Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

kurcze = to ja juz nie wiem od kiedy zacząć działać ? narazie dziś 5 dc to jeszcze chyba mam czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POkus ale możesz juz powoli osłabiac plemniczki ,tak hobbystycznie :P jak mawia Bega , co 2 dzień ,a 10 -18 dc bym działała jakby było mi bez różnicy , nie wiem jak sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wiem co z tym fotosikiem......moze DAily zrobila nam psikusa i usunela:D:D:D chyba tak...bo wchodze i juz tez nic nie widze.... a to \"łobuz\":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= ja sie tylko zastanawiam czy jak zaczne od 10 dc do 18 dc czy one sie nie za bardzo osłabią wkońcu nie mam nastolatka za męża tylko faceta 37 lat:) no i co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no myślę ,że nie ale możesz próbować w takim razie co 2 dni i wtedy no to czyba dadzą radę :P , ja tez już Pokuś głupieję ,bo jak miałam wczoraj owu to 3 dni tylko czekały ,więc jak nie zajde to nie wiem jaką opcje wybrać na następny cykl ,bo juz bliżej nie bedę ryzykować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= nie mam pojęcia ,ale jak masz dobry śluz i miałaś przed owu to dlaczego by miały nie doczekać:) gorzej ze mna bo ja to wogóle śluzu nie widze płodnego :( ale mimo wszystko że chce bardzo dziewczynke to zdecydowałam się iść na całość bo lepiej mieć chłopca niż nie mieć nic a czas leci!!!!!!!! gdybym pomyślała pare lat temu o dziecku i o zaplanowaniu płci to mogłabym wtedy czekać aż coś wyjdzie ,ale teraz to raczej czasu nie mam :) i powiem szczeże to chce by już był nawet chłopczyk :) oni też są super:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily slicznie wygladalas cos mi klawiatura sie zmienila, litery musze szukac Koko wg mnie to nie jestes jeszcze po owulacji. Ostatni dyien sluzu plodnego to dzien prawdopodobnie przebztej owulacji, Tzn. jak juz masz dyien suchy tyn, ze jest po. A to ze mialas lepszy a teraz gorszy to o niczym nie swiadczy. Ja mialam najlepszy sluz 10 i 11 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie kończe bo Paweł zaraz ze szkoły przyjdzie i musimy biegiem na gimnastyke bo nie mam autka :( mąż w pracy więc autobus pozostaje:) odezwe sie ok. 18 miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś no przestań gadac o tym ,że nie masz czasu bo za stara jesteś ,ale wiem ,że nie możesz się doczekac i jezeli jesteś zdecydowana na synusia to działaj kochana ,mam nadzieje ,że w tym mc ci się uda a mnie teraz jakoś bardzo zaczał brzuch bolec ,więc chyba ta owu to teraz ,więc znów nici z tego :( 😭 Daily dzieki za fotki bardzo fajna z was rodzinka , synus słodziutki , a ty na tym slubnym zdjęciu to jak jakas księżniczka ,super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko, no widzisz, a dzialalas w 10 dniu, to tak jak ja. A owulacjja w 14 dniu. czyzli duza szansa na dzewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia a ja w tym cyklu to raczej jeszcze suchych dnie nie mialam, nie mam śluzu ale mam wrażenie ciaglego naoliwienia. dzisiaj 29 dzień cyku, @ powinnam dostać 15.03, ale kto to wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ,ale ja śluz taki najbardziej ciągnący miałam wczoraj ,a dzis sa w nim takie białe grudki,to może owu była wczoraj,a jutro będzie ,a ty jaki miałas sluz po owu jak zaszłaś w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> czasami tak jest. Nie wiem dlaczego :( Ale mi się wydaje, że to jakieś zmiany hormonalne mają na to wpływ. Ja zawsze miałam idealnie jak w zegarku. Tzn. już przed @ ten śluz był inny, no róźnie to bywało. Ponoć płodność śluzu najlepiej sprawdzać w wodzie. Ale ja tego nie umiem. Teraz po porodzie miałam dopiero 2 razy @ i wszystko mam jakieś dziwne :( Cylke prawie 36 dniowe. I śluz właśnie taki płodny mama nawet teraz, a już czekam na @ , bo dzisiaj mój 33 dc. I ból owulacyjny miałam 1.03. I już sama nie wiem co i jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> ale to, że masz grudki pomiędzy nimi śluz to jeszcze wcale nie świadczy, że była. Może właśnie jest w tej chwili. Ja z moim pierwszym synem zaszłam w dzień już suchy. Innej możliwości nie było, Myślałam, że już nic z tego nie będzie, ale to był 14 dc. A z Karolinką to było tak: 10,11, 12 dc. śluz (w dwóch pierwszych dniach bardzo obfity) 13 dc bez śluzu, uczucie tylko wilgotności, 14 dz śluz dopiero ok. godziny 19 i nie za dużo i wtedy czułam też ból owulacyjny ale nie taki mocny jak zawsze. I tamten cykl był dla mnie jakiś dziwny. Bo nigdy nie miałam takiego dnia suchego. Przeważnie do owulacji było go dużo i ból był silny. Dlatego nie wiedziałam co się dzieje. Ale to że wdniu spodziewanej @ miałam plamienie o tej godzinie o której miałam ją dostać utwierdziło, mnie, że ta owulka była właśnie tego 14 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciekawe czy dotrwają te zwierzaczki ,no cóz teraz tylko pozostaje czekać ,wiesz ja ból taki owulacyjny to wydawało mi się ,że wczoraj miałam , ale teraz troche też mnie boli .Za 2 tygodnie bedę juz wiedziała , ale jak nie zajde teraz to chyba tylko o pół dnia przedłużę staranka .Lece po syna do szkoły ,wpadne póżniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze naszla mnie taka ochota na wino, że sama je sobie otworzylam co mi sie nigdy nie zdarza bo zawsze wino otwiera mi mąż. Oj, to chyba ta pogoda, w Gdańsku jest dzisiaj przecudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki,tak jakos sie zbieram by cos napisać i nic nie moge sensownego sklecić,od paru dni mam jakąś handre,cały czas płakać mi się chce i to tak na zawołanie,najchetniej to bym lezała cały czas i nigdzie się nie ruszała,no ale tak się nie da,Wy tu sobie fajnie rozmawiacie o swoich cyklach i starankach i jak tak sobie czytam to nie ukrywam że mi smutno sie robi,że ja jeszcze nie mogę,aczkolwiek cieszę się razem z Wami gdy wszystko idzie po waszej myśli i cały czas czekam niecierpliwie na jakieś dobre wieści,niech w końcu ktorejś sie uda.Ja to teraz odliczam dni do wyjazdu do Polski juz doczekac sie nie mogę a czas tak mi się wlecze ze szok,a pewnie jak juz bede na miejscu to szybciutko upłynie,zawsze tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem zalamana....chyba nic z tego.....mam juz krew w sluzie...nie wiem co jest ...wykoncze sieeeeeeeee...przeciez powinnam dopiero miec@ 14/15....ja mam chyba cos nie tak z ta II Faza lutealna....:(:(:(:(:(:(:(:( Nastko❤️ wiem ze czujesz zal...ale pisz z nami...bedzie Ci latwiej... ja tez becze dzis od 16...ale tu jedyne miejsce gdzie mnie rozumieja.... bo same przez to przechodza....wiec jest mi latwiej... zazdroszcze Ci wyjazdu do Polski..........zabierz mnie za soba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko🌼 nie płacz,kurcze ciekawe dlaczego tak jest u Ciebie,przecież ty masz monitoring i powinno wszystko grać moze faktycznie tak jak mówisz cos nie tak z druga fazą masz,a moze to nie @ przeciez wiele dziewczyn na poczatku ciazy ma plamienia,cholerka no.A do Polski bardzo chetnie Cie zabiore mamy wolne miejsce a że przez Niemcy przejezdzamy to wyjdz gdzieś tam na autostrade to sie zabierzez z nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi kochana a może to plamienia tylko takie się często zdarzaja w terminie planowej @ , nie załamuj sie prosze i czekaj cierpliwie ...ja tez jestem wkurzona bo wiem ,że napewno nie dożyja zwierzaczki ,czyli kolejny cykl z głowy .Wiem,że Sylwi się po 4,5 dnia udało ,ale te mojego M nie dożyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×