Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Moni, ja wiem,że byś się cieszyła, skoro czekałas juz trochę na to dziecko. Ale też nastawilas się teraz na pracę... No zobaczymy a na kiedy masz termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie tak odpuściłam, jak starałam sie o drugie, a właściwie to o trzecie, bo drugie poroniłam. No i zaszłam. Nie wiem dlaczego tak jest, ale czasami slyszy się że ktos się stara latami, a jak odlozy, albo adoptuje dziecko, to często zachodzi w ciąże. Psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie janeczko o to mi chodziło wkoncu:), jak sobie człowiek odpuszcza czy czyms jest zajetym,to własnie natura wtedy robi nam miły prezent:)a psychika to tez ma duuuzzzy wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aguniu ,musisz spróbowac jeszcze raz,nic nie widac:(moze nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-Oczywiscie nie wytrzymałam z ciekawości i musiałam zajrzeć czy sa jakieś dobre nowiny. Janeczko-nawet jeśli się nie udało to naprawdę nie matrw się-jeszcze wiele czasu przed Tobą. Czekam na fotki:) No ale póki co-póki 2 nie przyszła-nadzieja jest:) Zawsze mogłaś zajść w ciaże później i dlatego test moze jeszcze nie pokazywać:) Poka-no brawo za cierpliwość1 Ale nas trzymasz dziewczyno w niepewności;) i chyba z naszą cierpliwością gorzej...ale to wswzystko dlatego,ze tak mocno Ci dopingujemy:) Monia to by była Niespodzianka u Ciebie:) Trzeba by Cię teraz o dwa piętra zrzucić z tabelki;) Aguniu-pozwoliłam sobie obejrzeć zdjęcia bezpośrednio na Fotosiku(dziewczynom też to polecam) Pozdrawiam Cię i życze dużo radości i wytrwałości na tym początkowym nie zawsze łatwym etapie:) A Mała jest hmmmm....Malutka;) Najlepsze zdjęcie jest ze smokiem;) Można sobie wyobrazić wielkosć jej buziaczka:) Miłej i rodzinnej niedzieli dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu-3maj się cieplutko:) Jejku-jak Ty sobie radzisz przy takich maluchach...? Pewnie trudno o wypoczynek i spokój(wiem coś o tym;) A więć jak najwięcej Ci życzę takich spokojnych chwil tylko dla Ciebie i Misiaczka w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lili:), no była by to niespodzianka:D, misiu dzieki za wklejenie Agatki:), misiu odpoczywaj i sie trzymaj.no i Maciusia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia=> śliczna malutka, taka słodka :D Jaka czarna czuprynka, moi chłopcy się opytali cz to Karolinka, bo też taki z nie czupurek czarny :D A zdjęcie ze smokiem, rewelacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, misiu agunia= super ta twoja kruszynka❤️ a gdzie sie nastka podziewa? i reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= no w końcu sie zjawiłaś:) myślałam że tu do wieczora będę czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= a czy jeszcze któraś nie miała terminu@ ? musze znaleść tabelkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu ,wiesz co moze koko??? ale ty w lutym to którego miałas@ ????,teraz bedzie bega ,chyba ineczka, no i dalii .....ale dalii to nie pamietam kiedy :(,dali wiem ze nasz czytasz( tak mysle) napisz cos kochana .....wracaj juz do nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem ,ronia na jutro ma termin @,wiec czekamy na wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra tez ide ,z mezem troszke pogadamy;), bo on biedny dzis na nocke idzie, wiec od 18.20.jestem tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Aguniu mała śliczniutka, taka czuprynka czarna no i grubasek z niej. Z piciem mleka się ogranicz bo może to mleko co pijesz jej nie służy, tak powiedziała ostatnio położna siostrze. To super że mała rośnie, a jak u Ciebie było z porodem, napisz coś jak Ci poszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dana :), jak sie czujesz ????,brzusiu juz wielki co???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Aguniu!!!! Ślicnz kruszynka, słodziutki, psokojny aniołeczek!!!! Jeszcze raz gratuluje!!!! Ja również radzę odstawić mleko, a przynakmniej bardzo je ograniczyć, moja córeczka też miała od mleka kolki!!!! Czekm na Pokunie, i wierzę,że spada do nas do dolnej tabelki. Moniu, to by było!!!!! Naprawdę zaskoczenie,ale Bóg wie co robi. Misiu, oszczędzaj się! Pisałm juz do Ciebie, bo nie wiem co ro za lek cordafen! Jakie ma działanie, nigdy nie słyszałam o nim. Jak brzusio rośnie??? Ja dzisiaj obejrzałam z mężem stare zdjęcia i załamałam sie, Boże jaka ja szczupła i zwinna byłam a teraz taka grubaska i tak niezręczni mi się schylać. Byle do czerwca!!!!!!!!!!!! A ty jak się czujesz, poza zdrowiem to \"rozmiarowo\" Dana ,a jak to u CIEBIE wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ewelinko czesc:), widze ze dobrze sie czujesz:).No aguni Agatka FAJNIUSIA:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, cordafen jest powszechnie stosowanym lekiem obniżającym ciśnienie :) nie wiem dokładnie, jak jest z jego działaniem rozkurczowym, ale w poprzedniej ciąży inna gin. też mi przepisała to samo przy \"zagrażającym porodzie przedwczesnym\" dziś zaczynam silniejszą dawkę... będę jak w letargu i muszę uważać przy wstawaniu, bo gwałtowna zmiana pozycji może się skończyć omdleniem :o waga rośnie, ale mam wrażenie,że wszystko poszło w brzuch, jest dość zwarty, cały naprzód :classic_cool: nie czuję się jakoś przezeń ograniczona... jedyne co przeszkadz troszkę to... postępująca lustrzyca :p pewnie już się dziś nie odezwę, bo mąż z Zosią zaraz wrócą z cyrku i będziemy świętować 10 lat odkąd się poznaliśmy :) zatem do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misu to wszystkiego najjjjj dla Was🌻, kochana lez i odpoczywaj,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,ja juz kąpie moje kochane dzieciaczki i zaraz bede mogła z Wami popisac:),mam nadzieje ze ktos bedzie:)??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam tabelkę ,mam naadzieje że tą ostatnią:) *****DOPINGUJĄCE****** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3.Moni..............1c1s.......................... 4.Mamulka...........2s...................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s.................26-28......................08.03 2.Justina33........... 1s1c..............28-32.......................04.03 3. 5.Daily............. .... 1s...................32.........................15.03 6.Koko............ .......3s....... ........27-28......................25.02 7.Inka67................3s..................29-30....... ...............07.03 8.Roksana............ .1c 2s.............34-35......................10.03 9.Janeczka..............2s................29-31......... .............03.03 10.Anastazja ........ ..3c............... 30-31......................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30......................5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28......................4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...............2c.1s..................... .20.05 synek Maciuś 2.Dana......................3s..............28tc...... 27.05 córeczka 3.Ewelina76...31.........1c 1s..........24tc.......19.06 synek Igorek? 5.mama trójeczki..31...2s.1c.........22tc........29.06 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 Jakub synek Nadzieji ur.............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni.. ur. 23.02.07..waga...3030...wzrost..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×