Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Żebys wiedziala Antosiu, ze nie zamieniłabym mojej miejscowości na żadną inną, bo własciwie nie mam na co narzekać, wszystko mam pod ręką: sklepy, kościół, dom kultury, bary hihihi, hala sportowa, szkoły, czego mi jeszcze potrzeba, chyba nic. No i jeszcze przychodnia sie bduje. Życ nie umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - jak juz sie tak zaczęlam chwalić :) to napisze jeszcze ze jest tak interesująca, ze nawet prace magisterską o mojej wiosce piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok kobietki ja koncze bo rano mam rozmowe o prace i nie chce miec sincow pod oczami:) Odezwe sie do Was jutro:) Trzymajcie za mnie kciuki kochane:) Milych snow wam zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka - no właśnie, tylko pozazdrościć :) Mam na myśli wioskę oczywiście, a nie pisanie pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka - no to rzymam kciuki :) Do \"zobaczenia\" jutro :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi Antoś, no tak z tym pisaniem już jest mniej radości, ale jakos daje radę. :) Madziorka - to miłych snów i jutro pokaż co potrafisz!!!!!!!!!!!! Oczywiście daj znać, jaki rezultat rozmów będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze sie odezwe tylko podejrzewam ze dopiero wieczorkiem bo moj chlop wstaje jutro wczesniej wiec nie bede miala kompa, a po drugie korzystam z wolnosci i ide na male zakupy;) Buziaczki dla Was kochaniutkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem z powrotem...czysta:) jeśli ktos chce pogadac to jeszcze nie spie... acha niech sie dziewczyny nie boja nie wejde na nowy ładny topik:) spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko kochaniutka ja muszę niestety zmykać dzisiaj /chyba mnie wizyta u gina tak wykończyła ;)/ Do poklikania jutro :) Życzę wszystkim naszym \"foremkom\" spokojnej i upojnej nocy :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, nie czytałam...Mój ukochany wrócił do domku, więc się poszłam przywitać i coś do jedzonka mu dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moge tylko pisac jak jestem w pracy bo w domku nie moge znalezc stronki a ta przeslala mi intima i dlatego tylko pisze jak jestem w pracy> Poczytalam sobie was i widze ze ten topik zamienia sie w wielka klutnie pomiedzy innymi dziewczynami wchodza tu osoby niewiedomo jakie (nowe) i roba zamieszanie . Hej dziewczyny przeciec ten topik jest o objawach ciazy wiec skupmy sie na temacie i nie przejmujmy sie osobami ktore chca nas obrazac a osoby nowe przylaczajcie sie do nas a nie krytykujcie. Pozdrawiam i zycze milego dnia:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz wiem jak was znalezc jak bede w domku udalo mi sie !!! SUPER. A gratuluje nowym mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie wpisalam ale bedzie tego wpisalam sie tez do tabelki tylko niewiem czy dobrze robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest wszystkie uciekly do nowego forum a co z tym no piszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Moze dlatego, że to nie jest przeciez choroba ukladu rodnego/plciowego. Ma za to wlyw na przebieg ciazy, dlatego Ginekolog na pewno powinien byc moim zdaniem konsultantem w trakcie procesu leczenia. Co do ZOZ-ów ...... Sodoma i Gomora http://www.resmedica.pl/zdart6999.html mam nadzieje ze szybciutko uda sie niechcianego lokatora wykurzyc!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek-ja jestem.Witam wszystkie staraczki i mamuski w ten przepiekny, wiosenny i cieply poranek.Co tam nowego slychac u Was?My czekamy z mezulkiem na wyniki badan spermy - maja byc jutro dopiero.A do tego czasu to chyba zwariuje...Szok!!! A poza tym jestesmy juz po starankach, ktore mielismy wczoraj wieczorem i dzisiaj rano.Dzis moj 14dc, wiec zobaczymy co z tego wyniknie.Moj mezulek wlasnie dzisiaj pojechal w delegacje i wroci dopiero w piatek.Tak wiec jestem sama w domku, ale dobrze, ze mam was i ze moge na was liczyc.Bo chyba moge???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :) U mnie też dzisiaj przepiękna pogoda za oknem! Aż się prosi, żeby na spacer się wybrać i chyba tak zrobię. Karina, nie martw się, wszystko na pewno będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha mam termin na 9 marca :D Karina zawsze możesz na nas liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś widze na twoim suwaczku że jesteś przed starankami zacznij je dzień przed owu podobno plemniczki mają większą szanse na dotarcie do celu w odpowiednim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, powiedz, jako jedyna Mamuśka w tym gronie, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×