Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

daily🖐️ moni 🖐️ pewnie, ze sie uda!!! ja nadal wierze, ba, wierze coraz MOCNIEJ!!!!!!!!!! a jak sie nie uda to bede jeszcze mocniej wierzyla i wcale a wcale nie mam sie zamiaru zalamywac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mikusiem swoim tez mialam jeden strzal 12dc ale prz swojch 26/27 dniowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 🌻 Byliśmy dzisiaj na Jasnej Górze w wiadomej intencji, za Was moje drogie też poszła prośba, abyście doczekały się upragnionych maleństw. Pokuniu, ja pije ten len, ajkos nie umiałam zdecydowac się aby przestac teraz, skoro już zaczęłam. I jakoś dziwnie sie dziś czuję, brzuch mnie pobolewa jak na owu a przecież dziś dopiero 6 dc. Bega, podoba mi sie Twoja postawa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKA, BEGA, ENEX, ROKSANKA????? dziewczynki chyba jeszcze nie spicie???? Mój synek jest dzisiaj jakis niewyraźny, cos mi się wydaje, że znowu wyladuje jutro na zawolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daily extra ciuszki :) Mam troszkę roboty na komputerze więc będę zaglądać :) Owulacja u mnie dziś lub jutro jajnik mnie boli baaardzo...:) Staranka zakończyłam w piątek w nocy, ale mój śluz (sorry) jest fatalny :) pomimo siemienia, wiesiołka i inego srołka - FATALNY - wcale go nie ma Daily gdzie kupiłaś nowe mieszkanko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENEX. Mieszkanko kupilismy na naszym osiedlu czyli ORUNII GÓRNEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy się przeprowadzacie? A, Daily prześlesz mi jakies swoje i synka fotki? enex@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE ENEX, tylko mój mąz musi przynieśc aparat z pracy. wszystkie zdjecia w miare aktualne mam na cyfrówce, a mój mąz bada ostatnio nurków (w ramach swojej pracy naukowe) i dodatkowo musi ich obfotografować więc nie mam dostepu do zdjęć. Stare są malo aktualne i ani ja ani mój synek nie wyglądamy na nich tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spać bo padam z nóżek, kurcze martwie sie, że mój synuś znowu jest chory...:(. Najgorsze jest to, że w czwartek skończyl brać antybiotyk :( DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ide do lekarza na 12.40. synek nie kaszlal w nocy, lae uzgodnilismy z mężem, że skoro musze być w pracy w czwartek i nie moge byc w tym dniu na zwolnieniu bo mam konferencje, no to maly musi sie wykurować. pewnie gdyby wrócil dzisiaj z przedszkola byl by już maksymalnie chory. mam nadzieje, że nie wywalą z pracy przez te zwolnienia. na ostatnim bylamtydzien temu w piątek/sobota/niedziela/poniedzialek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Daily ale z Ciebie ranny ptaszek...podziwiam. Ubranka przesłodkie... troszkę sie rozmarzyłam... Daily idziesz zrobic bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daily ;) znowu same :) Śliczna ta kurteczka różowa. Praca sie nie martw - najwazniejsze dziecko. Daily a ty nie masz w poblizu mamy, albo teściowej żeby w takich sytuacjach zajęła się twoim synkiem ? U nas dzisiaj piekna pogoda. Wczoraj przygotowaliśmy Maksiowi rower do sezonu ;) więc pewnie jak tylko sie obudzi (jeszcze chrapie) będę musiała z nim iść. U mnie owulacja - wczoraj ból b. silny (zawsze taki mam) i dzisiaj jeszcze boli . Tempka spadła z 36,6 do 36,2 - więc owulacja. Tylko dziewczyny - TOTALNA POSUCHA ZERO ŚLUZU !!! Wczoraj do pierwszej w nocy wertowałam ksiażki i przekopałam cały internet - chciałam dowiedzieć się czemu ja mam tak kiepski ten śluz :( Mam wrażenie że kiedyś miałam go mnóstwo na kilka dni przed owulacją. Teraz jeden dzień przed - to jak te plemniki maja w nim przeżyć:( :( :( W tym cyklu - dramat wcale go nie mam Przez cały miesiąc brałam dwa razy dziennie po dwie kapsułki wiesiołka i nic :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Inka ! Ty juz po @ ? Na kiedy planujesz staranka ? :( :( :( Daily chyba gdzieś poszłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysia_sysia
dziewczyny co wy na to zeby zalozyc dla nas grupe. ostatnio znalazlam taki serwis www.kindi.pl. znalazlam tam sporo ciekawych mam. dokopalam sie rowniez do opcji zakladania grup w tym serwisie. jestem ciekawa co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex u mnie dziś dopiero 5 dc. Planuję skończyc na 11 czyli w niedzielę a póżniej to już wola nieba... Co do śluzu to zawsze masz go tak malo czy tylko w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ineczko nie robie BETY, mam raczej 100% pewność, że dostane @, poza 2 krostami które już zniknely narazie objawów @ nie ma, ale ciązy też. pamietam bardzo dokladnie jak czulam sie w grudniu. Wtedy niestety ta ciąza nie przebiegala poprawnie wiec może nie powinnam sie sugerowac objawami, ale mialam ciągle delikatne klucie w podbrzuszu no i piersi byly wrażliwe na dotyk. Mnie nie zawsze bolą piersi przed @, ale czasmi tak mi sie zdarza. teraz w każdym razie mnie nie bolą. Ledwo dysze bo przejechalam 11 km na rowerku stacjonarnym, ide zaraz pod prysznic bo leje się ze mnie ciurkiem. Synus wstal nos zapchany dostal wlaśnie drugą szklanke herbatki z konfitura malinową mojej mamy i wygrzewa się w lóżeczku. Niestety ENEX moi rodzice i teściowie mieszkają daleko od nas i nie ma takiej możliwości żeby przyjeżdżali za każdym razem kiedy ich potrzebuję. Szkoda, ale nie tylko my jestesmy w takiej sytuacji. Na szczęście nie należę do matek, które posylają chore dziecko do przedszkola. czasami to mnie szlag trafia jak slysze w szatni dzieci z prawdziwym laryngitem z zaropialymi oczami i lecącym katarem...Ja też cenię swoją pracę, uwielbiam ją..., ale do cholery zawsze w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. I nie bardzo rozumiem rodziców którzy narażają zdrowie swoich dzieci tylko dlatego, że muszą iść do pracy. Ciesze sie z tych ubranek, które kupilam, cieszyla bym sie jeszcze bardziej gdyby byly dla mojej Martusi vel Natalki, ale jak narazie przyszla siostrzenica rekompensuje mi moje potrzeby macieżyńskie. ALE NIE NA DŁUGO !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, zawsze miałam dzień przd owu i w dniu owulacji, ale w tym cyklu zero !! zrobiłam przed chwila test owulacyjny - dwie czarne krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex, daily, inka 🖐️ jaq tez juz skoro swit na nogach, ale kolezanka wpadla do nie na szybka kawe przed praca..... pogoda super, wiec i ja mam od razu lepszy nastroj... moje drogie czyz nie cudownie, ze przyjdzie nam obwieszczac stan blogoslawiony w takiej aurze??? to nie zart...zobaczycie!!!! enex...co do sluzu, paradoks, ale ja tez po tych cholernym wiesioloku niestety nie widzialam poprawy, a wrecz przeciwnie jakby sluzu mnuiej? nie wiem sama, ale ja tez twierdze, ze jak nie potrzebowalam, to mialam tony sluzu, a teraz??? i niestety nie znam odpowidzi na to pytanie??? ale nie mas zgo wcale? czy sladowe ilosci??? enex boje sie jak cholera, juz przezywam i mam sraczke, mikus dzis o 10 ma przesluchania czyli taki jakby egzamin do koncertu szkolnego, to u nas najwazniejsze wydarzenie w roku szkolnym, cala sala ludzi , jacys prominenci, i wazne osobistosci, wszyscy rodzice i dzieci etc.... wystepuja osoby wytypowane, ktore pomyslnie przejda egzamin....cholera niby nic sie nie stanie jak nie przejdzie, nie ma takiego obowiazku ale jakos to i tak przezywam.... daily slodnie te ciuszki....jejku czy bedzie nam dane tak samo kupowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu witaj ! Trzymam kciuki za Mikusia no i za ciebie Beguś żebys nie \"zeszła\" :D !!!! ps dziewczyny mówię wam przesłodki ten Mikołajek!! My mamy zwykłą audycje w czwartek, a ja już się trzęsę, więc rozumiem cię jak nic :) :) :) :) Co do śluzu to w tym miechu totalnie zero Bega, rozumiesz ? ZERO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że stara ekipa zebrala się na poranne pogaduchy :) 👄 BEGUNIU przecież Twój synek zawsze ląduje na 4 lapki i zawsze się uadawalo więc teraz też będzie podobnie. No to Enex albo mialaś już owu. Jeżeli pamietacie jaki byl wykres LH, to wiecie że przecież poziom tego hormonu nie rośnie wcale gwaltownie i nie opada równie gwaltownie, więc dwie krechy na teście mogą być przed w czasie i po owu. Ja tak mialam już wiele razy że 2 grube fioletowe krechy mialam nawet przez 5 - 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex...cholera...bo wiesz co, ja zaobserwowalam jeszcze jedna zaleznosc, a mianowicie po przytulankach sluz diametralnie zmienia swoj obraz, to wiemy, ale bywa tez i tak, ze wlasnei jakby \"znika\" nie wiem jak to ujac, ale tez to zaobserwowalam, byly cykle, ze tak naprawde nei wiedzialam co to czy moj sluz czy robaczki ??? ale prawda jeste taka, ze bez sluzu te male dranie nie zyja, z drugiej strony sluz na zewnatzr nie jest potrzebny, moze masz go ale gleboko...i to wystarcza..... matka, jakie to pogmatfane wszystko..... enex, daily...dzieki za wsparcie, ale denerwuje sie, ale to chyba normalne co? czy swir jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Oj Beguniu Ty to mi zawsze homor poprawisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×