Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

No mam taka nadzieje.teraz juz kompletnie nic nie bede robila.tymbardziej ze jednak dalej leci,ale przy wysilku.nawet sie \"zalatwic\"nie moge bo leci.jejku,troszke zyje w strachu.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam CI kiedys,ze to moze macica sie oczyszczac:)))) Jade zaraz do szkoly znow 25km, bo w tej miescinie to nic nie ma:((((((( Od czego boli kosc w pochwie? łonowa chyba, i lekko przy odbycie? Znow dzis mialam zółtawe upławy. Dziewczyny,a moze to normalne co? Przeciez bralam leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- dzieki Bogu wszystko dobrze:) Pomysl moze to wlasnie znak od niego. Dal Ci druga szanse, zebys sie oszczedzala. Jak z Ciebie leci to kobieto lez plackiem. A swoja droga to faktycznie masz ta opieke...niech ich szlag trafi. jak mozna wypuscic kobiete juz po jednym poronieniu i teraz w zagrozonej ciazy z brazowymi uplawami do domu. Dziwie sie ze nie dali Ci lekow. Jesli dalej z Ciebie leci to powinnas pojechac do nich. I tak do skutku. Moze oni po prostu nie wiedza ze plamisz na brazowo, bo jak sama mowisz-bylo sucho a teraz znowu sie zaczelo. Na moje oo powinnas lezec w szpitalu...no ale lekarzem nie jestem. Tutaj w Polsce przynjmiej u mnie to dmuchaja i chuchaja na ciezarna. Nie wypuszczaja ze szpitala do momentu zaniku plamien. A potem kaza w domu lezec plackiem z przerwami na jedzenie mycie i siku. Trzymaj sie i raczej odwiedz jeszcze raz ten spital zanim bedzie za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- wiem ze pytasz juz po raz drugi o te bole kosci lonowej. Ale niestety nie wiem od czego to jest i czy to normalne. Ja tak nie mialam. Z ta moja grzybica to bez sensu wyszlo. W poniedzialek zrobili mi posiew, we wtorek lekarka(ta co zawsze widziala u mnie infekcje i od ktorej sie wypisalam) powiedziala ze mam stan zapaly i zapisala mi te cholerna tabletke gynofemidazol. A dzisiaij bylam na kontroli w szpitalu i byly juz wyniki tego posiewu. Okazalo sie ze wynik jest ujemny czyli ze nie mam zadnej grzybicy! Inny juz zupelnie lekarz kazal mi odstawic ten lek. czyli jednak mialam racje. Ze ta lekarka ma cos z glowa. Abo ma sponsorow u producentow tabletek przeciwgrzybicznych. przez dwa dni leczylam czysta pochwe. Jakas paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Jakajaana,Alutos ciesze sie, ze u Was wszystko w porzadku:) Dziewczyny odebralam wyniki bety i mi wyszlo 1,25 z czego pisze: 0-5 brak ciazy 1,2-5 ciaza od 1 do 10 tygodnia i tak dalej... Jak mam rozumiec ten wynik?? @ powinnam dostac jutro! Czy ktoras z Was sie zna na tym? Bede wdzieczna Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu rozumies Slonce od 1 do 10 tygodnia. Jesli jutro spodzeiewana @ to jakies 2 tyg juz jestes:) Moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostekk
Madziorka czym sie leczylas i jak dlugo sie staralas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie prawie 2,5 roku i teraz bralam Luteine bo mialam problemy z cyklem. Dopiero zakonczylam robic badania razem z mezem i z wynikami mialam isc do lekarza, zeby mi zalecil leczenie! MonteVerde tak bardzo bym chciała zeby to byla prawda.Ale co z ta pierwsza opcja:0-5 ciazy brak? Eh poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja powiem jak ja miałam....staraliśmy się o dzidzie ponad rok, w końcu poszłam się przebadać i po testach wyszlo ze mam PCOS czyli zespól policystycznych jajników...ogólnie problemy z owulacją. Bałam się ze w ogole w ciaze nie zajde... Dostałam luteinę i jakieś inne tabletki...ale ja nie toleruję tabletek...I po miesiącu kuracji przestałam brać cokolwiek. Zmieniłam styl życia na bardziej zdrowy, nauczyłam się pić po 2 albo i nawet 3 litry wody na przeczyszczenie organizmu, więcej ruchu...i jak mi pewna miła pani położna podpowiedziała....kochać się rzadko żeby plemniki były silne i zdrowe...no i jestem w 37 tygodniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka- faktycznie dziwnie opisane masz na tym wyniku. Nie mam pojecia co to oznacza. Szkoda ze nie zapytalas laborantki. Moze warto by bylo to zrobic? Moze na razie sie nie nastawiaj bo sama wiesz jak smakuje rozczarowanie...:( Ja na Twoim miejscu jednak zrobilabym w dniu spodziewanej@ test. Pozdrawiam i oczywiscie trzymam kciuki zeby to byla ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziora znalazlam n necie takie normy. Tylko nie wiem jakie sa przeliczniki. normy bHCG kobiety ciężarne 1 tydzień 10-30 U/l 2 tydzień do 100 U/l 3 tydzień do 1000 U/l 4 tydzień do 10000 U/l 5-12 tydzień do 290000 U/l 12-16 tydzień do 53000 U/l 29-40 tydzień do 60000 U/ Przy ocenie wczesnej ciąży ważniejsze od bezwzględnych wartości HCG są przyrosty jego stężenia w czasie. W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy-Poziom HCG osiąga swój szczyt w 8-10 tygodniu ciąży, następnie jego poziom obniża się i taki pozostaje do końca ciąży. Normy wartości HCG w zależności od zawansowania ciąży, liczonego od pierwszego dnia ostatniej miesiączki są bardzo szerokie. Przykładowe normy Tygodnie ciąży -poziom beta hcg 3 - 5-50 mIU/ml 4 - 5-430 mIU/ml 5 - 19-7340 mIU/ml 6 - 1000-56000 mIU/ml Przykładowe normy Tygodnie ciąży -poziom beta hcg 3 - 5-50 mIU/ml 4 - 5-430 mIU/ml 5 - 19-7340 mIU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cos takiego: Weeks from LMP (amount of serum hCG)[tydzień po ostatniej miesiączce] 3 weeks (5-50 mIU/cc) 4 weeks (4-426 mIU/cc) 5 weeks (19-7,340 mIU/cc) 6 weeks (1,080-56,500 mIU/cc) 7 - 8 weeks (7,650-229,000 mIU/cc) 9 - 12 weeks (25,700-288,000 mIU/cc) 13 - 16 weeks (13,300-254,000 mIU/cc) 17 - 24 weeks (4,060-165,400 mIU/cc) 25 - 40 weeks (3,640-117,000 mIU/cc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie rosnie brzuch. Faktem jest,ze brzucha nie dopne w zadne swoje dotychczasowe spodnie,ale nie rosnie. W ogole nic nie widac. Wg obliczen, na stronie która podala mi alutos to juz 2 trymestr sie zaczal w zeszla środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka nie chce Cie nrzac na rozcarowanie ale ja bym rozumala wynik tak: jestem w ciazy wg wskaznika.a po to je Ci podali zeby mogla swoj wynik prawidlowo odczytac,czy to ciaza czy nie. pod wynikiem mas zpodane wskanziki i wg mnie wsyzsko jasne.widzialam przerozne wyniki-co prawda nie te,ale bardzo czesto jest wlasnie podawane pod wynikiem jakie normy sa do jakiego stanu zdrowia zeby pacjent mogl je odczytac sam.POWPDZENIA!!!!!!!!!!!! JA lenichuje,nie robie nic,do pracy tez nie jezdze.plamie mniej bo sie nie ruszam,ale mimo wsyztsko.coz,mam nadzieje zemoja dzidziunia bedzie silna. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- bardzo sluszna decyzja. Tak trzymaj a wszystko bedzie dobrze. pamietaj teraz najwazniejsze zebys o siebie bardzo dbala. Nie przemeczaj sie najlepiej to lez plackiem. Wiem ze to ciezko ale chciaz sie postaraj. No i ja bym jednak jeszcze pojechala na kontrole do lekarza zeby sprawdzic czy nie trzeba czegos brac na te plamienia.Zycze duzo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- wedlug mnie brzuch Ci rosnie:) tylko rozchodzi sie na boki. Moja kolezanka tak ma. Mierzy sie w pasie i zawsze ma kilka centymetow wiecej po kilku tygodniach a ne widac tego wogole po niej. Moze zacznij mierzyc brzuch. Zobaczysz ze mam racje.:) A tak wogole to brzuch czasami wysadza dopiero w 4 miesiacu a niektorym w 7 nawet. Tylko wydaje mi sie ze Ciebie to nie dotyczy, bo gdyby tak bylo to miescilabys sie w dotychczasowe ubrania. Mierz co dwa tygodnie. Zauwazysz roznice.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tezs tak mialam - wydawalo mi sie ze brzuch noe rosnie - zreszta teraz mi sie wydaje ze wszystkiego kobietki w ciazy maja wieksze brzuszki niz ja - dodaje ze jestem w 9 miesiacu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutos mój brzuch stoi w miejscu, dalej mam 110 cm. A przedemna jeszcze 7 tygodni. Choc nie wiem jak to bedzie. Moja kolezanka miala termin na 14 lutego i dzis urodzila synka, wazy 3490, wiec nigdy nic nie wiadomo. Jakajaana - Trzymaj sie Slonko i dbaj o siebie!!!! Bedzie dobrze, musisz byc dzielna i silna!!! Trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis zauwazylam na majtkach plameczke jakby zaschnietej krwi, zalozylam nowe majtki i obserwuje, ale nic nie leci juz wiecej. A ta plameczka to miala wielkosc ze 4 mm.Jakbym zauwazyla wiecej to pojade do szpitala, tam powinni mnie przyjac. Mam na dzieje,ze nie bedzie takiej potrzeby. Moze to jakes poprostu naczynko razem z uplawami. Jesli nie ma wiecej nie powinnam sie tym chyba martwic, tym bardziej,ze to zywa ciemna krew nie byla, raczej pomaranczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteVerde- KOchana mnie tez bolało- to \"tylko\" spojenie łonowe sie rozchodzi :/ może się fizjologicznie rozejsć do 1 cm jesli choćby 1 mm więcej konieczna bedzie cesarka - tak mi tłumaczył doktorek...ja się rozeszłam na 7mm ale cesarke i tak miałam :( nie z tego powodu choć teraz myślę,że może dlatego Iwek nie mógł sie przepchnąc ??? Alutos- masz rację - ja też siedziałam na forum codziennie- jeśli tylko nie leżalam w szpitalu a teraz??? jest tyle do zrobienia ihihih a mój Łobuz ma już 5 miesięcy ... Madziorka? czyżby w końcu się udało?? jestem z Tobą KOchana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi??? to juz 9 miesiąc??? Boze jak ten czas leci!!!! Jakajaana- bedzie dzidzia sila i mama też niech sie nie daje!!! wszystko bedzie pięknie - zobaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jagody
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że mi pomożecie jako doświadczone w tej tematyce. Słyszałam od znajomej (ale nie chce mi się w to wierzyć), że pierwszym, najwcześniejszym objawem ciąży jest plamienie zaraz następnego dnia po stosunku. Ja właśnie miałam takowe plamienie (czasem wręcz słabe krwawienie) następnego dnia po stosunku i trwało to tydzień. Nie było żadnego swędzenia ani pieczenia, więc wykluczam grzybki czy inne syfki ;) Dodam, że sexik był 15 dnia mojego regularnego cyklu. Sorry, jeśli uznacie to pytanie za naiwne, ale zaitrygowała mnie znajoma swoją opinią... Kobitka, która miała taki objaw była faktycznie w ciąży...Za wcześniej na jakikolwiek test, więc może tu znajdę odpowiedź... Dzięki z góry Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, za odpowiedz:) Bez dzisiejszego dnia do pracy przyjade jeszcze 15 razy. Dziecko szefowej sie rozchorowalo i bede musiala siedziec tu po 8 h a z dojazdami to wychodzi ok 11. Nie wiem jak dam rade. 2 tygodnie takie beda bo pozniej jada na wczasy:( Potrzeba mi duzo sily. Jakos wytrzymam, brzuszek chyba jednak rosnie:) Milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Bardzo Wam dziekuje za wszystkie wiadomosci, jakie dla mnie poszukalyscie-jestem bardzo wdzieczna:) @ brak.Dzisiaj zrobilam test domowy i wyszly 2 krechy:) Nie wiem,czy sie cieszyc, boje sie zeby nic sie nie wydarzylo... W czwartek ide do lekarza z wynikami meza to powiem lekarzowi co i jak, moze mi cos powie ciekawego:) Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka kochana serdeczne gratulacje!!!!!!!!:) Pamietam jeszcze jak niedawno odchodzilas z topiku ze skwaszona mina a wszystkie Cie pocieszalysmy. I widzisz-udalo sie! Nic sie nie boj. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze stres jest najgorszy. Lekarz wykryje Ciaze na usg jakies 5 tyg od ostatniej miesiaczki. Pamietasz jak Ci pisalam ze zajdziesz wtedy jak najbardziej zwatpisz???? Ja tez zaszlam w momencie gdy stracilam nadzieje.Jeszcze raz moje gratulacje i duzo zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc gogata :) melduje sie 2 w 1 :) tak kochaniutka to juz 9 miesiac :) mam stracha jak nie wiem co ale damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka!wilkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ostatnio coraz wiecej dobrych wiesci.ten topik ma wielkie znaczenie:)Ale fajnie..........:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×