Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

kurcze roksanko a ja tez do Ronji ,roniu:D, cholipcia dopiero tez dojzałam:D, ja juz nie wiem co myslec o tym sluzie rózowym,u Mnie zawsze pojawia sie @ ,:-o, no zobaczymy:Dw wtorek tes zrobie:D ,a mowiłam ze nie, ale ja nie moge jakas słaba jestem:P.Ronju moj M tez jeszcze z 2 lata chciał czekac ,ale ja juz chyba bym explodowałóa z checi posiadania dziecka ,i chyba bym go wizała i sama działała:P on jakos tez tak podchodzi ze mi sie odechce ,ale juz widzi ze chyba nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
ok przekonałyście mnie,jutro z rana robie test:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne monia,monia--- na co czekac???? tak przynajmiej skonczy sie Wasza niepewnosc;),tylko koniecznie z rana pisz co wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
no pewnie ze napisze i dopiero wtedy zacznie sie prawdiwy stresssssssssss:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia,monia----- ale u Ciebie to raczej wszystko na TAK:Dach....wspaniale tymbardziej ze to Wasza pierwsza dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
dzis tez sie dziwnie czuje,głowa mnie boli,czasem jajnik kłuje i serce mi jakos szybko wali i wewnatrz czuje sie rozpalona,może ja po prostu wariuje:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
pierwsza to prawda:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia----- kochana jajnik kuje to ok:), serce wali tez normalne :) musi przeładowac 2x wiecej krwi:D i bole głowy to całkien normalne w ciazy ,mnie to tez dotyczyło :-o ale co tam byle słoneczko było zdrowe:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniuMoniu ja tez dzis zrobilam test i strasznie sie stresowalam....ale da sie przezyc....wynik co prawda ujemny....ale jeszcze wcale nie oznacza brak ciazy....dopoki nie ma@ jak to czesto sie tu na topiku powtarza....nadzieja jest:) wiec zrob test a napewno dasz nam jutro wspaniala nowinke.... a ktory to Twoj cykl prob???? Moniu a dalej masz sluz podbarwiony????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
ok to mój dopiero 5 cykl to ja sie teaz pokaże pod moim prawdziwym nikiem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko nie nie mam juz sluzu:), zrobiłam test tamponowy czyli:: zaaplikowałam i zaraz wyjełam i nic sluz normalny bez podbarwien;),no zobaczymy w wtorek test ,bo jutro nie zdaze rano do mamy jade a pózniej cora do okulisty i bede dopiero wieczorem,kurna a druga sprawa to musze isc do innej apteki ,bo te babki u mnie koło bloku patrza jak ja z 2 testy w mc robia ,to jak mnie widza to sie tak miło usmichaja:P witaj monia,monia czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jestem tylko u mnie w domu jest akcja CHOMIK:P, bo dzieciakom kupilismy i sa szczesliwe i musze ja juz zaczac oswajac ,i wyjmowac ,dzis juz mnie raz urzarła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cora 6 rocznikowo 7, a syn 3 rocznikowo 4:),i marzy mi sie jeszcze malenka istotka wtedy dopiro poczuje ze jestesmy w komplecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ...ale moj maly wlasnie wstal....z popoludniowej drzemi:D ciekawe o ktorej mi teraz pojdzie spac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jeszcze z Samuelkiem na 1h przed blok...sloneczko swieci ze szkoda w domu siedziec... bede wieczorkiem.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok roksanko czekamy:)🖐️ no ale nasteczko to co??? gdzie jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !!! skonczylam was czytac wreszcie...ufff. :D mila lekturka .... roksanko....powiem tak..nie ma tego zlego......bedziemy w grudniu rodzic...przynajmniej na swieta nie bedziemy nic szykowaly :D wiem kochana, rozumiem Cie doskonale...ale musisz teraz brac przyklad ze mnie....spokoj i luz...jak nie teraz to w nastepnym miesiacu itd... ja wlasnie wczoraj rozpoczelam starania..dzis 5dc...wczoraj byl 4 i prawie zero @...a zartuje z tymi staraniami, byly przytulanki ale z chcei a nie obowiazku...ale zawsze mozna to juz zaliczyc do staranek prawda?...ten tydzien zamierzam poscic w celu zwiekszenia wigoru tych malych robaczkow niesfornych, ktore nie wiedza gdzie maja trafic i bladza skubane jedne...poza tym zamierzam kupic testy owu i coca-cole...a od piatku bede gwalcila mojego meza az do poniedzialku chyba??? :D bo to bedzie 13dc...wiec chyba juz nie ..ale pt, sob, nied. na maxa!!!!! ale na testy owu tez zerkne... a cole dam mezowi do picia na 15 min przed.... to moja taktyka...co z niej wyjdzie nie mam pojecia...ale bede wierzyla w powodzenie mojej misji jak szalona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega ,kurna mam nadzieje ze twoja akcja sie powiedzie ,ach w koncu musi sie udac !!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o daliii :D,kochana co sie nie odzywasz?????? jak siostra dalej cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej cisza Moni, ale jak tylko sie zacznie albo skończy to na pewno dam znać !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze dali, a powiec w jakie dni działał twoja siostra na córe??? czy to moze wyszło spontanicznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×