Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Jeszcze równo tydzień, ale czuję że się zbliża wstrętna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jechać na zakupy bo jutro u mnie kinderballl :) :) :) Balony dmuchać, sprzątać i coś zaczać gotować. Wpadnę potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ene= to razem będziemy sie jak @ przyjdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki = będę potem bo siostra jedzie do mnie na plotki:) Mam nadzieje że jak wróce to inne dziewczyny już sie odnajdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo trójeczki. też byłam w szoku:( dobrze że nas znalazłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i topik sierpień 2005 mi wykasowali, a taki był dobry, nawet w polecanych przez redakcję tematach się znajdował... nie podoba mi się to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******DOPINGUJĄCE****** NICK dzieci dł.cyklu u następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35...... ....... ok22.03 2.Sylwia.............2s1c......................................... 3. 1.Bega.................. 2s................. 2.Justina33........... 1s1c............. .28-32........... ... ..04.03 3.Moni76............. .1c 1s............ 5.Daily............. .... 1s......................32..................15.03 6.Koko............ .......3s....... .........27-28..................25.02 7.Inka67................3s............... . 29-30......... .... ....07.03 8.Roksana............ .1c 2s.................. 9.Janeczka..............2s.............. ..29-31......... .... . ..03.03 10.Anastazja ........ ..3c................ 30-31..................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30................. ..5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28................. ..4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Agunia33........2s...................... ...15.03 córa Agatka 2.Gruby Miś...... .2c.1s.....................20.05 synek Maciuś 3.Dana............ 3s..........................27.05 córeczka 4.Ewelina76..... .1c 1s.................. .....06 synek Igorek? 5. 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 5 Enex no to mnie rozszyfrowałaś jestem tajnym agentem Chce do domu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamoooo....mam Was w koncu!!!!!! juz myslalam ze nigdy nie wejde na forum.... zaraz Was pocztam....bo ju 5 stronek naklikalyscie jak ja sie meczylam zeby sie tu dostac--- ale melduje sie ze jestem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejstraaa
Pisze aby temat był wysoko. Co by dziewczyny mogły znaleźć. A swoja drogą co z Wami-Moni gdzie Ty zniknęłaś Wczoraj chyba się nie pojawiłaś? chyba ze się minęłyśmy>.. Ewelina:)Roksanki też nie widać:(Sylwia,Maja- kto się jeszcze nie zameldował na nowym temaciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******DOPINGUJĄCE****** NICK dzieci dł.cyklu u następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35...... ....... ok22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3. ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s................. 2.Justina33........... 1s1c............. .28-32........... ... ..04.03 3.Moni76............. .1c 1s............ 5.Daily............. .... 1s......................32..................15.03 6.Koko............ .......3s....... .........27-28..................25.02 7.Inka67................3s............... . 29-30......... .... ....07.03 8.Roksana............ .1c 2s...............34-35..................10.03 9.Janeczka..............2s.............. ..29-31......... .... . ..03.03 10.Anastazja ........ ..3c................ 30-31..................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30................. ..5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28................. ..4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Agunia33........2s...................... ...15.03 córa Agatka 2.Gruby Miś...... .2c.1s.....................20.05 synek Maciuś 3.Dana............ 3s..........................27.05 córeczka 4.Ewelina76..... .1c 1s.................. .....06 synek Igorek? 5. 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 5 Ale dobrze ze wczoraj byl podjety przez nasza Inke temat nowego topiku bo chyba bys osiwla zanim odnalazlabym Was...mniejwiecej ustalony byl juz temat ...wiec bylam spokojniejsza....ze jakos Was odnajde... w pierwszym momencie pomyslalam ze cos z moja wyszukiwarka nie tak...chyba z 5 razy robilam restart kompa.... to kogo jeszcze brakuje z nami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Roksanka dobrze ze się odnalazłas:) Byłaś dzis u lekarza? czy to nie dzis?o-co znalazłam; 23.02] 13:39 Modraszek W imieniu całej redakcji informuję: 1. To nie moderatorzy ani admin sieją ten zamęt 2. Wygląda na to, że albo ktoś z zewnątrz włamal się na serwer, albo wyszpiegował jakoś hasło do moderatorskiego panelu 3. Bardzo prosimy o niezakładanie nowych tematów o zniknięciach - sami widzimy co się dzieje 4. Prace nad problemem trwają, jednak nie potrafimy powiedzieć, ile dokładnie czasu to zajmie - prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ sytuacja taka zaistniała nie z naszej winy niezależnie od tego, kto i jakie domysły na ten temat snuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wściekła, temat na którym pisałam Czerwcówki 2006 też znikł. Kawałek fajnej historii :( Inka=> dzięki za wpisanie mnie do tabelki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili kochana wczoraj bylam u lekarza i wczoraj wszystko opisalam i wszystko przepadlo.... ale powiem Ci tylko ze jeszcze jestem przed owulacja i mam kolejny termin na poniedzialek na16... kurcze ja tak czesto wracalam do niektorych wpisow...az jestem zla bo to byla jak nasza encyklopedia czasem....buuuuuuu.....moze uda sie cos uratowac z usunietych topikow....ciekawe czy Agunia nas znajdzie????? kogo jeszcze brakuje??? daily jest??? bo moge emaila do niej napisac jakby co...mam jej adres..i naszej Mamulce juz tez dalam znac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę...:-) I mam taką refleksję jeszcze...ja chyba nikomu z mojej blizszej i dalszej rodziny nie powiem, ze to była planowana ciąża, udamy ze robolismy co w naszej mocy, ale i tak wpadliśmy...bo nikt tego nie zrozumie i tylko w czoło będa się pukac. Przykre,a le prawdziwe, też tak macie? Czy mozecie śmiało mówic o swoich planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronija, my mówiliśmy o swoich planach i często byliśmy traktowani jak obłąkańcy :o choć są też w naszym otoczeniu osoby, które się niedziwiły nic, a nic ;) są też takie, (teściowie) co całkiem ignorują fakt, że niebawem rodzina nam się powiększy... zero rozmowy na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle,ze dziewczyny nas znajdą bez problemu-oby tylko tego noego nie wykasowali,bo widziałam,ze z niektórymi tak się stało. Jakaś draka straszna:( Ronja-oj reakcja rodziny...kurde to temat rzeka Przynajmniej u mnie. Moja mama to rece by załamała jakby się dowiedziała,ze znowu w ciązy jestem.Choc tak naprawde dzieci sama wychowuję -bez zadnej pomocy babć,bo obydwie daleko. Chyba podstawa to nie przejmować się.A Twoi chłopcy widzę już są duzi.. Pewnie teraz w dziewczunkę celujecie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam większe problemy ze spacją, niżz ortografią ;) ale za przekręcenie nicka - przepraszam Cię, Ronja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama uważa ,ze jej sposób i pomysł na życie jest jedynym możliwym do przyjęcia. Miała jedno dziecko;) więc no koments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. jakiegos paskudnego dola zlapalam:(. nie wiem co mi jest. normalnie wariuje od tego czekania :(. tak mi jakos slabo. w glowie mi sie kreci. ale w ciazy to chyba nie jestem bo apetyt mam jak przed @. mam normalni dosc :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronia cos Ty.....!!!! chyba moge smialo powiedzec ze nie ma wsrod nas osoby ktora nie ma takich obaw jak Ty.... niestety teraz jest moda na jedno gora dwoje dzieciaczkow... wiec ja starajac sie o czwarte to juz chyba lekko mam cos nie rowno pod sufitem..... jak bylam w zeszlym roku w ciazy to uslyszalam kilka wypowiedzi typu \"po co Wam to\" macie juz troje... jednak okazalo sie ze to byla pozamaciczna...to znowu komentarze \"moze tak lepiej....nie martw sie\"😡 Boze jakie mam nerwy jak sobie to przypomne.... ja do tej pory nie umie sie pogodzic z ta strata....dzialamy i nic nam nie wychodzi.... i kazdy sie dziwi ze ja chceeeeeeeee ale wiecie co..... powiedzialam takiej jednej...ktora ma ladnie mowiac....dlugi jęzor ze ja bede miala 6-cioro..... ciekawa jestem jaki bedzie odzew:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z tymi mamami. moja mama jak sie dowiedziala ze moja siostra jeat z 4 w ciazy to miala taka mine jakby upiora zobaczyla i zaczelo sie gadanie - apoco a na co :(. normalnie bylam zalamana ze moja mama, niby wierzaca, powinna sie cieszyc z takiego cudu jakim jest nowe zycie a tu taka reakcja. ale ja stwierdzilam ze nie bede sie przejmowala. jak bedzie mi za duzo gadala to zrobie sobie przerwe i nie bede jej odwiedzala az sie oswoi s ta mysla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja zaszłam w drugą ciążę to już sąsiedzi gadali, że to wpadka, bo kto może chcieć dwoje dzieci w tych czasch. Wszyscy sąsiadzi co mają dwoje dzieci twierdzą sami, że z przypadku. Przykre jest, że ludzie nie rozumieją, że można chcieć więcej niż jedno, dwoje dzieci. Moi rodzice też pukali się w głowę, że pierdyknięta jestem:o Ja mam siostrę, ale straszą o 7 lat i właściwie odeszła z domu, gdy ja miałam 13 lat. Od tego momentu mam słaby z nią kontakt. Czuję się taka samotna, bo nawet na chrzestnych dla drugiego dziecka nie mieliśmy kogo wziąć, bo nie mamy rodziny. Nie chcę by moje dzieci byli tacy samotni. Tak fajnie się patrzy, gdy razem się bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie - przykre to wszystko... Ja tez jestem jedynaczka i moja mama w ogóle nie moze pojąć na co mi tyle dzieci? Zawsze chciałam miecrodzeństwo, a skoro nie miałam to zawsze twierdziłam ze bede miałą przynajmniej troje dzieci, a teraz niby tacy wszyscy zdziwieni haha, a ja tylko nie porzuciłam młodzieńczych ideałów. Jasne, że celujemy teraz na dziewczynkę, tylko czy tafimy do celu?:-)) Najgorsze to jest to, ze ja mieszkam z moja mamą,...nie u niej, ona u mnie mieszka,nie jestem od niej zalezna w jakikolwiek sposób a finansowo juz najmniej, bo dom jest mój i meża, ale i tak uważa ze powinna komentować moje życie i moje wybory.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie da się ukryć,że wiekodzietnosć nie jest trendy-a skoro nie jest to ludzie nie mogą zrozumieć,że ktoś z własnego wyboru decyduje się na coś co jest dla nich kosmosem. Wiecie-najgorsze jest to,że tak wiele mówimy o tolerancji-jesteśmy w stanie zaakceptowac to,że homoseksualiści adoptują dzieci a dziwi nas małżeństwo,które świadomie decyduje się na posiadanie więcej niż dwojga dzieci. To już musi być albo patologia albo mocherki. U mnie na osiedlu jestem jedyną młodą mamą z trójka. I czasem tak jak Roksana mówię trochę prowokacyjnie że narazie TRÓJKa.No to patrzą na mnie jak na kuriozum...I nie wiedzą do jakiej kategorii mnie zaliczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili,tak jak chyba Ty własnie wczesniej zauwazyłaś, moje chłopaki juz duze, wiec ludzie się dziwią, bo ja nie wyglądam na 14 - letniego syna i mówia...ale przynajmniej juz odchowane i bedzie spokój...to ja na to ze mi sie marzy znowu taki maluszek przy którym trzeba duzo robic i wcale mi na żadnych spokoju nie zalezy. Mam nadzieję ze nie bedzie ciezko, bo chłopaki juz spore to pomogą, zabawią, hehe wyrodna matka juz planuje ...ale tak na serio,to mam sporo obaw, róznych, tylko ze jak widze córeczkę mojej kolezanki która urodziła 2 tyg temu to płaczę, kolejna jest w ciazy i poniewaz lezy w szpitalu kupowałam jej w biedronce ostatnio w promocji pampersy, jezscze mam je w domu na razie i jak na nie patrze, to marze że to juz dla mojej córeczki...az mnie skreca, łzy mam w oczach kiedy pomysle, tak barzo chciałabym, tak bardzo. ...ale ja zawsze bardziej kierowałam sie sercem niz rozsądkiem :-) Moi chłopcy byli co 4 lata, więc ja juz od 2 lat czuję, ze powinno byc kolejne..:-))) W sumie, to Miłosz miał być Martynką a Mikołaj Dominiką ale cos nie wychodzi...widac mało fachowo się zabralismy...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ronja życzę tej upragnionej córeczki:) Choć mój najstarszy to już tylko brata by chciał-młodszym obojętne. Jak będzie u Ciebie chłopczyk też fajnie:) Masz już doświadczenie z chłopakami. Jak bedziesz miała chwile wklej nam jakieś swoje fotki-my wklejałyśmy sobie wcześniej..no tak ale wszystko przepadło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×