Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

No to się napisałam - Kubuś chce do kompa (obiecałam mu) - buziaczki więc idę kłaść Maksia - wpadnę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie....patrz ja juz od kilku m-cy dzialam na calosc i co????jakos kiepsko mi idzie...i juz roznie...codziennie....co 2dni.... o roznych godzinach---rano w poludnie w nocy.......pozycje wymyslamy:p po sexiku swiece prawie robie w/g swoich mozliwosci:p aj....jednak to wszystko to NATURA tylko jak jej pomoc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow....juz 99...stronka...ale zlecialo co nie???? mi sie cos ziewa😴 ....hehehe mowie Wam...znowu mam urojenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... ........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. ......04.03 3.Daily................1s.................32............ .........15.03 4.Koko................3s...............27-28............ ....... 26.03 5.Inka67..............3s...............29-30............ .......07.04 6.Roksana34.........1c 2s...........34-35....................14.03 7.Janeczka...........2s...............29-31............. ......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................11.03 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ .........????? 12.Ala_71.......... ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s......................20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s..............28tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s..........25tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c..........22tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄! u mnie beta 25zł. enex= ja to jeszcze nie wiem do kąd ostatecznie , ale mam nadzieje że ten cykl sie przedłużył jednorazowo ,bo ja raczej mam28dni ,to był pierwszy taki długi 32dni. pewności nie ma że wogule coś wyjdzie;( może ze mną coś nie tak:( ale nie chce czekać w nieskończoność!!!!!!!!!! zobacze może będzie widać coś po tym lnie jak go będę piła:( ochyda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE!!!! czesc🖐️ mam mega doła 😭!!!,wczoraj po misianiu zobaczyłam juz sluz z krwia!!😡,no to moje objawy sa równe 0 :-o.Mam nadzieje ze Ty roksanko chociaz dzis bedziesz usmiechnieta ,jedno dobre ze wiem ze czekam na @ a nie na 2 kreski😠.Dali jak siostra napisz bo jestem ciekawa:D.No i całe szczescie ze moj Krystek juz lepiej goraczki juz nie ma a to najbardziej mnie cieszy:)kochane jestem ty z kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przestancie dziewczynki ja ty czekam;), roksanko ty tak długo trzymasz mocz???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siup,siup :D,no tak wy pewnie z mezusiami;), no a ja sama z dzieciaczkami mezus w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane👄 Moni👄 witaj... niestety nic....tz jedna krechaaaaaa.... no ale tak jak Ty bede lepiej przygotowana do @.... chociaz smutno mi bardzo:(:(:( hmmmm....ale myslisz ze u CIEBIE to juz oznaka @???? moze przy przytulankach cos....juz mialam tak kilka razy.... nie wiemmmmm.....kurcze.... ja mam jeszcze malutka nadzieje...ale juz mniejsza niz wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja juz test zrobilam o 7.15.... ale oczywiscie polozylam sie jeszcze...i mi sie przysnelo....i jakos nawet nie wiedzialam czy mam ochote dzis wstawac......... ja chyba wykoncze siebie i Wszystkich zanim w koncu zobacze te dwie krechy.... tak czulam ze je dzis zobaczeeeee😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....teraz ja zostalam sama.... Daily daj nam znac z siostrzyczka... a moze juz malenstwo jest z nimi .... czekamy na wiesc z niecierplowoscia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och roksanko kochana🌻 ,urna wiesz co ja juz nic nie wiem???jestem jeszcze głupsza w tych obliczaniach niz byłam :-o,kochana na kiedy masz planowa@ ,i kedy była ostatnia@???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie ,to masz dostac 15.03. tak ??? to tylko 4 dni , a nawet sladu drugiej nie ma???takiego mini,mini???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
towszystko takie dziwne!!!:-o, działamy w dni owulki,a Ty nawt z monitoringiem,i o co chodz???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko musimy jakos złosc dzis rozładowac!!!!!i jakos cos pomyslec na przyszły mc??? a Ty jaki masz plan roksanko znowu monitoring ??moze +testy owulacyjne co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo kurna znowu sie rozgadałam do siebie.........roksanko ja dzis tez przy podcieraniu miałam krew oczywiscie nitki,ale w sluzie:-o,ale jedno dobre dalej sie nie nakrecam!!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis nic a nic....ja mam takie tanie testy..nie wiem jaka one maja wlasnie czulosc.... ostatnio mialam @ 11.02...ale wiem napewno ze jak bylam28.02 na monitoringu to byl pecherzyk 19mm a jak bylam 2.03 to juz bylo po owulacji... wiec licze ze albo 1marca albo w nocy...no nie wiem albo rano przed minitoringiem pekl pecherzyk......no ale jakby nie liczy to dzis mam 10 albo 11 dzien po.... no nie wiem..... jeszcze mam nadzieje ze to za wczas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach roksanako ,prawda jest taka ze jak @ nie ma to nadzieja jest!! kochana ja tez puki nie dostane @ nadziej sie tli ale takim słabym płomieniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak mi przyjdzie @ to od 5dc znowu tabletki\"Pergotime\" i od 12dc monitoring znowu... moge kupic testy.... ale chyba nie potrzeby.... mysle ze monitoring jest najbardziej wiarygodny...co nie??? tylko teraz to mysle tez ze moze cos z plemniczkami mogloby byc nie tak mozeby jakos zbadac je....bo serio juz nie wiem co jest... jakby nie patrzec to drugi moj cykl" pewniak" bo wszystko w/g pani doktor jest w jak najlepszym porzadku....tylko dzialac i powinno byc ok....no nie wiem... mam nadzieje ze nie przyjdzie @ do czwartku/piatku... potem moje szanse rosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktyczne ,testy owul sa bez snsu, chochana prawda jak nie dostaniesz do piatku @ to szanse duze,ja to nawet testu nie kupie ,przynajmniej 20zł zarobiona jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakos musimy to przetwac Kochana...te kilka dni....co sie z tego wykluje....:o ja bede zerkac...ale musze isc cos poudawac ze robie bo mam dzis goscia na 15.oo caluski i zycze milej niedzielki Wszystkim❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :D Roksanko=> mi się wydaje, że raczej za szybko zrobiłaś ten test. Wiesz dobrze, że czasami nawet po dniu przewidywanej @ testy nie pokazują nic. Jeszcze troszkę musisz być cierpliwa. A mi z Karolinką też szybciej nie wyszedł. I byłam pewna , że nie zaszłam, bo ponoć testy już po 6 dniach pokazują ciążę. I bardzo byłam zaskoczona jak zobaczyłam dwie bardzo grube krechy w dniu spodziewanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny . Skonczyła mi się @ i od dzisiaj zaczynam działac na córunie, ale wiecie co...ja ma cały czas 37,0, wczoraj to miałam 37,1 nawet!!! Juz zgłupiałam z ta temperatura? Korci mnie zeby zrobic test ciażowy, ale troche zal mi kasy, bo to chyba niemozliwe zebym była w ciązy...okres był, chcociaz faktycznie trohcę mniej obfity niz zwykle...dziwne, dziwne... Roksanko, ja myslę, ze na test było jeszcze przywczesnie, ja ja Mikusia \"robiłam\" to nawet w dniu spodziewanej @ wyszedł negatywny, dopiero pokazał ciąze 5 dni pózniej, a juz myslałam ze dostanę, bo brzuch bolał...Ha , w sumie to nam sie udało w pierwszym miesiacu prób wtedy,ale teraz tak latwo pewnie nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiu👄 Ronju👄 witajcie i dziekujeeee....potrzebne mi dzis te slowa❤️....wiem ze przesadzam z ta mija niecierploscia...ale chce zeby jakby nic nie wyszlo przygotowac sie na przyjscie @.... Ronju trzymamy kciuki za dzialanka🌼 a planujesz do ktorego dnia cyklu dzialac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cykle najczęściej 30 dniowe, a owulacę miałam ostatnio 18 dnia cyklu.Oczywiscie bedę obserwowac i robic wykres, ale myśle, że w tym miesiącu zatrzymam się na 12 dniu.Z tego co kojarzę, to 13 dnia cyklu wyszedł nam kiedys Miłoszek :-)...byłam przekonana że będzie dziewczynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×