Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ewelinka no to mój maz ma to samo,jak ja go na zakupy wyciagam to on normalnie zaraz chory sie robi:) z tego co zauwazyłam to wiekszośc facetów tak ma,a ja lubie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja! Nie załamuj się -no co Ty? Wiadomo,ze wszystko co nieznane nas przeraża-ale jestem przekonana,ze nauczysz się z tym życ. Ja niestety w bliskim otoczeniu nie mam nikogo chorego ale popytam-obiecuję. ATy pogadaj z mężem-on jest pewnie bardziej tam zadomowiony,na pewno lepiej zna język.Niech sie rozejrzy za jakimś dobrym specjalistą-na pewno ktoś taki tam jest. A może napisz w kafe-jest przecież topik o mamach w Wielkiej Bryt. Spytaj dziewczyn-może kogoś tam znają,a moze którejś z nich bliski jest ten problem.Moze któraś by mieszkała niedaleko? Nie wiem-tak sobie myślę na głos.Ale rzuc temat-nic przecież nie tracisz.A może na topiku o zdrowiu? poszperaj,popytaj. Na pewno wiele młodych kobiet zmaga się z tym problemem. Będziesz czuła się raźniej:)I pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili strasznie Ci dziekuję,ja tez znalazlam numer gg do jakiejś dziewczyny,ktora udziela porad i juz do niej napisałam ciekawe czy odpisze,a do tych co mi podałas tez zaraz napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufam,że wszystko będzie dobrze. Ja teraz zmykam troche posprzątać. Napisz koniecznie czego udało ci się dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazjo trzymam kciuki żebyś dała radę z choróbskiem. Nie wiem o nim zbyt wiele, ale u mojej kuzynki cukrzyca ujawniła się w ciązy i wiem, ze tez miała podobne problemy. Trzymajcie się dziewczyny...dzis sobota, a to u mnie dzień wielkich zakupów i porządków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj wzięlam się za porządki, kuchnia już wypucowana. Najbardziej nie lubię sprzątania w szafkach kuchannych, wyjmowanie tego wszystkiego i ponowne ukladanie zajmuje mi tyyyyyyyyle czasu, że aż strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra mnie rano zdolowala na mksa, ja jej mówie, że zaczeliśmy nowe staranka a ona na to, że przecież gin kazal sie wstrzymać na pól roku i że tak sie nie uda.Brrrrrrrrrrrrrrrr czasami to bym niektórych potraktowala równie wrednie jak oni mnie. Że ja sama nie wierze w powodzenie staranek to pól biedy, ale jak inni utwierdzają mnie jeszcze dodatkowo w tym przekonaniu to wogóle mam dosyć. ale ogólnie jestem dzisiaj pozytywnie nastrojona do życia, poranek byl cudowny pod każdym względem i nic tego nie zepsuje :). Lecę dalej sprzątać ENEX tysiące buziaczków dla Twojego solenizanta, oj przydala by WAM sie do kompleciku śliczniutka dziewuszka. Wójcik nie musial by ściągać na sesję obcych dziewczynek. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć[ Lili.ewelinka. nastka ,ronja Moni = no wkońcu jesteś:) co to za praca ci sie szykuje? ja też będę musiała sie rozglądnąć za jakąś robotą :( nie jestem w ciąży to musze iść do roboty:( ale wcale nie jestem z tego zadowolona ,wolałabym być w domku no i jeszcze z dzidziusiem to by było super!!! a i jeszcze dla synusia Enex życzenia doemnie:) Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily! Ronja = super zdjęcie i synusia i Twoje! a skąd Ty jesteś , oczywiście jak moge spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Poka,ja zamaist sprzątać wzięłam się za nieudolne wklejanie zdjec haha...co do pracy,toja sie starałam ostatnio o pracę zgodna z moim kerunkiem studiów,niestety, watpie ze w nazsym miasteczku bez konkretnych znajomosci uda mi się taką znalezc...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja = ja mieszkam w Krakowie ale też jak chce sie dobrą prace znaleść to trzeba mieć też znajomości ,bo byle co to wszędzie można znaleść,za byle jakie pieniądze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz czasem wątpie w sens tych moich studiów, chcociaż tłumczae sobie ze nawet jesli nie bedę pracowac, to robie je dla siebie....a pacę to własnie miałam kiedys -w pizzerii, teraz juz od kilku lat jestem na urlopie wych. z tyt opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym (Miłosz ma cechy autyzmu)... w sumie to lubie byc w domu i zajmowac się dzieciakami,no, ale wiadomo, ze pieniążków byłoby więcej i praca bardziej rozwija... Kończęna razie....mam nadzieje ze pózniej jeszcze sobie wszyskie pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻 Daily- nic sie nie przejmuj, takie gadanie tylko wkurza. Choc wydaje się,że po siostrze można byłoby spodziewac się zrozumienia... Enex- najserdeczniejsze życzenia dla syneczka. Wczoraj widzialam w oliwii zdjęcie Twojego przystojniaka :) Renja- fajnie wyglądacie razem :) Moni- nie trzymaj nas dłuzej w napięciu tylko mów co to za praca :D Nasteczko - wiem, że Ci ciężko, ale nie daj się temu choróbsku. Pamiętaj my jesteśmy silne baby. Poka - kiedy masz dostac a właściwie nie dostac @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja-neczka! no ja mam @ 04.03! ale nie wiem czy wcześniej nie dostane ,bo cały czas mnie boli ten brzuch jak bym miała zaraz dostać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo, bardzo,bardzo dziekuje w imieniu Maksia za wszystkie zyczenia. Dziewczyny goście niedługo przyjda a ja w czarnej d.... Janeczko w Oliwii?? Pewnie reklama SMYKA tak? Dziewczyny na pomoc!!!!!!!!!!!!! ps ale oczywiscie zeby wejść dowas znalazłam czas :D :D :D :D Co do tzreciego dziecka to moja cała rodzina nam kibicuje, siostra , rodzice , tesciowa wszyscy życza dziewczynki i znajomi tez. Zresztą mamy sporo znajomych z trójką :) :) :) spadam miłej soboty. Szkoda że Małysz 4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka, ja też liczę, że nie dostanę @ :D Enex- ja mam to samo, to znaczy nie imprezka, ale nie mogę zabrac sie do roboty :) Masz rację reklama Smyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka= no ja to raczej nie licze na to ,że @ nie przyjdzie:( no bo dlaczego akutatteraz miało by być inaczej!:( ale jestem że to jeszcze tyle dni ! zaczym sie wyjaśni wszystko! a 7.03 ide do gina, może ona znajdzie jakiś sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> 👄 :D Moje chłopaki chowali się na piersi, ale dokarmiałam ich NAN-em. Potem już tylko to. Takie mleko zalecali w szpitalu jako w tym czasie najlepsze. Starszy miał dosyć dużą główkę (ale to pewnie po tatusiu) ;) Teraz ma już 10 lat i do swojej budowy jakoś się wyrównało. Młodszy miał zawsze zgrabną główkę, ale ostatnio schudł i główka automatycznie wydaje się większa :) Mam nadzieję, że takie spostrzeżenia mają te matki które opowiadają takie rzeczy. Mała jest dokarmiana tylko Bebilonem, bo właśnie w szpitalu zalecali teraz Bebilon Pepti jako najlepsze mleko, ale główkę ma bardzo malutką i zgrabną :) Moja lekarka zaufana też potwierdza, że to mleko mam dawać. Jakoś nie chce mi się wierzyć w prawdziwość tego, przecież byłby jakiś szum, mleko by musiało być wycofane. Nigdy wcześniej nie słyszałam tej historii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×