Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

a wiecie ze ja tez ,jakos pamietam ze bega ma wymodlone na grudzien termin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee Moni przenosisz 4 dni i będzie grudzień :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w/g @ wychodzi 19 listopad wiec???? nie wazna data!!!! super miesiac!!!!Samuel jest z listopada i jest slodki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dziewczyny znowu od gadania o ciazy to mam juz objawy:P,suteczki mnie gilaja:P,chore co głowa robi ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje roksanko przenosze ,tylko czy lekaz pozwoli przenosic mi CC??:D, nie wazne mc ,aby zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis nie przejmuj sie......ja mam to samo juz stwierdzialam ze mam lekkie odchyly od normy:p juz mi dzis cos wiecznie "smierdzi":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni słodka jesteś he,he, \"sutki mnie gilają...\" pewnie roksanko że miesiąc niewazny - mój słodziudki siostrzeniec jest z 22.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie od piątku też będę miała objawy :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzisz roksanko ,ja tez mam zawsze objawy ciazowe ,a nie na @ :D, a niektóre dziewczyny na odwrót :D, no tak enex gilaj jak diabli :), a moze to ochota na misianie:P juz głupieje od tego wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni widzisz dobrze że wózeczek wybrałaś...do listopada niewiele czasu ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tz dziewczyny ze z nami wszystko ok???? no enex ,te wmawianie sobie ciazy to czasem jest smieszne ,ja tez tak sie wsłuchuje w organizm ze np jak, w zeszłym mc mi sie tak @ spózniał to w połowie cyklu sie przebudziłam w nocy ,i czułam zapładnianie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje Kochane ja bede uciekala....bo nie wiem jaka mnie nocka czekaaaaa:o a serio to boli mnie brzuchol.... slodkich snowww❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni proszę nie rozśmieszaj mnie :) :) :) :) :) Roksanko - zaglądaj częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak enex juz wybrałam:P:P, a co tam na zime jak znalazł:)ty tez juz sobie wybierasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dobre.... Moni:D:D:D Enex:D:D:D dobrze ze choc i Wy macie podobnie bo musialabym do psychiatry sie wybrac:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko🖐️ kolorowych snow:), tak enex jak ja kazde ,ukłucie w jajniku biore ,za owulke lub zapłodnienie(oczywiscie jak sie staramy):P grunt to słuchac organizmu:P a to pewnie w flakach mi sie przelewa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa Moni lepiej !!!!! ja juz mam !!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) Kupiłam od siostry bo sprzedawała (ma zajebisty), a ja planuję ciążę wiec se kupiłam!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex staram sie jak moge....ale wiesz jak to przy takim dwulatku:D:D:D staram sie tylko jak on spi...bo on strasznie nie lubi jak ja siedze przed kompem... ale mam super bo w poludnie spi mi czasem nawet ponad 3h takze jak tylko w tym czasie nie zakloci mi ktos spokoju np telefonem to zagladam do Was:D ok dajcie mi kopa na rozped.....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci nie dam Roksanko, bo lubię jak jesteś z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze enex ty nas pobiłas o wszystko:D, czyli to kobiety maja w naturze:D, a masz moze zdjecie??? bo ogladanie wózków to moje hobby :D, roksanko my tu zawsze na posterunku wiec pisz,pisz jak mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zdjęcia, ale to typowa gondola bo ja nie lubię takich kombajnów 10 - w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki koncze🖐️ ,słodkich snow:).A ja moze znowu poczuje zapłodnienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×