Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Lili= ja też nie widze tam niczego nowego ? może my ślepe jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocnik ponownie
daty są równiutko każda pod każdą;) chyba nie zwracacie uwagi na estetyczność:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastus= ten do modlitwy do Sw.Dominika. Tak też myślałam że może o to chodzi że równo ,ale nie byłam pewna ,myślałam że może o co innego chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwracamy,ale te tabelki były wstepne czekamy na reszte dziewczyn:)ale dzieki za dokładność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus a ta modlitwa wydrukowana to sie nie liczy>? juz nie rozumiem,trzeba miec orginał z paseczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastuś = nie , liczy sie wszystko ,tylko dodatkowo można nosić taki paseczek chyba na brzuszku:) to siostry Dominikanki wysyłają, jak chcesz to ci dam e-meil do nich , może i tobie by wysłały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka-absolutnie nie trzeba:) To przeci ż nie jest zaden talizman NA SZCZęście!!! Dziewczyny po prostu miały taką potrzebe-to napisaly z prośbą o te paski. Jeśli Ty nie masz takiej potrzeby-to ta modlitwa z pewnoscią Ci wystarczy:)Ja gdy byłam w ciąży z Dominikem...po prostu modliłam się własnymi słowami:) A Ty Pomocniku to ujawnij się:) zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede w ciązy to poprosze o ten paseczek,zeby cały czas przy mnie był:) no pomocniku dalej pokarz twarz:) kochane narazie ide głowe umyc,potem mam na 13 do lekarza znowu beda mnie uczyc jak mam sobie zastrzyki robić,ciekawe kiedy dojde do perfekcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocnik
Już kiedyś, niedawno pisałam:) ale pod czarnym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastuś= nic sie nie martw, człowiek to sie do wszystkiego przyzwyczaji:)! Ja mam kolege co od 6 roku życia musi brać insuline i radzi sobie świetnie , ożenił sie i ma super córke i to zdrową. więc głowa do góry!!! będzie dobrze ,zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocniku = to dlaczego nie piszesz pod czarnym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę, więc pod czarnym nickiem. Bardzo Was lubię czytać:) tylko w samozachwyt proszę nie wpadać:p ;) Też marzy mi się trzeci dzidziuś, ale jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kroma! nie martw sie nie wpadniemy:);) zapraszamy też do pogadanki, więc wpadaj jak tylko będziesz miała na to ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Pamietam Cię Pomocnicza Kromo:) No to dawaj -dopisuj się do Dopingujących. Nie będe sama. A jak spadniemy nizej to może we dwie;) W jakim wieku masz dzieciaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zaproszenie:) dzieciaki mam malutkie synek 5 lat, w tym roku już będzie miał 6 lat, ale dopiero w październiku i córeczka 1,5 roku, w sierpniu będzie miała 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to...już odchowane:) Możesz mysleć o nastepnym;) U nas Miś ma już niedługo czwórkę maluchów i chwali sobie. Chociaż zdaję sobie sprawę i przerabiam to,ze podjęcie decyzji nie jest takie łatwe...chyba najłatwiej jak samo się \"zadecyduje\"-wtedy człowiek nie ma takich durnych dylematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko czy ty czasem nie jestes moderatorem ??? Taki niesamowity zbieg okolicznosci?? Dziwne jak dla mnie :( Szkoda ze naszego topiku już nie ma...mi szkoda...tyle miesięcy zawsze wchodziłam pod ten sam tytuł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex troszke szkoda,ale może taka zmiana dobrze wpłynie na nas :) zreszta to przeciez ten sam topik tylko pod ina nazwą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki w każdym razie że mnie wpisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
111111111111111 odpisałam, wkleiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko wczoraj wieczorem wysmarowałam całą litanię do ciebie jak bardzo mi przykro z powodu twojej choroby, ale pewnie nie przeczytałaś. Ściskam cię więc serdecznie - wszystko bedzie dobrze :) napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale teraz to juz chyba zostajemy tutaj co??? Skoro i tak był taki pomysł... Dla mnie to liczą się osoby a nie nazwa:0dobrze mi z Wami i gdzie pójdziecie tam i ja pójdę:D Witaj enex:) Buziaczki i cukiereczki dla synka🌻 z okazji urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a temat to i tak już nie dotyczył sporej większości z nas:) A moze ten przyniesie nam szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lili za życzenia. Co do topiku to wiadomo że najważniejsi są ludzie, ale ja jakoś się przyzwyczajam i potem mi smutno. To tak jak ze zmianą mieszkania, niby wszyscy sie przeprowadzają, ale tesknisz za starym miejscem, bo wiążą sie z nim miłe chwile, wspomnienia. Tak samo jak Aguni kącik z czerwca - to były czasy :) Cześć Poka, kochana co u ciebie ? bo u nie juz @ się czuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka miało być: bo ja już @ się czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex = no co ty już @ ! gdzie tam jeszcze! ja to tak różnie ,ale tak jak już pisałam to przwie cały czas od soboty boli mnie brzuch:( a i nerwy u mnie jak zwykle przed @ ! no cóż będzie powtórka z rozrywki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×