Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Roniu👄caluski dla chorego👄 niech szybko wraca do zdrowka Moni dla Twojego Krystinka tez buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roniu nie ma problemu....za chwilke tam zerkne...tylko zrobie sniadanko Samuelkowi bo zaraz sie pewno obudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, Roksanka, Ewelinka, Ronija, Koko, Nastka 🌻 🌻 Moni - przykro mi z powodu Krystianka :( namęczył sie biedulek. Może po południu połózcie sie wszyscy spać - z zasnieciem nie powinniście miec problemu ;) Moni cieszę się także ze jest szansa ze ci sie udało i zostaniesz jeszcze dłuuugo z nami :) Roksanko - tak Samuelka chętnie pooglądam :) trzymam też kciuki za twoje marcowe szczęście Nasteczko - mam dwie koleżanki które mając cukrzycę przeszły zdrowo i szczęśliwie ciążę. Co do krwi w moczu to ja miałam kilka - razy - u mnie tak objawia się infekcja dróg moczowych. Uśmiechnij się ❤️ Koko - dokup testów - bo może do owulacji jeszcze daleko ???? W W-wie pogoda miodzio, aż zyc sie chce - cieplutko i słonecznie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma tylko chwileczkę bo muszę jechac na zakupy (w lodówce tylko grzybki w słoiku zostały) potem po Kubeczka na basen itd wpadnę wieczorkiem - jakos ostatnio dzień mi się skurczył :( :( :( Miłego dzionka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie mogłabym z wami nie rozmawiać,zawsze potraficie mnie na duchu podtrzymać,wiecie jak to jest takie mysli mnie czasami nachodzą,że aż mnie to samą przeraża,a ostatnio to juz w ogóle nie wiem co sie dzieje ze mną stałam sie strasznie zgryzliwa wkurza mnie wszystko i denerwuje,nawet z mężem nie potrafie normalnie rozmawiać boje si ę że przez to swoje zachowanie moge cos popsuć,ale ja nie potrafie nad tym zapanować chyba jakiegos psychola potrzebuje bo jak tak dalej pójdzie to nikt nie bedzie mógł ze mna wytrzymać bo ja sama ze soba juz nie wytrzymuje:(cały czas mam jakies czarne myśli od ktorych nie potrafie sie uwolnić to jest nienormalne dziewczyny co ja mam robić? jak ja mam sobie pomóc? To wszystko co sie mi przytrafiło chyba teraz dopiero do mnie zaczyna docierać tak naprawdę.A jeszcze ta wiosna 2 maja miałam urodzić swoje dziecko ta data tez dla mnie bedzie bolesna.Nie wiem nie potrafie się jakos pozbierać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko👄 Nastko👄 a moj maly juz nie spi wiec ja juz tylko w doskoku... wlasnie mi samuelek montuje drukarke....obym za chwilke nie miala dwoch:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksi-jakie fejne masz juz dzieciaczki a samuelek jaki usmiechniety:D sama slodycz:) anastazjo-musisz sie trzymac,ja wim ze masz ochote krzyczec dlaczego ja?dlaczego mnie sie to przytrafilo? to naturalne,gniew,zal,smutek jestem chora-DLACZEGO? wiem ze moze mi to latwo pisac,ale uwierz ja przez to wszystko przeszlam.... dzis juz jest ze mna dobrze,przyzwyczailam sie do choroby,do tego pietna-niestety sprobuj wyluzowac,czesciej usmiechac sie,sprobowac to zaakceptowac zobaczysz z biegiem czasu bedzie ci latwiej] i prosze-nie maltretuj meza,bo on nie jest niczemu winien a najlepiej usiadzcie razem i porozmawiajcie na spokojnie,powiedz mu co cie boli,aby dal ci czas na to abys to zrozumiala bedzie dobrze uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ronja! Ankietę wypełniłam... Ciekawa jestem do jakich wniosków dojdziesz??? Wiesz, ja też jestem po Pedagogice, ale wczesnoszkolnej. Zrobiłam sobie jeszcze Podyplomowo : Logopedię, Terapię pedagogiczną, a w tym roku kończę Pedagogikę przedszkolną. Zatem do dzieła! Podziwiam za zapał w pisaniu pracy, bo ja też muszę napisać pracę dyplomową, ale absolutnie nie mam do niej głowy. Ciągle krąży mi po głowie ta upragniona ciąża! Tak sobie nawet myślę, ze jak tylko bym zaciążyła, to chyba z tej radości napisałabym ją jednym tchem. Ale czy mi się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja tylko nachwilke,bo jestem jakos uzalezniona od Was:D,to jest chyba jakas choroba??????:D.Kochane słonko swieci u nas pieknie , enex mam nadzieje ze po południu pospimy w trójke ,no ale własnie widze ze moj krystek juz zasypia ;),chyba spacer na niego podziałał,ale pózniej moze jeszcze raz sie połozy?? no kinga ma plan sie połozyc i sie wyspac bo dzi HARRY POTTER,a ona jest zwariowana na jego punkcie:), no a film trw do 23.00. wiec musi wytrzymac..roniu wypełnie tabelke ale po południu ok?? nasteczko wszystko czyli twoje zachowanie jest normalne....daj sobie troche czasu. Kochane ja narazie koncze bo jak to bega mowi ,kieracik w domu i musze go sprzatnac i prania po nocy mam troche,kochane ja wróce od lekarza to sie zamelduje.Wszystkie jestescie super :)ooo na jakies amory mi sie zbiera;0:D🌻 Dla Was dziewuszki:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni trzymam kciuki zeby wszystko sprawnie u lekarza poszlo.... u mnie obiadek na kuchni.... a ja tez jak ten \"alkoholik\" non stop zerkam tu powinnam wylaczyc tego kompa bo kiepsko mi idzie... Ewelinko ja jestem....:D choc latam miedzy kuchnia a laptopem... mam nadzieje ze Samuelka nic nie bierze bo cos mi sie szykuje juz do spania....:o a spal dzis przeciez dlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, dziewczyny, juz wróciłam od lekarza.Na szczęście u Mikusia to nie zapalenie puc, no,ale antybiotyk dostal. Dziękuje Wam bardzo za wypełnianie ankiety:-)) Alu, ja juz bym chciaa skonczyc studia i zajać się tylko planowaniem ciązy, ale muuszę to pogodzic, bo nie chce czekac, az skończę magisterskie, Na sczceęscie podobno pracy magisterskiej juz nie będę musiała pisac, ma byc tylko egzamin. Fajnie by było, zwłaszca ze zamierzam w przyszłym roku urodzic bobasa (bobaskę):-))) Ha, kto wie, moze jezscze w tym sie uda. Co do mojej pracy to nosi ona tytuł..\"Współczesna rodzina wielodzietna z wyboru. Dominujące problemy i pozytywne aspekty\" Roksana, przecudne zdjęcia:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja, wypełniłam :) i jeszcze podzieliłam się linkiem do Twojej ankiety z dwiema super mamusiami: jedna z nich ma 4, a druga 5 dzieciaczków - myślę, że tez wypełnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu, bardzo, bardzo Ci dziekuje 🌻 Weszłam, sprawdzic wyniki....a tu jakas przerwa techniczna, umieram ze strachu, czy wszystko wróci do normy. Ta ankiete umiesciłam tez na róznych forach dla wielodzietnych, gdzie tez ise udzielam...piszecie gdzieś jeszcze dziewczyny? No i jedna babeczka napisała mi, ze było kilka sytuacji, gdzie nie wiedziała co zaznaczyc,a nie było miejsca na swobodna wypowiedz ...no i się podłamałam, ze bedzie zle...a ja poprawiam ta ankiete juz od miesiaca. Teraz juz pusciłam i trudno - nic wiecej nie poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszystko działa, wypełniło juz 20 osób:-))) Odrazu mam wyniki i powiem Wam, ze ciekawe rzeczy wychodza:-) Kurcze, z wrażenia nie moge jesc obiadku, a zrobiłam gulasz, do tego pyzy takie na parze - najlepsze kupuje w Poznaniu:-)), a te były z Lidla we Włocławku...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.... buziaczki kochane moje... dopiero dopadlam domu i mam duuuzo zaleglosci zarowno w lekturze jak i domowych,ale najpierw tu zajrzalam.. hura dzis PIATEK!!!!! jak ja lubie piatki!!!!!!! najpierw wkleje tableke uaktualniajaca.. czy wiecie na kiedy mam kolejny termin @...na prima aprilis...to musi byc jakas metafizyka... nie ma co!!! takze kochane tabelka *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... ........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. ......04.03 3.Daily................1s.................32............ .........15.03 4.Koko................3s...............27-28............ .......25.02 5.Inka67..............3s...............29-30............ .......07.04 6.Roksana34.........1c 2s...........34-35....................14.03 7.Janeczka...........2s...............29-31............. ......03.03 8.Anastazja .........3c...............30-31....................11.03 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.03 11.Poka...............1s...............26-28............ .........4.03 12.Ala_71.......... ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s......................20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s..............28tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s..........25tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c..........22tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Posprzątałam już mieszkanko, jesteśmy po obiadku, zmyłam gary i teraz odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz moje drogie moja kolekcja..... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e18ad077a7dffdde.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4daa4bb726f64724.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74628b31683d1951.html kochane to jeszcze nie koniec mojej kolekcji... niektore z ciuszkow juz do mnie powracaly bo je wypozyczylam dla kolezanki... jestem psychol wiem o tym, ale co zrobic? malo tego mam juz bbluzke ciazowa! ale ja niechcacy kuopilam naoprawde! dopiero pozniej tropnelam sie ze to bluzka z serii mama...w hm...zaplatala sie uiim gdzies na wieszaku z \"normalnymi \" ciuchami...nieszkodzi, jest rozwojowa..... enex jak tam wczorajszy wieczor? przezylas?? bo ja jakos dotrwalam, dzis bylam na muzyce jednej i drugiej na akompaniamencie itd...dowiedzialam sie, ze w poniedzialek ma przesluchanei do koncertu szkolnego, w srode ma koncert jeden a w piatek drugi... jestem zdenerwowana i przerazona a 3.04 ma egzamin z fortepianu io znow jestem przerazona i nie wiem od czegho zacza i mam dosc i w ogole..... chce wakacji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja juz wklejam twoje terminy...oby nie przyszla!!!! *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... ........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. ......04.03 3.Daily................1s.................32............ .........15.03 4.Koko................3s...............27-28............ .......25.02 5.Inka67..............3s...............29-30............ .......07.04 6.Roksana34.........1c 2s...........34-35....................14.03 7.Janeczka...........2s...............29-31............. ......03.03 8.Anastazja .........3c...............30-31....................11.03 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ .........4.03 12.Ala_71.......... ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s......................20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s..............28tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s..........25tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c..........22tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega - dzieki...:-) wiecie co napisali o nas na jednym z topików...wklejam: \"...więcej, ludzi na poziomie nie rodzą trójki i więcej dzieci, i wiem co mówię\" autor nazywa sie jakos...\"patologii bedzie wiecej\"..czy cos takiego... Nie jestem na poziomie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa Mila
Witajcie🖐️.Jetsem mamą dwójki maluchów i za 7 miesięcy urodzi się trzecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mila...to własnie na Twoim topiku ktos napisał to co przytoczyłam powyżej... Gratuje Ci i zyczę zdrówka. Napisz o sobie cos więcej...:-) Ja trzecie urodziłam 6 lat temu, miałam wtedy 26 lat i prawie nikt nie wierzył, ze to było planowane>-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×