Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Kurcze chyba czegoś nie doczytalam???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było coś odnośnie tego mleka ,ale to chodziło chyba o konkretną partie że coś było nie tak.Przecież gdyby było nioedobre dla dzieci to by je wycofali z rynku! apropo to są też takie mamusie co są przewrazliwione :) znam takie osobiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> chodzi o to, że ponoć po Bebiku i po Bebilonie dzieci mają przerost tkanki mózgowej, czyli \"duże główki \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe !!! A czy to zostalo poparte jakimiś badaniami, czy są to ploteczki od przewrażliwionych mam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia= mój paweł od 9 miesiąca był na bebilonie i główke miał normalną a nie przerośniętą, więc nie wydaje mi sie żeby to miało być od mleka, bo wtedy to wszystkie dzieci karmione sztucznie miały by duże głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sylwia:) zapomniałam sie przywitać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> gdyby to było potwierdzone jakimiś badaniami to myślę, że tego mleka już by nie było. Ponoć kilkanaście lat temu już była afera na ten temat, że większość to miała, o tym mowilo się wszedzie ..w parkach ..na osiedlu ..matki miedzy sobą .. Ja osobiście słyszę o tym pierwszy raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy wcześniej o tym nie slyszalam, a moja mama jest pielęgiarką pediatryczną więc na pewno by coś o tym wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane witajcie jestem :),tylko przeczytam co napisałyscie to z wami pogadam:), ale sie steskniłam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze a to ciekawostka dla moich koleżanek zażywających olej z wiesioka :). UWAGA !!! OLEJ Z WIESIOŁKA suplement diety dla każdej starającej się i każdej kobiety z napięciem przedmiesiączkowym (uwaga !!! zwiększa szanse na syna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily = ja też to czytałam z tym wiesiołkiem! Moni= no co tam u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka = nie denerwuj sie ,trzeba do tego podejść z rezerwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane juz Was przeczytałam , a teraz wszystko opisze,o co chodzi z ta praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A siemię tez na SYNA ? Co w takim razie jest na córkę??? Oprócz wapna i magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już sama nie wiem, ale sprawdzilam dokladnie, Olej z wiesiolka jest pomocny przy planowaniu potomka plci męskiej. WIESIOŁEK ODSTAWIAm!!!, bralam go dopiero tydzień, kurcze ale co z tym lnem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ale ,nie ma 100% lekarstwa na dziewczynkę czy na chłopca! najlepiej nic nie brać bo potem jak wyjdzie co innego ,to sie będzie zganiało na lekarstwo! ja już nic nie szukam bo to tylko w głowie mąci:( ja jakoś jadłam ten wiesiołek 2 miechy i chłopca tez nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko zobacz, len mielony jest nawet lepszy od tego w ziarnach; \"LEN MIELONY zawiera prawie dwukrotnie więcej śluzów, białka, błonnika pokarmowego w porównaniu z tradycyjnym siemieniem lnu. Substancje śluzowe mają przy tym znacznie wyższe wskaźniki pęcznienia i lepkości\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak : To nie jest praca w moim zawodzie:), z czego nawet jestem zadowolona, a to dlatego ze w fryzjerstwie pracuje sie do 20.00. a to juz u mnie odpada.Nasz dobry kolega otwiera kios z gazetami ,ale to nie taka budka jak na przystankach ,tylko normalny sklep gdzie mozna wejsc i kupic gazety + wysyłac totolotka ,moze to nie taka wymarzona moja praca ale... bede na cały etat,stała pensja +ubezpieczenie :) wiec puki nie jestem w ciazy to raczej pujde tam, bo zawsze moze jakies pieniadze bede miała na maciezynskim,wychowawczym .Tak wiec nie znam sie na przepisach ,ile powinnam przepracowac zeby dostac maciezynski??? i w zwiazku z tym przenosze moje staranka na wakacje ,a do wakacji to sobie popracuje, aha jeszcze jedno mam chodzic do pracy 8-15,wiec nie bedzie zle ??? jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, super bierz tę robotę! Co zaś się tyczy macierzyńskiego, to zalezy od rodzaju umowy. Jak bardzo krótko pracujesz to może zus sie czepiac że poszlas do pracy zeby miec macierzyński. A jaką umowe masz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale chyba siemie jest na sluz???kurna nie znam sie na tym:-o,dziewczyny na która teraz czekamy zeby testowała bo nie jestem w temacie??? dalii nie przejmuj sie siostra ,róbcie jak uwazacie wy z mezem:),maz jest lekarzem tak??? to chyba cos nie cos wiem o sprawach po poronieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czas nieokreslony ma byc ta umowa, o to chodziło janeczko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia = to super robota ,bynajmniej sie nie na robisz i nie stoisz tyle godzin na nogach:) szkoda tylko że przenosisz staranka:( janeczka = to jak pójde do pracy i mi sie uda być w ciąży ,to nie dostane macieżyńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu do wakacji postaram sie nie zajsc ,ale bede wam dopingowała:) + trzymała kciuki + przezywała z Wami testowanko i wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko a znasz sie na przepisach ,to cos napisz przyda sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy dzis agunia szła do szpitala?? czy cos mi sie pomyliło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×