Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Janeczko-moje myśli są podobne. Jakby chceli to zrobic to zrobiliby to po cichu. Na pewno by głośno o tym nie mówili.Bo i po co? A skoro ta dziewczyna powiedziała ci o tym-to na pewno się wahają. Jest im pewnie cieżko -bo jak już pisałam to nagła zmiana planów-ale pewnie oczekiwała wewnętrznie jakiegoś znaku od Ciebie. ja myśle,że na tej piątkowej rozmowie powinnaś jej powiedziec o tym jak bardzo chcesz mieć kolejne dziecko. I o naszych dziewczynach-jak walczą o kolejne.O czwarte:) O Roksance i o Anastazji:) Myslę,że pozwolą. Może to być dla niej świadctwo wielkiej determinacji matek w walce o swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= teraz florystyka:) nie mogłam się zdecydować co bardziej bym chciała robić,no i teraz ide na ten drugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, tak zrobię. Mam trochę czasu zeby to sobie poukładac w głowie. Bo dosłownie ścięło mnie z nóg, nie powiedziałam nawet o tym że sie staram. jak się chce cos zrobic to sie robi, a tu chyba chodzi o coś innego. Jak się dziewczyny zgodzą to powiem , podam stronkę może nas tu odwiedzi. Ale jakis taki ciężar wrzuciła na mnie, aż się czuję z tym nieswojo.tak jakbym byla po części odpowiedzialna za to co zrobi. Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOŻE CO ZA CUDOWNA WIADOMOŚĆ ...AGUNIU KOCHANA SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!! SERDECZNE ŻYCZENIA RÓWNIEZ DLA ROKSANKI SYLWUNIU I DLA TWOJEGO SYNKA TEZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO jej jak przeczytałam to normalnie zaczęłam się na głos śmiać ,aż domownicy zaczęli się na mnie dziwnie patrzeć ,ze się sama do siebie śmieję Sylwuś a może masz jakieś przeczucia co do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU!!!!!!!!!!!!!!! jak bardzo sie wzruszylam......zaczelam wlasnie byc ty z wami od momentu kiedy agunia zaszla w ciaze...... tak sie ciesze i GRATULUJE!!!!!! ❤️ 🌻 ❤️ tak bardzo agunia musi byc szczesliwa.....jak ja jej zazdroszcze!!!! ROKSANkO 🌼 z okazji rocznicy slubu!!!! wszystkiego naj, naj, naj.... Sylwuś 👄 dla Twojego sybusia, wiele szczescia i radosci.. Daily...kochanie Ty moje....wiem co czujesz i sama mam takie same dylematy i sama sie katuje i waham , zreszta dobrze o tym wiesz!!! w tym cyklu tez juz swoje przeryczalam, ze za szybko skonczylam....znow kolejny cykl w plecy... co prawda slowa Sylwi troche mnie pokrzepily(biedna sylwia w kolko do znoju nam powtarza i nas pociesza) a my w kolko trujemy to samo...ale chyab to tak bedzie dokpoki w te ciaze nie pozachodzimy!!! agunia ustapila nam miejsca, czas na nastepna!!!! daily, ja zakonczylam staranka 10 wieczorem poznym a owu chyba odczulam ok 21 godziny 13 dc...ale bylo bardzo slabe to owu, a 10dc mialam jzu ladny plodny sluz.... wiec tez sie martwie...ale sylwi slowa jakos pozytywnie na mnei wplynely, ze dalam szanse Panu Bogu a juz reszta??? wiec wierzmy daily, wierzmy!!! co nam pozostalo?? misiu!!! ❤️ wypoczywaj i dotrwaj w spokoju do piatku! bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daili , ja myśę jak Sylwia odpuść sobie juz dziś ,ale mierz tempkę i zobaczysz ile dni od pojawienia się 2 kreski skoczy ci temperatura a tym samym będzie owu , to jeżeli nawet nie uda ci się w tym cyklu to będzie wskazówka na następny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko , a Ty rozumiem tescik juz masz na jutro przygotowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka=> nie mam na szczęście takich zdolności, ale czasami jakiś wewnętrzny głos coś mi podpowiada. Myślę, że każdy tak ma, ale nie zawsze chce się tego słuchać :) Już wcześniej pisałam, że decyzję o trzecim dziecku pomógł mi podjąć Ojciec Święty, a właściwie modlitwa do niego i Święta Tereska od Dzieciątka. Jakoś bardzo zaangażowałam się w rozmowę z Agunią, opowiadałam jej swoją historię jak to było ze mną. Oczywiście nie mogłam jej do tego namawiać, ale czułam, że jej się uda. Nie umiem tego wyjaśnić. Potem Agunia też pisała, jak już była w ciąży, że chodziło coś za nią dopuki nie zdecydowała się na to dziecko i nie zaszła w ciążę. Wiesz ja nie wierzę w przypadki, tylko przeznaczenie. Ja byłam wrogiem komputera i tego typu forum, a jednak tu trafiłam :D I zdanie zmieniłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak beguś chociaz nie wiem brzuch mnie zaczyna pobolewać , ale na razie nie mam @ , więc nadzieja jest ale super tej naszej Aguni ...och ,tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak koko...super!!! tak bardzo jej zazdroszcze, ale w tym pozytywnym aspekcie oczywiscie, wiem jak bardzo pragnela tej dziewczynki....tak zreszta jak my wszystkie prawie, ale w znacznej wiekszosci!!! koko...a moze sie udalo? te cholerna nadzieje zawsze trzeba miec! ja pomimo beznadziejnej sytuacji w tym miesiacu ludze sie znow jak co miesiac...to troszke przypomina mi jakals gre hazardowa...i juz momentami nie odrozniam moich marzen od rzeczywistosci... nic to...jutro robisz test i bombardujesz nas cudowna kolejna wiadomosci!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Sylwia ja też tak uważam ,wiesz ta nowina o Aguni jakoś tak pozytywnie mnie nastawiła do tych moich staranek ,nie wiem jak inne dziewczyny , ale jakoś zaczęłam wierzyć w to ,że może i mnie się uda mieć córcię , no w końcu ty też jesteś idealnym tego przykładem :) , że można płeć zaplanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie wiem czy jeszcze jesteś, wlasnie w tej chwili mam piekny przezroczysty śluz, maksymalnie ciągnący, troche pobolewa mnie prawy jajnik. Boże chyba ściągnęlam tą owulacje nie wiadomo skąd. jeśli nie teraz to na pewno bedę ja miala jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko, Begunia=> Patiś już śpi, ale dziękuję w jego imieniu 👄 Ale on się cieszył, że panie mu życzonka składały :D Begunia=> wiesz jak zaszłam w ciąże z Karolinką (już też to kiedyś pisałam) to objawy owulacyjne były bardzo słabe, inne niż zwykle. przestraszyłam się, że przesunęła mi się i będzie chłopak. Zawsze śluz miałam do owulacji i bardzo dużo. W dzień owulacji miałam baaardzo silny ból brzuch który trwał nawet 2 godziny, tak, że ledwo chodziłam. A wtedy było troszkę inaczej. Śluz zginął 13 dnia rano. A lekki ból i śluz płodny pojawił się ponownie 14 dnia wieczorem. I tak sobie teraz myślę, że to jednak jakieś zmiany zachodziły wcześniej w moim organiźmie, tak jakby już po dostaniu się tych plemniczków przygotowywał się do zapłodnienia. Pamiętam Agunia też miała inne objawy, a właściwie brak objawów owulacyjnych. Tak wiec może.... Bardzo bym chciała, aby Wam wszystkim się udało, dlatego tak Wam kibicuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega ,ale czemu myślisz ,że tobie mogło się nie udać zobacz Sylwia miała tak jak ty i ma córę i zaszła ,ja myślę ,że u ciebie będzie ok ....wiesz co wogóle to zobaczysz ,że w końcu to wszystko się odwróci i jak zaczniemy spadać do dolnej tabelki to jedna za drugą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> aż mi dreszcze przeszły jak przeczytałam. jejku masz szansę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja w tym cyklu ślużu nie mialam do teh chwili, ale odrazu przezroczysty i plodny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Daili to jeżeli tak ,to by w sumie dobrze się stało ,bo duże szanse na ciąże :) , trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy?????? Naprawdę potzrebuje dobrych wieści!!! Koko mam nadzieję, że jutro nasza tabelka sie wreszcie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiece co mnie dziwi, że nie mam ochoty na przytulanki??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daili nawet nie wiesz jak o tym marzę ,a co mogłabym właściwie ja to wszystko przełamac :) i spaść sobie ...oczywiście po to aby mnie inne koleżaneczki z topiku goniły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze dzisiaj jakos ta nie mialam apetytu, jak podliczylam co zjadlam to wyszlo, że prawie nic taka jakas jestem bez życia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daili może własciwie to sobie dzis odpuść ,bo Inka pisała, że musi być potem abstynencja 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus!!! badz naszym dobrym duchem, nasza opatrznoscia....dizeki za wielkie wsparcie, potrzeba Takich wiesci, slow otuchy, chocby nawet potem okazaly sie porazka , ale latwiej wierzyc, mazryc, czekac....moja kolejka o corunie jest juz okupiona i lzami i cierpliwoscia i trudami roznymi...takze moze w koncu tam na gorze zlituja sie nade mna??? tak sie uskrzydlilam jak przypomnialas mi o owulacj twojej i aguni....moja w tym miesiacu na 100% byla odczuwalna ale b. b.b.b slaba tylko chwilke charakterystycznie pocmilo i juz...a normalni epare godzin a nawet i 2 dni potafilo!!! daily widzisz......zycie pisze nam rozne scenariusze!!!! badzmy razem dobrej mysli i wierzmy uaprcie....pamietasz nasze wakacje nad morzem...kochana nie wymigasz sie!!!!!! :D koko o ktorej mam byc na strazy w gotowosci bjowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odpuścilam. Mój mąż śpi od 2 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega oby sie udalo, jak nie to w 2007 zostaje do obstawienia jeszcze grudzień. A potem to już caly 2008. Ja to wlasciwie w marcu mam czerwone światlo na dziewczynkę a od kwietnia do listopada do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja zaraz bede sie ewakuowala, strasznei senna jestem i poza tym mam jutro ciezki dzien...wiec musze jakos psychicznie sie nastroic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mnie tak delikatnie ćmi po prawej stronie ale wyrażnie te sygnaly pochodzą z jajnika. Chyba już mnie troche pobolewalo w pracy ale to zbagatelizowalam bo stwierdzilam, że to zawcześnie na owu. W tamtym miesiącu taki śluz jednorazowo mialam 28.01 a 12.02 dostalam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega ja rano o 7 testuję i zaraz wam zamelduję daili ,bega czyli to jest tak jak mówi Sylwia nic nie dzieje się bez przyczyny , więc to ,że się w jakis dzień przytulamy , a w inny nie (bo się posprzeczany zmężem np ;) )i to ,że owu się przesunie ,wię musimy być dobrej myśli nawet jak mi się jutro nie uda , to zaraz po @ znowu staranka ,aż do skutku ...właściwie ta 1 częć cyklu to jest fajna no nie :D muszę leciec juz do mężusia , jeszce się poprzytulam do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×