Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Wyluzujcie trochę z tym pisaniem :o ;) Melduję tylko, że płci nie znam 😠 Lekarz dał mi wyraźnie do zrozumienia, że za poznanie płci się płaci (to nie mój lekarz..) To ja mam go w nosie. Nie to, że mnie to nie ciekawi, ale najbardziej na świecie nie znoszę cwaniaków 😠 Jak będę chciała poznać płeć to sobie pójdę prywatnie, ale z mężem i dziećmi o porze jaka mi pasuje a nie jakiemuś palantowi (o tej porze nikt nie mógł iść ze mną..] Ale dziecię ma wszystko w normie i waży ok. 800 g, czyli nie okłamałam co do terminu ostatniej miesiączki (kolejna schiza - za gówniarę mnie miał czy co! ale mnie wnerwił:P) Straty w czytaniu muszą jeszcze poczekać, przegrywam ważne materiały do szkoły to zerkam tu i ówdzie, ale padam już na pysk, szkoła dziś dała mi popalić i już prawie na oczy nie widzę.. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Roksanko...noo, rodzinkę mam fajna i chłopaki tez przystojne, ale jeszcze marzy mi się taka mała słodziutka dziewczyneczka.... Co do karmienia piersia, to tez mi sięę za bardzo nie udawało...najdłużej karmiłam do 4 miesiaca, ale to tez wspierałam się butlą. Postawiłam sobie za punkt honoru ze tylko cycek i nic więcej, ale nie dało rady, niestety:-( Pózniej stwierdziłam, ze jesli mam wariowac i padać ze zmeczenia na pysk, a dziecko ma byc ciagle niedojedzone, to lepiej odpuścic i dac butelke...ale bardzo miło wspominam te momenty, kiedy karmiłam...i zazdroszzcę tym mamom którym się to długo udawało...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama trojeczki👄 wiatj i dobrej nocki... ja tez zmykam....dobranoc Ronju uda nam sie napewno teraz jak urodzimy ....bedziemy karmic do 2 latek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z rana:), kochane alo sobie fajnie pisałyscie.Ja niestety nie karmiłam piersia:(,poniewaz mała mi zabrali do inubaratora,i 2mc tam była ,i chyba z tego wszystkiego ze tak wczesnie rodziłam i z nerwów wcale mleka nie miałam:(.A z synem to on jakos tak niełapał dobrze brodawki ,a mam je wklesłe:-o,to za duzo sie nie napił ,i wiecznie głodny i tez szybko butla była.K rystek dzis w nocy dale j goraczka a nad ranem znowu wymioty ale sama woda to co wypił :( biedny ,mam nadzieje ze dzis juz mu goraczka przejdzie!!!!,ale juz rano chociaz był głodny ,wiec dałam mu płatki z mlekim chociaz troszke zjadł:) to juz raczej dobry znak??,teraz tez ok sie czuje ,wiec juz mi lepiej ,bo taka nerwice miałam w nocy jak nic:(,ok jestem ide kawusie sobie zrobic i zaraz jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kochane ide 😭,wypiłam sama kawke ,no coz ale dzis sobota wiec ,musicie zajac sie rodzinka no i sie wyspac:),kochane pózniej bede 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Ale nasmarowałyście.-ale malduję,że przeczytałam aby być na bierząco. Poka-oczywiscie dużo myślałam o Tobie i ....jakoś też myśle,że wiosna dla Ciebie będzie owocna.Kochana-uśmiechaj się,wystwiaj buźkę do słoneczka i ciesz sie wiosną-a na pewno bedzie dobrze:):):) Bega-gratuluje spokoju i nowego optymizmu-super🌻 Koko- trzymam kciuki za powodzenie w tym bieżącym cykliku:) Roksi-dzieciaki super i jak różnica ogromna jeśli chodzi zwłaszcza o córkę-na tych zdjęciach które wklejałaś nie dawno-to panienka a tutaj to jeszcze dziewczynka. A mamuni to dlaczego nie pokazałaś?:( prosimy! Co do Twoich objawów-hmm to są jednoznaczne:) ale nie zapeszamy;) Nastusia-główka do góry:) i nawet nie żartuj,że gdzieś uciekasz od nas..... Moni-mam nadzieję ,ze synek już lepiej? buziaczki dla niego:) No i cieszę się,że macie podobne z Roksanką objawy:)kiedy termin @? bo nie wpisany w tabelkę? Maja-co do remontu to służe radą-bo niestety od kilku lat jest od nieodłączna częścia naszego zycia:(Ostatni jednak zakończyliśmy rok temu i mam nadzieję szybko do tego stanu nie wracać).Kosztowało nas to wszystko mnóstwo nerwów(o kasie nie wspomnę) Jeśli chodzi o podłogę to ja polecam parkiety-my mamy dębowe-ładnie wyglądaja i solidne.Co prawda-są droższe niż panele-ale to przecież inwestycja na wiele lat.Wiem,ze mój K zamawiał i sprowadzał z daleka chyba II klasę (czy jakoś tak).Wyszło niedużo drożej od paneli-a efekt super.My zamawialiśmy takie dosyć szerokie dechy i ułożyliśmy właśnie tak jak się układa deski . jestem zadowolona-tym bardziej,ze dywan mam tylko u starszych chłopców(ku rozpaczy sąsiadki z dołu) W domku mieliśmy panele i nie byłam zadowolona.Wiem też,że duzo ludzi decyduje się na deskę barlinecką-to coś pośredniego.Musisz sobie poszperać w necie i zobaczyć jak to wygląda. Ronju-pomimo ogromnej awersji do wszelkiego rodzaju ankiet-dla Ciebie ją oczywiście w wolnej chwili wypełnię:) Ogromnie pozdrawiam pozostałe dziewczyny❤️❤️❤️ A no i wtam Szczęsliwą MIlę:) A gdzie moja ziomalka Mila Paryska??? Odezwij się do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wczoraj kupiliśmy ziemię nad jeziorkiem w Luboniu Kujawskim. Narazie tylko puste działki ale 5000 :) Nie mamy jeszcze żadnej chatki-ale i tak się cieszę z tego naszego własnego kawałeczka ziemi:) Miejsce zaciszne,dziewicze-my i dzieciaki jesteśmy nim zauroczeni. Ciesze się ,że będe miała swój mały azyl-zwłaszcza latem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kochane :) Inka, Koko, dzięki za inf. na temat testów :D U mnie już nastrój trochę lepszy, a co u Was moje drogie? Zyczę bardzo miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki....❤️❤️❤️ Janeczko👄wlasnie sie dzis rano zastanawialam ze nie bylo Cie chyba wczoraj i mowlam sobie ze jak tylko wlacze kompa to wysylam \"listy goncze\":D no i oczywiscie za Lil👄i...bo tez nam sie zgubila.... ale widze ze juz jestescie:D Moni 👄 zaraz wracam bo mam goscia....chcialam tyle napisac😡nie mial kiedy przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Życze miłego dnia🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę bo jak zwykle sobota i niedziela to dla mnie dni raczej bez kompa. Jestem dziś wstrząśnięta az boli mnie glowa. ale zacznę od początku : wczoraj ok 23,30 zauważyłam że na przeciwko u sąsiadów ( a raczej tak po przekątnej) stoi jakaś grupa ludzi i policja. Miałam wyłączyc światło na placu ale chwilę stałam w oknie i zauważyłam, że ktoś chodzi po placu tych ludzi z latarką.Ale ponieważ już byla policja to pomyślałam, ze może to tylko zbieg okoliczności a ta grupka ludzi była z samochodu który stal na ulicy i popełnili jakieś wykroczenia. Ci moi sasiedzi to ludzie 60-63 letni, ona pielegniarka, na naszym osiedlu wszyscy ja znali i lubili a jej mąż chorowal na raka i miał właśnie kłaśc sie do kliniki.... za bardzo nie wiem jaki to był nowotwór ale ostatnio Pani Hania żaliła sie mojej teściowej, bo tak sie złożyło, że dawała zastrzyki teściowi.... ale odbiegam trochę okazało się , że zatruli się gazem.... wczoraj wieczorem. Z tego co wiem byli bezdzietni i tacy bardzo samotni... Horror Przepraszam ale moze zrozumiecie co napisalam bo jestem tak zszokowana, że nie bardzo mogę pisac... Jeśli bedę mialam wolną chwilę to odezwie sie póżniej.... Milej soboty i niedzieli Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuniu, ale ci się cykl wydłuzył...ja już po starankach, a przecież miałysmy zsynchronizowany cykl...ale wierzę że kupisz w tym miechu testy i wszystko się powiedzie Moni, współczuję z powodu Krystianka, rzeczywiście najgorzej jak dzieci chorują, a mama nie moze im pomóc. Moi też wczoraj ogladali Harrego z ciocią Krysią bo my balowalismy ;) ;) dobrze że napisałas o której sie skończył, bo zastanawialiśmy się z moim M o której poszli spać .. 23 ? hmmmm - no nieźle :) Beguniu zaraz jak dotarłam do domu rzuciliśmy się do pianina - to priorytet :) potem lekcje itd wyrobilismy się przed 20. Wczoraj dostał 5 z dyktanda z umuzykalnienia - cieszę sie bo to akurat tylko i wyłącznie jego praca i wiedza - bardzo sie cieszę :) :) Dziewczynki całuski dla wszystkich, wszystkich lecę z dziecmi na spacer bo cudowna pogoda ps ja karmiłam jednego i dugiego 1,5 roku w tym 8 miesięcy tylko cycem bez dopajania - było super - echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... ........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. ......04.03 3.Daily................1s.................32............ .........15.03 4.Koko................3s...............27-28............ ....... 26.03 5.Inka67..............3s...............29-30............ .......07.04 6.Roksana34.........1c 2s...........34-35....................14.03 7.Janeczka...........2s...............29-31............. ......03.03 8.Anastazja .........3c...............30-31....................11.03 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ .........????? 12.Ala_71.......... ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s......................20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s..............28tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s..........25tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c..........22tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poloznastudentka
nie wiem, ale cos mi sie nie zgadza,mam na mysli Poke,powiedz mi jak dlugi mialas ten cykl???czytam Was i nie bardzo wiem jak działacie:o według tego co mnie uczono to owulacja zawsze wystepuje ok 14 dni przed datą nastepnej menstruacji...wiec któraś z dziewczyn,nie pamietam loginu,zle Cie Poka pokierowała podam przykład: cykl 28dniowy owulacja w 14dc 30dniowy w 16 dc 32dniowy w 18dc 34dniowy w 20dc 36dniowy w 22dc itd......................... To nie II-ga Faza się wydłuża(ona przewaznie u danej kobiety jest stała)ale I-wsza faza moze byc krótsza,albo dluzsza (i tu wymieniać możnaby wiele czynników) i powtarzam nie może być tak: 10dc starania ,14 owulacja i miesiączka sie opóznia,jezeli nie ma jej w 28 dniu tz ze owulacja też sie przesuneła. i tu chciałam poprzeć dziewczyny, które właśnie dzieki testom owulacyjnym będą potwierdzać owulacje,chociaz moge też powiedzieć ze bywa i tak że owulacja się zbliża jednak z jakiś powodów pecherzyk nie pęka i do owulacji a co za tym idzie do zapłodnienia nie dochodzi. Jeżeli sytuacja się powtarza przez kilka miesięcy polecam monitorować cykle w celu potwierdzenia czy pecherzyki Graffa pękają. Pozdrawiam i życze upragnionych dwóch kresek na testach ciążowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połoznastudentka= ja przewaznie miałam cykle 26-28 ale w tym mc 32dni. oczywiście że wiem ze II faza cyklu jest stała ok 14 dni ,tylko ta I sie wydłuza ale jakoś trudno coś zaobserwować u mnie bo śluzu pładnego to ostatnio nie mogę dojrzeć:( mamo trójeczki= super ta wanienka ,ja tez o takiej myślałam tylko ze stelażem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gotuję właśnie obiad dla czterech chłopa (dorosłego) i trzech chłopa(nieletniego) :) Połoznastudentka- dziewczyny doradzałY Poce te wcześniejsze staranka po pierwsze dlatego,ze Poka ma krótkie cykle a po drugie-że chciała próbować \"zapolować\" na dziewczynkę. I stąd te rady-dziewczyny dzieliły sie swoim doświadczeniem w tej kwestii:) Ale zapraszamy Cię-może będziesz mogła się z nami swoją wiedzą podzielić:) co dwie głowy..... Wanienka ładna-A Ty Mamo3 jeszcze nie masz kompletu sprzętów po dzieciaczkach? Jak Pokuś samopoczucie? lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili👄 dziękuję już jepiej ,ale troche sie martwię bo nie wiem jaki dł cykl będzie teraz i dlaczego teraz właśnie wszystko sie przesówa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili34 to co miałam dla małych dzieci ze sprzętów miało mi się już nie przydać, więc sprzedałam/oddałam:D Stelaż mam na wannę, więc kupować nie muszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... ........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. ......04.03 3.Daily................1s.................32............ .........15.03 4.Koko................3s...............27-28............ ....... 26.03 5.Inka67..............3s...............29-30............ .......07.04 6.Roksana34.........1c 2s...........34-35....................14.03 7.Janeczka...........2s...............29-31............. ......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................11.03 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ .........????? 12.Ala_71.......... ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s......................20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s..............28tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s..........25tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c..........22tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili no nareszcie jestes :D,juz sie steskniłam ;),pokuniu powiedz ,czy w ty mc idziesz na całosc??????? a roksanko jak u Ciebie ???objawiki ??? u mnie sluz susza,czasem nitka sluzu mleczno scietego;),ale w srodku czuje slizgo:),a dzis sie dowiedziałam ze moja kumpela jest w ciazy na 8 listopada termin ma:)a wczoraj była szfagierka jes w 30tc i ja sobie pogłaskałam i brzuchola obmacałam;)i oczywiscie wycałowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu ,👄 lili u mnie sie nie otwiera ta stronka,a pewnie filmik z porodu ,ooooo a ja uwielbiam takie akcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= ja to już sama nie wiem :) ale jak byłam na wsi i bawiłam Kacperka, to chyba sie zdecyduje :D IDZ NA CAŁOŚĆ !!!:D sama już nie wiem czy napewno chce tak mocno tej dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×