Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

cześć dziewczyny! przesłałam wam na pocztę moje fotki z dziećmi (na te maile, które miałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem:), ja jakos długo bez Was nie moge;),maju cała trójka swietna ,no i podobna jak nic ,i mama jaka szczesliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJU Dziekuje za foteczki super rodzinka....tylko tatusia nam jeszcze brakuje....a to dzisiejsze foteczki???? Moni ja tez jak ta narkomanka....znowu tu zerkam:D Moni gratulacje z powodu rozpoczecia 100 stronki[kwiatek[kwiatek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach roksanko jestem sama z dzieciakami ,wszystko prawie zrobione ,tylko kotlety musze potłuc ale to szybko i mam zrobione;),a wiec net mnie kusi:D juz troche mi lepiej z tym moim dołkiem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ!!! Sorrki , że sie ni odzywalam ale mialalm wczoraj strasznie dużo roboty. Moja siostrzyczka ciągle w domu, narazie ból przeszedl, ale pewnie szyjka ladnie jej sie rozwarla, bo ból trwający 4,5 godziny to chyba raczej można przypisac tylko rozwieraniu sie szyjki. jest wściekla bo nie kupila jeszcze wózka...żaden jej sie ni podoba :(. mówilam jej dzisiaj żw chciala bym miec takie problemy :) :) :). Czekam z utęsknieniem na (chyba) moja najdroższą siostrzenicę. Już sie nie mogę doczekać !!! U mnie do @ zostaly 4 dni jeżeli mój cykl sie wyregulowal i będzie trwal tyle co przed poronieniem, bo pierwszy cykl od poronienia byl dlugi trwal od 28.12 do 12.02. Objawów ciążowych brak, na pewno nie czuje sie tak jak w grudniu, cycuchy nie bolą, śluż jest ale tylko w srodku taki raczej wodnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dali:D, wiesz pewnie ,wrecz na pewno ta szyjka sie rozwiera siostrze:),ale ma swietnie ,wieci ja bardzo Wam zazdroszcze ze bedziecie miały PN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
czesc dziewczyny mam nadzieje ze pamietacie mnie ze wczoraj,testu nie robiłam bo sie boje:(( ale @tez nie ma:)))mam pytanie bo mam straszne problemy z zaparciami,ratowałam sie figura ale teraz wole nie ryzykować również warto nadmienic ze ZADNE! naruralne sposoby nie działają:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
a dzis boli mnie głowa i troche jajnik kłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaMonia....witaj pamietamy:) ja nie bardzo wiec czym mozesz sobie pomoc....napewno jest to tez jeden z objawow ciazy:) moze jakies jabluszko...woda naczczo...ponoc w diecie moze cos byc zlego ze sa problemy....pomysle jeszcze ...moze cos wymysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
Dzieki Roksanko:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roniu oj.....nie lubie brokul....:o ja wogule jestem \"krolewski piesek\" moja mama tak mi mowila...wszystko co zdrowe to ja mam \"dlugie zeby\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja jestem juz po obiadku tez i po 1h spanku:D, z 2 dzieci na zwykłej kanapie:D,one mamie nie odpuszcza:P.Monia,monia- cholipcia nie boj sie tylko zrób test ,a na zaparcia b dobre sa suszone sliwki,lub jak maz to zjedz powidła z sliwek oczywiscie swojskiej roboty chyba najlepsze takie swojski, Ja b libie,a teraz poczytam stronki od roksanki ;) roksanko musimy cos obmyslec na nastepny mc:)🌻aha tak zaparcia to tez w ciazy sie nabywa:),ale ja mam zawsze odwrotnosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roniu jak najbardziej Cie rozumie.... ja jakbym teraz musiala je zjesc zeby byc tak wogole w ciazy to tez zjadlabym:)oby tylko byla gwarancja 100%:D:D:D Moni a zobacz tez to....moze to wlasnie dlatego jest ten czerwony sluz u nas http://www.storktest.pl/index.php?option=content&task=view&id=15&catid=29&Itemid=37 pisze ze miedzy 6 a 12 dniem...wiec moze dlatego............. ja znowu czytam jak szalonaaaaaa.... dajcie mi kopa bo oszaleje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez wariowac zaczynam...czytam co tylko sie da o starankach i planowaniu płci. Kurczę, szkoda, ze kiedys nie było takich mozliwości...kazdą moja ciązę planowałabym w witrualnym towarzystwie:-)) Najgorzej dołuje mnie to, ze mój maz nie podziela tego entuzjazmu...wiem dobrze, zę po cichu liczy na to, ze mi przejdzie...albo, że tak szybko nie zajdę w ciąże. Boi sie takze tego, ze znowu urodzę chłopca i się załamię..no, i tego chyba najbardziej się boi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roniu ja mam corke i dwoch synkow.... wiec moze nie bede sie porownywac...bo jednak mam....ale tez chcialabym coreczke:) I jak niedawno tak przewijalam mojego Samuelka....to stwierdzilam ze jakos fajniej mi sie go przewija niz dziewczynke.... nawet smialam sie do meza ze jak beda znowu jajeczka to bede je kochala bardzoooooooooo❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko przeczytałam pierwszy artykuł ,kochana swietny ,a co mnie pocieszył to to ze jajo zyje 24h :D, ja zawsze myslałam ze 8 ,i podoba mi sie z ta szyjka dzis wieczirem ja zbadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ja tez bym kochała...Mikusia kocham strasznie, a tez miał byc dziewczynką. I najpierw sie poryczalam, a potem to juz swiata za nim nie widziałam... Chce tylko spróbowac, widzę ze są szanse i mozliweości na dziewczynke, wiec ten ostatni raz....a potem, w razie czego pogodze się z tym, ze nie dane jest mi miec córke.Wiem tylko tyle, ze jesli nie spróbuje przy całej tej wiedzy, jaka teraz posiadam na ten temat, nigdy sobie nie wybaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze a ja do Ciebie caly czas Ronia....czemu nic nie piszesz ze czytac nie umie:p Ronja...Ronja...Ronja... proba zeby sie znowu nie pomylic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronju ja tam bede dzialac do szostki:D:D:D moze byc teraz synus ....bo corke jeszcze zaplanuje:p Moniu no to jeszcze masz troche lekturki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×