Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość jemiolka
ale jedna była taka różowa a nie czerwona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemiolka
wiecie ja czekam i czekam i mam lęk, że sobie cos wymyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, przecież możesz z nami tutaj klikać :) A ja na pewno nie zrezygnuję z pierwszego mojego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - ja z tego topiku na pewno nie zrezygnuję, o to sie nie bój. Mam tylko nadzieję ze ty nas nie opuścisz, bo będę strasznie tęsknić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie zrezygnuję :) Nie martw się! Mam bardzo podzielną uwagę, więc poklikam na dwóch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka , Kobitki! Umówiłam sie do GINA , na 12.03.2007 godz. 16.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Jemiolka->gratuluję.... Marta29-> czy Ty się spodziewasz????czy jestes na etapie starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie mój 40dc i chyba 25 dzień zycia mojej dzidziuni:) Mam nadzieje ze juz lekarz bedzie mógł zauważyć tętno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, jakie masz objawy na tym etappie ciązy? Czy zaraz po terminie @ bolał Cie brzuch jak na @ a jeśli tak to jak długo? Ja miałam zawsze cykle 27 dniowe. Dziś jestem 6 dni po terminie @. I bolą mnie bardzo piersi, a brzuch od wczoraj juz mniej niz przez ostatnie 10 dni. Pytam tak bo poki nie ide do gina to musze miec tylko wiare ze jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-> pierwszy raz byłam u gin kiedy 5 dni po terminie spodziewanej@..nic sie nie pojawiło....powinnam miec 11.02.... 26 .02 robiłam 1-sze usg t.v- wtedy poraz pierwszy zobaczyam moje groszki...byłam z meżem...niesamowite przeżycie...gorąco polecam usg we dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-> ja zawsze miałam idealne cykle co 28-29 dni nie dłuzej... w dniu spodziewanej @ zrobiłam pierwszy test z siusków i druga krecha była bardzo, ale to bardzo słabiutka...ale o pomyce mowy byc nie moze ...bo zaraz walnęłam drugi test ...i to samo Moje objawy do tej pory to brak @ / 13.01-ostatnia paskuda/, teraz mnie potwornie mdli i chce mi sie spać...bola mnie sutki...i czasami \"ciągnie mnie w podbrzuszu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki :) Majka, przepraszam, że wcinam się do rozmowy...i pewno już o tym pisałaś ale powiedz mi czy miałaś jakieś objawy przed terminem @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta->wszystkie te objawy które opisałas ja mam do tej pory....wiec chyba to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik 81 -> przeciez sie nie wcinasz...kazdy wtraca swoje 3 grosze... ja miałam objawy typowe jak na @, nie skapnełabym sie ze to nie @, gdyby nie przyszła....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, wiesz czasem nie warto wcinać się w rozmowę dwóm Ciężarówkom...bo kobitki w ciąży miewają różne humorki i może być dym :P A o te objawy to tylko tak pytam....u mnie jest tak, że ja raczej nie miewam objawów nadchodzącej @. Dopiero jak przyjdzie to wiem, że jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem aniku o czym mówisz...ja nie mam pretensji jak ktos sie wcina..w sumie to jestem teraz jedna z tych które moga sie podzielic swoimi doswiadczeniami....mozesz pytać o co chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Co słychać nowego??? :) A gdzie się podziewa Intima, Kasiamotylek, Limetka i Amanda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Majka! Uspokojiłam sie, czuje ze wszystko na najlepszej drodze u mnie.Teraz bede odliczac do poniedziałkowej wizyty:) Miedzy nami jakies 3 tygodnie róznicy chyba, bo ja sobie obliczyłam termin porodu na 10 listopad, zobaczymy jak wyliczy lekarz. Ale jedno mnie juz dzis zszokowało- to ze odpinałam guzik od jeansów w pracy, bo mnie dusił!!! Czy to realne, no ludzie, czy to nie za szybko?? Anik, trzymam kciuki, ze suwaczka wynika ze juz niedługo termin @ która mam nadzieje ze równiez da Ci spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta29-> ja tez odpinam guzik....ja jem za....3 ZGROZA i to same niezdrowe rzeczy...nie dziwota że mnie potem mdli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziorka!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz, bo dawno ze sobą nie klilałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×