Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dzwoniłam= tylko teraz już nic nie wiem:( rozmawiałam z siostrą i ona mówi żebym poczekała bo jak to jest słabo zagnieżdzona to lepiej zeby poczekać aż sie samo wyjaśni ,bo znaczy ze może coś jest nie tak skoro sie nie zagnieżdziło tak jak czeba:( nic już nie wiem jestem skołowana , chce już dostać @ i mieć zgłowy!!! i chyba jednak zaprzestane staranek:( widocznie tak ma być:( skoro przez 13 lat nic mi nie było a teraz jakieś anomalia! narazie znikam z kafe , nie będę was zanudzać ! może faktycznie dostane dziś@! oby tak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez jaj jeszcze jakas siostra Cie zdołowała!!! no nie😡, ( z tego co wiem to raczej powinna tobie powiedziec ze masz przyjechac i tobie pobiora krew) kochana jutro lepiej idz rób bete i koniec ,przeciez nie mozesz sie tak zameczac???? mnustwo buziaczków i bez takich mysli o nie zaciazaniu ,jak nie teraz to kiedy??????????poka wez sie w gars i jutro idz na bete,zobaczysz bedzie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co ci powiedzieli? Wiesz, nawet jak się słabo zagnieździeło, to można mu pomóc. Jeżeli nie chcesz zrobic badania, to przeciez ja nie będę cie namawiała, chciałm dla ciebie tylko dobrze,ale zrobisz jak będziesz uważała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta siostra to chyba rendgen w oczach miała czy co??? ze twierdzi ze słabao sie zagniezdza???😠,obłed jakis ,nasza słuzba zdrowia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, no niby tak,ale ja bym do jutra raczej nie czekała!!!!! Jest jeszcze wcześnie i można dowiedzieć się już dzisiaj i ewentualnie jutro do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ewelinko!!!! kurcze ona jest tam od pobierania krwi ,a nie od opini lekarskie!!!😠 ale zła jestm ,ona chyba jakas jasnowidzka,sorki podniecam sie z nerwów ,ale ja jestem na zdrowie ludzi ,dzieci bardzo wyczulona, a tym bardziej jak chodzi o ciaze!!! kurna dziewczyna w nerwach ,a ta co o jakims słabym zagnizdzeniu mowi:-oKOSZMAR!!!!!!!!!111111111111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka nie daj sie i jedzi tam!!!!, niech z toba w bambuko nie leca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sekunde Poka poczytaj sobie \"test a ciąża \" , tam dziewczyny pisza o tym ,miały tak jak ty a teraz sa w ciąży ,więc głowa do góry i leć kochana na bete ,prosze cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka ,nie płacz tylko jedz i zrób ta bete,co ci zalezy??? a bedziesz wszystko jasne miała,no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko= ja wiem ze wy dla mnie chcecie jak najlepiej:) poprostu niewiem co robić! moni = to była moja siostra:(! poszłam pogmerać to mam taki ąluz popkowaty brązowawy a nie czerwony ! taki jak po okresie jest! ale narazie niewiele bo tylko tam:( no i głupia jestem czy to @ sie może już zbliża ,czy co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze !!!poka przepraszam!!!! ja myslałam ze to sostra ze spitala z laboratorium,o matko a ja wszystkie psy wieszałam ,przepraszam jeszcze raz:(,zle ciebie zrozumiałam:-o, myslałam ze do szpitala dzwoniłas......głupio mi jak nic:(etam juz sie nie udzielam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= spokojnie!!!!!!!!!!!!:) nic sie nie dzieje , ja tez pomyślałam ze moja siostra to mnie jeszcze powinna przekonać do pójścia a ona na odwrót!!! siostra czy nie to i tak możesz wyrazać swoją opinię:) poczytam ten topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka,wiem i rozumię Cię,ale to nie kosztuje tak wiele,a naprawdę będziesz miała spokojne sumienie i w razie czego będziesz miała na ot wszystko wpływ. Czekaniem nic nie wskórasz,a będziesz się tylko zamartwiać. Zadzwoń i popytaj zobaczysz co cie powiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach pokuniu zagalopowałam sie:(, to sa moje głupie emocje ,ja zawsze tak emocjonalnie podchodze do prawie wszystkiego:-o, no tak opinie ,ale miałam na mysli siostre w przechodni czy tam w szpitalu...no a moj jezor mna teraz drygował.... jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalii:), a co to za niespodzianki??? piekne body ,i to widac odrazu ze dziewczece:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko= dzwoniłam ,pobierają do 19 -tej i wynik na jutro albo na cito za 4 h. tylko mnie ciekawi ten kolor śluzu ? ja przewaznie zanim sie @ rozkręciła to miałam różowy a nie brązowawy? zobacze może popołudniu pojade!!! już mi lepiej bo brzuch przestaje boleć pewnie no-spa zadziałała! Przepraszam za to zamieszanie ,przez moją osobe:) nie chciałam was martwić i denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu:) och dobrze ze zadzwoniłas, nie denerwujesz ,tylko wiesz musimy na siebie uwazac,.Ale co masz durzo tego sluzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=> brązowy może świadczyć o ciąży ja też tak miałam przy Karolince. Słuchaj Twoja siostra nie ma racji. To co, jak kobieta ma zagrożoną ciążę to też nic nie piwinno się robić, bo może z dzieckiem coś nie tak ??? Czasami trzeba pomóc. Poka zrób tą betę... to dla Twojego dobra a może jeszcze kogoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> ślicziutkie body :D Inka=> Masz zdolności, kompozycja super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sylwia:), ja z cora tez miałam 3 dni brazowy sluz i to wszystko, no i do tego dostawałam DUFASTON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= nie mam dużo ! tyle co pod 0.5 cm paznokciu :) a tempka rano była 37.11 ale króraś dziewczyna pisała ze ma okres i tempke 37. sylwuniu = a ty miałaś taki śluz i dużo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pkuś, ja nie chcę Cię w żaden sposób naciskać. Zrób jak uważasz,ale może w czasie kiedy ból ustąpił to wybierz się do tego laboraorium????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
MAMA TRÓJECZKI - do jakiej szkoły chodzą dzieciaczki???? 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dalli kochana naprawde swietne i piekne:D,och czyli u wszystkich planujacych ciaze mozna zauwazyc lekkie zgłupienie:) oczywiscie w pozytywach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blublu
Dziwna ta POKA - dajcie jej spokój jej ciaza jej biznes jak jej nie zależy i was zlewa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka ja miałam bardzo mało, tak jak opisałaś i tylko przez jeden dzień. Właśnie tego dnia zrobiłam test i myślałam, że będzie po wszystkim. A moja kuzynka miała takie plamienia przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslałam ze jak nadchodzi @ ,to ma sie tempke 36.8 lub 6.??? .A 37.11.to raczej ciazowa tempka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×