Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

widze ze dzis jakos smutno:( coz roksanko badz dobrej mysli cholerka jaka ta natura nie przewidywalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni mi sie wszystko poprzestawialo przez przyjazd mezusia nawet nie wiem kiedy mialam dni plodne,bo jakos sluzu nie wyczulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka to w tym MC chyba wszystkim sie cos po przestawaiało:-o, ja tez juz aczynam @ 5 dni wczesniej:-o, a ty kiedy masz termin@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze dopiero teraz pisze ale mam pytanie,kolejnie:))),robiłam test ale robiłam go wieczorem nie rano i wyszedł neg.a okresu jak nie ma tak nie ma.zcy to możliwe że test zrobiłam niewłaściwie?czy to możliwe że pomimo tego ze mogłabym byc w ciaży czy test mógl wyjść neg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> dlczego są szybkie, bo masz chłopców. Dlatego trzeba wszystko zrobić aby te niewłaściwe \"pozdychały\" :D Daily=> słodkie te ubranka. Strasznie podoba mi się ten różowy sweterek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie NIESAMOWITE kiedy ja to przeczytam???? W firmie od rana młyn, w domku dopiero teraz sie dopchałam wlaściwie dostalam kompa na krótko. Nastrój też jakiś do dupy ostatnio, jeszcze ta sprawa z sasiadami... Wszystko do dupy.... Jedyna pozytywna rzecz to spotkaliśmy sie na obiadku wczoraj ze szwagrem i jego dziewczyną tą która jest w ciąży i pogadałyśmy sobie tak od serducha... fajna z niej w sumie kobitka... mloda jeszcze 22 lata ale w porządku. Termin ma na 22 września a zaszla w 10 dc, oczywiscie obstawiam dziewczynkę, ku niezadowoleniu szwagra, tym bardziej, ze w tablicach chińskich też wychodzi panienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,trudno mi cos mowic,ale ja zawsze robilam testy rano tj.z porannego moczu taki test naewt 2-3 dni przed @ wychodzil pozytywnie lub nie nie chce cie wprowadzac w blad ale jestem zdania ze powinnas zrobic rano sylwia miala tak ze test jej wychodzil nega a byla w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia powinnaś zrobic jednak z porannego moczu, a jeśli w ciągu dnia to nie można duzo pic i oddawac moczu 4 godziny wcześniej Czekam na dobre wieści.... Moni moze to jeszcze nie to co myślisz a raczej zagnieżdżenie podobno może byc nawet 12dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam chwilę to Was nie ma .... Szukalam Aguni na marcówkach i zauważylam dziwną rzecz ... na 21 uroodzonych dzieci 14 to dziewczynki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Inka rzeczywiscie sporo tych dziewuszek, fajnie by bylo sprawdzić wiek matek z plcią dzieci i zobaczyc nawet na tak malej grupce jak się to ma tablic chińskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wpadlam sie przywitac bo musze znow was opuscic i porobic pewne rzeczy, mam dzis szczytne cele do zrealizowania...ale bede zagladala do was... daily ty ranny ptaszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻 Daily, super pomysł z tymi tablicami. życzę Wamm bardzo miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×