdybys nie poszla na bete to nawet nie wiedzialabys ze bylas w ciazy. Wiele dziewczyn tak ma. Bo przewaznie robia test w dniu spodziewanej miesiaczki-ktora niestety przychodzi. Na kazdym tescie ciazowym jest napis zeby robic w dniu spodziewanej miesiaczki bo 50 % ciaz ulega samoistnemu poronieniu. Najwazniejsze ze bylas w tej ciazy-wiesz ze jest to mozliwe, a to juz polowa sukcesu. Trzymaj sie. Wszystkie trzymamy kciuki i jestesmy z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwa- ja nie mialam mdlosci, a tylko nudnosci.Moze raz mnie przeczyscilo czy dwa razy ale to wszystko. Ale z tego co wiem to sprawa indywidualna. Niektore maja je nawet cala ciaze. Ale wiekszosc takich dolegliwosci przechodzi z koncem 3 miesiaca. MonteVerde- ja po raz pierwszy poczulam cos w 17 tygodniu. Ale to tez zalezy od tego jaka kto mial budowe przed ciaza i td. Z reguly szczuple dziewczyny wyczuwaja szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Bilirubina w moczu musi występowć w ciąży? Czy jesli całkowicie jej nie ma to jest ok? Ja mam na wyniku Bilirubina neg.- ale czytalam na necie,ze w ciazy wystepuje...wiec co jest. Sprawdzcie u siebie w wynikach jak mozecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak z temperatura w II trymestrze. Bo mi dzis troche spadla. Utrzymywala mi sie zawsze na poziomie 37,2 a dzis mialam nawet 36,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde-z ta bilirubna to niestety nie wiem. Bo odddaje wszystkie wyniki zwsze lekarzow i nie wnikam za bardzo, bo sie nie znam, szczegolnie na tych z moczu. Mam jedynie wpisane w mojej karcie ciaqzy ze bilirubina \"nb\"-chyba bo jakos tak dziwnie napisane amoze \"ng\"-nie wiem. Co do temperatury, to mowiac szczerze nie pomyslalam zeby sobie zmierzyc. Ale jak bylam w szpitalu to mialam mierzona codziennie i zawsze byla 36,6 albo 37. Nikt mi nic nie mowi wiec sadze ze temperatura byla w normie. Ale ja jestem w 3 trymestrze. Tylko ze to chyba bez znaczenia-tak sadze. Bylam dzisiaj u gina i mnie uspokoil. Powiedziala ze macicami sie stawia tak czesto bo jest mala i do tego dochodzi jeszcze niedokrwistosc, ktora tez ma znaczenie. Po za tym nie ma rozwarcia szyjki wiec przez najblizszy miesiac na pewno nie urodze. Naprawde uspokoily mnie te slowa. Do tego zrobila usg brzuszne, wszystko w porzadku. Tylko niestety nie widac co moj maluszek ma miezy nogami :( Bede miala niespodzianke na sali porodowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej cieszę się,ze u Ciebie wszystko dobrze. I dziekuje,ze uspokoilas mnie z tą temperatura. Ja wieczorem mialam 36,7 a rano 37,2, moze sie zmienia o roznych porach dnia. Chyab wszystko jest dobrze skoro sie czuje dobrze. Dokuczaja mi tylko bole głowy,ale to akurat normalny objaw ciaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononono
Monte verde bole głowy w ciązy nie są normalnym objawem :( moze to miec rozne przyczyny chociazby wysokie cisnienie, warto by bylo sobie to skontrolowac :) Duzo zdrowka zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos jak to dobrze przeczytac ze jestes spokojniejsza :) Oby tak dalej!! Titi - jak sie czujesz??? Zamelduj sie. A moze juz sie rozpakowałas??? Mi dziwnie brzuch opadł na dół. Wszyscy mowią, że mam sie juz spakowac i chyba tez tak zrobie, choc do marca troche czasu jednak zostało. Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie, bo własnie przeczytałam ze jak sie obniża brzuch to do porodu zostało juz niedługo :( ale jak mam termin na 18 marca :( Boję sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!co tam u Was?u mnie dzis zaczyna sie 10tydz:) jestesm szczesliwa.leze caly czas. Czuje sie w miare dobrze jelsi o ciaze chodzi ale dopadl mne jakis wirus.zwracam,mam rozwolnienie.koszmar.wiona za oknem a ja zdycham.ahh Caluje Was goraco!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_w- ja na Twoim miejscu nie czytalabym w necie tych roznych rzeczy. Nie stresuj sie. Jak nie masz rozwarcia to jest ok. Moja gin powiedziala mi ze termin do porodu np 2 tygodniowy jest w tedy kiedy jest rozwarcie na pol palca.A moze wydaje sie tylko wam ze brzuch jest nisko. Wiesz w tych oczekiwaniach i na zwolnieniu rozne rzeczy przychodza do glowy-wiem cos o tym. Zreszta jak cos Cie bardzo niepokoi to zapytaj lekarza. Ja tak zrobilam i ulzylo mi. Wlasciwie moja gin byla jedyna osoba wsrod lekarzy(ze szpitala) ktora powiedziala mi od czgo to mam i dlaczego tak sie dzieje i dziac bedzie. Z dzieckiem jest wszystko w porzadku i na razie nie martwie sie. za dwa tyg mam wizyte wiec na biezaco bedzie mnie badac. I Tobie kochana tez radze zachowac spokoj, na pewno wszystko jest pod kontrola. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze Alotus ma racje.czesto wrecz chyba niepotrzebnie tak serfujemy po tym necie i sie potem denerwujemy.tyle ile kobiet w ciazy tyle moze byc roznych przypadkow w roznych sytuacjach.mimo tego co jest w necie lepiej przejsc sie do lekarza i zdac na jego porade.bedzie dobrze.nic sie nie martw.w terminem porod to jest tak ze nawet 2 tyg wczesniej mozesz urodzic albo 2 pozniej liczac od wyznaczonego terminu:)pozdrawiam!! Alotus a co u Ciebie? monte?masz juz to zwolinie?pewnie pisaas,ale ja ostatnio nie jestem na bierzaco.siostra byla u mnie i w ogole w kompa nie korzystalam.caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mam zwolnionka,ale juz niedlugo. A co do serfowania po necie macie racje. Ja jestem maniaczka i od zawsze szukam i wynajduje sobie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×