Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dzien dobry kochane:),moniz,monia---- dziwne z tym testem powinien juz wyjsc????ineczko ja mam zawsze przed @ takie jakies plamienia:-o,po tabletkach anty tak mi sie porobiło:(,i jakos nie wierze ze jestem , jestem pogodzona z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Janeczka-jeszcze jestes? Moni-miło Cię widzieć:) No zobacz...niby nie chciałaś teraz zachodzić.a jednak czujesz rozczarowanie... Jakie to my dziwne jesteśmy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-nie wiem czy dobrze zrozumiałam...to znaczy w tym miesiącu działasz na maksa? Czyli przerzucamy Cię znowu do \"staraczek\" :) Fajnie:) Ja z mężem toczę wstepne.ale o dziwo bardzo pozytywne rozmowy \"na temat 4\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki🌼🌼🌼 sloneczko tak cudnie swieci ze ledwo widze co pisze....a szkoda mi roletami go zalaniac... a ja czuje sie paskudnie....cala noc nie moglam znowu spac tak mnie boli brzuch....ale tak jak dzis boli to raczej przypomina bol na @...KOLEJNY TEST NEGATYWNY...wiec juz sie nie łudze....choc jak narazie czysto...psychicznie czuje sie do d........ a taka piekna wiosnaaaaaaaaaaa......za oknem milego dnia kochani....🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Roksanko🌻🌻🌻 Pewnie nawet pocieszenie mało Cię pocieszy:( ale i tak.... Kurde-ja co do Ciebie mam jakieś dziwnie silne przekonanie ,że momentalnie zaszłabyś w ciązę jakbyś przestała o tym myśleć(wiem wiem,że to strasznie trudne....-i nie krzycz na mnie;)) Może spróbuj tak jak to Moni wczoraj fajnie napisała (trochę w stylu Brigit Jones:) albo mówiąc kwieciściej -kochaj się z mężem do utraty tchu:) I czekaj na efekty(ale tak przy okazji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu lili gdzie ty sie podziewałas co??? witaj roksanko,janeczko:).Powiem tak lili ,działam i nic nie licze jak bedzie to super ,jak nie trudno ,ja stwierdziłam ze sie za bardzo nakrecam!!! chore to prawda??? a po drugie no własnie praca, a zreszta jak mi małego ponownie do przedszkola nie przyjma to juz niech sie dzieje wola nieba:)roksanko coz ja mam powiedziec???? głupie to wszystko:-o,jeszcze dalii w niej ostatnia szansa:D, i czekamy dali kochana kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili dziekuje za Brigit Jones, z niej to tylko mam roztrzepanie i nadmierna wage:D,ale nic własnie dzis cholipcia ciasno mi było w niej jakos tak mało oddechowo:P,no i chyba jak dali na jakis rowerek powinnam wskoczyc!!!:) no ale.........pierw musze go kupic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co-ja naprawde mysle,ze to ta nasza psychika robie nam takie numery- i to przez nią te problemy z zajsciem w ciąże.no i te zakłócenia cykli-przecież też dziwne.. . Ja w tym miesiacu wzorowo mierze temkę-no i też załamana jestem:( Wszystkie znaki na niebie i ziemi (śluz przezroczysty chociaż skąpiutki,straszliwy ból brzucha i głowa) wskazywały na owulkę w 17 dniu cyklu.Tempka sie obniżyła.nastepnego dnia podskoczyła(ucieszyłam się).a po tem znowu nisko 36.1-tak jak przed owulką.I trzecie dzień nisko. I bądz człowieku mądry:( Czy może nie być tego skoku poowulacyjnego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodac ze chodzi mi o kurtke , bo w niej jakos ciasno:D ide robic kawke:)zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, No Kochane, cóż to za nastroje?????????????????????????????????????? Wiosna za oknem, więc wszystko się ułoży, bociany jeszcze nie wróciły,więć CIERPLIWOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas cudna wiosna,a moja córa miała wczoraj gorączkę,więc dzisiaj chyba dzień w domku. Sama nie wiem, niby dzisiaj ok,ale została w domu. Nie chce mi się iść do lekarza,bo i tak jej nic nie da tylko każe czekać,więc w sumie to poco,żeby tam postać i załapac jakies świństwo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lili jeszcze jest to najgorsze ze tak jak roksanka ,chodzi na monitoring i wie kiedy jajo peknie ,i wszystkie dni wokoło obstawia i co ????????nic........jedno jest dobre ze wiem w koncu ile zyje te cwane jajo,pociesz mnie to bo to az 24h:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-nie stresuj się-najważniejsze to ,ze dobrze się czujemy we własnych ciałach:) i naszym chłopakom się podobamy. A ja sie cieszę bo udało mi się przytyć w końcu jakieś 3 kilo. Chciałabym-nawet myślac przyszłościowo o \"nr 4\" No i zdecydowanie lepiej ciuszki wyglądaja -przynajmniej moim zdaniem jak zaokrąglenia są tu i ówdzie:) Ja uwielbiam takie kobietki-są mega-kobiece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko🖐️,chyba nie masz po co isc do lekarza, bo jak jej goraczka przeszła i nie kaszle ,to organizm zwalczył jakiegos wirusa,tak mysle duzo zdrówka dla corci🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Moni, mi też ciasno we wszystkim! Święta tuż tuż a ja jak każda kobieta nie mam co na siebie włożyć!!!!!! Oto nowa tabelka, zaktualizujcie swoje daty. *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................26-28........... ........1.04 2.Justina33..........1s1c.............28-32............. ......04.03 3.Daily................1s.................32............ .........15.03 4.Koko................3s...............27-28............ ....... 26.03 5.Inka67..............3s...............29-30............ .......07.04 6.Roksana34.........1c 2s...........34-35....................14.03 7.Janeczka...........2s...............29-31............. ......2-3.04 8.Anastazja .........3c...............30-31....................11.03 9.Enex................2s................25-26........... ........28.03 10 Ronja..............3s...............29-30................... ..5.04 11.Poka...............1s...............26-28............ .........????? 12.Ala_71.......... ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........30........20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s..............29tc......27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s..........26tc......19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c..........23tc......29.06 6.Aneta ana...... ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur ... ..........waga..............wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07..waga.3500.......wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur..............waga..............wzrost.... 4 Jakub synek Nadziejki...ur..............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 26.02.07..waga...3030..wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewelinko:) pewnie-poczekaj na rozwój wydarzeń-moze córa sie \"wygrzeje\" i jej minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po kawke ,bo gadam i gadam:P,matko jaki ja mam bałagan w domku:-o, dzis sprzatanie:-o,ale chociaz poruszam sie troche:D lili fajnie ze z M rozmawialiscie o dzidziuni:D, i jakie plany??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przynajmniej się ubrałam:) odbieram teraz koleżanki syna ze szkoły a potem mój mąż drugiego z przedszkola -razem z naszymi,więc mam troche wprawkę jak jest z piątką:)........... i stwierdzam,ze po trójce-to juz wielkiej różnicy nie ma;) Ktoś mi kiedyś powiedział,że trzecie dziecko jest takim przełomem-albo w jedną albo w drugą stronę-ciekawe jak u nas będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanka-gdzie jestes???? Zajrzyj jeszcze:) Tak sie zastanawiam-to rzeczywiście dziwne z tym monitoringiem-na rozum to powinna być ciąża i tyle...dlatego to chyba rzeczywiście w głowie jakis problem.. No bo co innego jakbyście nie mieli dzieci-no to wtedy mozna by sie było martwić...ale wy macie- i to trójeczkę:)Więc na bank wszystko jest ok:) A jak to była Roksi przypomnij z planowaniem tych dzieciaczków??? Pamiętam ,ze córa to odrazu po ślubie,a chłopcy też bez problemu się pojawiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Od wczoraj jestem sama z dziećmi, mąż w Warszawie . Nie wiem, czy Małgosia tego nie wyczuła. Idziemy wszyscy spać po 20, a ta drze się wniebogłosy. Wytrzymałam tak 20 minut, a potem poszłam do małego pokoiku, gdzie zawsze śpi, pościeliłam sofę i zasnęła bez problemu. Problem w tym, że i Marysia budzi się w nocy, więc miotałam się tak między dwoma pokojami jak głupia. Ale dziś jestem niewyspana! Teraz mały smrodek udał się na drzemkę do łóżeczka, a ja z Marysią zerkam na \"Domowe przedszkole\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lili chyba prawda ze jak ma sie troje, to + 2 zadna róznica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majeczko ,ja ostatnio tez niewyspana przez 3 dni chodziłam ,straszne to bo nic sie nie chce,przynajmniej ja tak mam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny U mnie tez choroby, gardlo boli, same zylety:o koszmar kiedy sie skoncza te paskudne wirusy😡 Roksanko tak mialam nadzieje, ze Tobie sie udalo, moze jeszcze nic straconego. czekamy na @ w penej krasie, a raczej jej brak;) Monim LIli, Maja, Ewelinko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj w radiu słyszałam fajna audycje:) a wiec ile powinna zarabiac kobieta siedzaca w domu:) bo przeciez wykonuje w domu kilka zawodów!!!takich jak :: kucharka,kelnerka,opikunka do dzieci i pani od sprzatania, a wiec dziewczyny policzyc ze za kazda robotke powiecmy 1000zł kochane zyc nie umierac;)super by było prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, co się dzieje z Agunią????? Tak, Agatka zawładnęła jej światem!!!! Gruby Misiu tez się niepokazuje, mam nadzieję,że u niej wszystko w porządku!!! Miała chyba jakoś iść do lekarza,albo coś pokręciłam może to Dana???? Sama nie wiem. Asik też się nie pojawia, szkoda,że jak się dzieciaki rodzą to nasze mamusie rzadziej się pokazują. Ja obiecuję,że będę częściej!!!!!!!! Będę Wam kibicowala i dzieliła się swoimi troskami! Lili, cieszę się,że prowadzisz \"negocjacje\" Moni, nawet nie wiem,jak sie cieszę,że podejmujesz staranka. ZObaczysz jak się będą dzieci cieszyły, no i twój instynkt będzie zaspokojony. Moje są wniebowzięte i doczekać się nie mogą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kroma :) ,kochana mnie gardło juz boli od 2 tyg i nie odchodzi choróbsko:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kromka:) na pewno będzie lepiej-idzie wiosna 🌻 i musi przepędzic wirusy:) Gdzie mieszkacie? Maju-dzięki za fotkie:) wspaniała,dumna mamusia:)-no i dzielna:) No własnie.....jak pomyślę o tych nie przespanych,przerywanych nockach.....hmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni nie wiem czy sie myle, moze Rokasanko Ty nam cos powiesz;) w Niemczech chyba dostaje sie od panstwa kase? chodzi mi o matke siedzaca z dziecmi w domku, pracujaca oczywiscie na wiele etatow, ktore wymienila Monia;) Moje gardlo😭 tylko czekam az dzieciaki cos lapnie. Synus juz lekko zasmarkany poszedl do przedszkola:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko takkk,takkk:D moj instynkt bedzie wtedy zaspokojony to prawda:), ale ja juz stwierdziłam ze nie bede obliczac,choc moze byc to trudne!!! no bo jak nie liczyc ??ale postaram sie ;),a zreszta ja nie mam problemu ze sluzem wiec bede juz wiedziała za kazdym razem jakie to dni zobaczymy co bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroma ja mieszkam w polsce w slicznym Gdansku:) i dlatego tak mi pasowała ta audycja:),no a wiadomo ze za granica ,kobitki siedzace w domku maja dobrze,nie to co tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w malej dziurze kolo Poznania. Gdansk slyszalam, ze piekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×