Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Kurcze jakie mile przywitanie:D Kobietki ja Was wszystkie dobrze pamietam:) Piszcie co tam u Was kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moc Ciązowych fluidków przesyłam dla starających sie i upragnioną dzidzię: *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska jak tam samopoczucie????????????? Antos dawno sie nie widzialysmy:) A z Majka i Anikiem juz dzisiaj sobie troszke klikalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taka pyszna smietanka toarzyska sie zrobiła, ze az szkoda się nie odezwać :) Witajcie ponownie wszystkie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - nie wiem czy wszystkie złapałam :) mam nadzieję, że tak :) Madziorka - u mnie po staremu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - ty jak zawołasz to zaraz lece :) Martuś - kurka o cos mnie pytałaś ostatnim razem, ale ja już musiałam wtedy pójść i kompletnie zapomniałam ci odpisać. Chyba pytałaś o ciuszki więc piszę: juz niestety nie wczodzę żadne spodnie prócz jednych i w dodatku z materiału. Dokupiłam jeszcze jedną parę spodni co bym miała na wymianę, ale niedługo będe musiała znów polatac po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, aż za pyszna ta śmietanka...bo ja miałam materiał do obrony powtarzać i co? Książka leży otwarta przede mną i tyle...Klikam zamiast czytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko miło mi słyszeć :) Następnym razem zagwiżdżę na Was, to na pewno wszystkie usłyszycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - dzis juz nie czytaj, ja tez miałam jeszcze szlifoać mój rozdział i co? Tak jak ty :) baluję tutaj :) Antoś - gwizdaj, gwizdaj tylko mocno na palcach :D Madziu - tak ja prosto z serialu do was lecę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, chyba tak zrobię :) Bo jak tu się oderwać od takiej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje czuje sie znakomicie! Przede wszystkim budze sie i mam zarąbisty humor:D Jestem troche śpiąca, ale nie lubie chodzić tak wczesnie spać. Odliczam do wizyty u GINA 12.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - no pewnie że jesteśmy, a niby gdzie mamy być :D Patrz dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - no jasne!!! Ja jestem, mogę być??? Opowiadaj co tam u Ciebie??? :) Limetka - no ja tylko na palcach potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia - ciesz sie swoim stanem, bo to naprawdę piękny okres :) coś juz o tym wiem, a brzuchol rośnie mi teraz w zastraszającym tempi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia - no to cudnie, bo rzadko kto tak potrafi. Widze ze moja krew jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia u mnie wszystko w porzadku, jestem w trakcie plodniakow wiec mecze swojego miska:p, a jejmu sie to chyba podoba...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - bardzo, ale to bardzo cię podziwiam, z reszta ty wiesz, co ci bede dużo gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka - no ja tak cosik przeczuwałam, że ty swojska jesteś :D Madziorka - musi mu się podobać :) inaczej nie może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko wiem o tym ze: jestem cudowna, wspaniala, kochana, urocza, piekna, jedyna w swoim rodzaju, wyjatkowa, wspanialomyslna, bezbledna... itd hihihi zartuje oczywiscie zeby nie bylo!!!!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos - a co, w końcu babka ze wsi jestem no nie :P Ale nie martwcie się na zapas, moja wioska jest śliczna, nie taka typowa wiocha, zabita dechami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - to masz takie same cechy jak ja :P :D Kurka już wpadłam w samouwielbienie :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samouwielbienie??????????? Limetko jeszcze pare godzin ze mna i wpadniesz w samozachwyt :P i bedziesz tylko naj....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka - to tylko pozazdrościć tej Twojej wioski :) Ludzie teraz z miasta uciekają od zgiełku, hałasu i życia na pełnych obrotach :) Więc się ciesz Limetko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wiem, że dojde do takiego stanu na pewno. Będziemy chodzące ideały hahahaha!!!!!!!!!!!! Dziewczyny, gdzie wyście się podziały. Z tego co wiem to tylko Marta poszła spać (właśnie Martuś słodkich snów 🌻) a reszta co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×