Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ja uwielbiam plyn do plukania Lenor summer albo Silan blue sensation. Nic nie pachnie piekniej niż pranko w nich wyplukane i wysuszone na świeżym powietrzu. No może jeszcze szampon wella lifetex, to sa zapachy które zawsze poprawiaja mój nastrój :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Fotosikiem-hmmmmm mam właśnie podobne doświadczenie dziesiaj;) jak któraś dziewczyna wczoraj pisała. No cóż-morał taki,że jest nas teraz dużo więcej niż nam się wydaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to się chyba nazywa aromoterapia:) Ja mam np bardzo konkretne skojarzenia z jakimiś zapachami -tak silne,że czasem wracają po kilku latach:) i przenoszę się nagle w inne miejsce,z innymi ludzmi... To jest bardzo silne-ale też niesamowite. Np zapach brzoskwinie kojarzy mi się z \"bliższym\" poznaniem mojego męża i naszymi pierwszymi wakacjami. a zapach wiosny-jak już kiedyś pisałam-z narodzinami dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Zaraz zrobię sobie kawkę, chociaż ostatnio staram sie ją ograniczac wyczytalam, że obniża plodnośc o prawie 30%, może siemię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegrzeczne dziewczynki...znow mialam sporo czytania.... wpadlam na chwile i wsiaklam....ale juz jestem na prostej, co z tego jak zaraz ide odkurzac i myc samochod...znow mnie nie bedzie i znow bede miala spoooro czytania, moj samochod wyglada jakbym kartofle wozila a nei dzieci, wiec musze cos z tym zrobic bo az nieprzyjemnie mi sie jezdzi... dzis moj pierwszy plan zrealizowalam...i cholera tylko teraz zla jestem bo wydalam kase jak zwykle na glupoty...ach....ale przynajmniej jak to baba sobie humor poprawilam, kupilam sobie staniczek i buty i blyszczyk do ust i mascare....a poszlam tylko z kolezanka po buty,..... enex....MIKUS sie dostal!!! jeden kamien spadl z serca, drugi jutro, a w piatek kolejny stres...ja powinnam byc juz suchotnikiem prze zte moje stresy i nerwy, a tu cholera nic z tych rzeczy.... no dobra moje panie kochane musze leciec poki piekne slonce i pogoda bo potem po mikusia i znow czas ucieknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się też powoli ewakuuje na spacer ,zakupy i do szkoły. Bega-no to mozesz być dumna z Mikołajka:) Inka-no mała kawka na pewno Ci nie zaszkodzi;) a przyjemność jaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowuje sie jak mogę, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Mój 11dc to tak jak wcześniej liczylam moje urodziny, przypadają w niedzielę. Wczoraj mój mąz wspomnial o wyjeżdzie do Berlina na koniec tygodnia ale boję sie zmiany klimatu i ew. mogę sie zastanowic nad drugą propozycją wyjazdu do Spa Ireny Eris do Polanicy muszę dac do jutra odpowiedź... Co do zapachów to też uwielbiam zapach prania suszonego na dworze, albo zapach kwiatów w domu. Kiedyś jeszcze w starym domu mialam w kuchni hoję ktora tak pięknie pachniała, albo zapach gardenii jest cudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie lili. ja czasmi też sie przenosze w zamierzchle czasy :) np pamietam zapach perfum pani Basi z przedszkola, który rozprzestrzenial sie na calą salę, jestem go sobie w stanie odtworzyć w każdej chwili. pamietam zapch sztucznej choinki, która mieliśmy jak bylam mala i dziesiatki innych rzeczy, które tak zapadly mi w pamięć, że powrót do nich jest dla mnie bardzo milym przeżyciem. BEGUNIU . ineczko ja przy pierwszej ciąży wogóle nie pilam kawy, tak sobie postanowilam i teraz też tak będzie, ale jakos teraz podczas staranej nie moge sie zdopingowac , ale chyba będe musiala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoja znowu sie nie da tego napisac, miało byc h-o-j-a Bega gratulacje! Zapewne rozpiera Cię duma i dobrze, jesteś przecież \"współtwórcą \" tego sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 30 dc, śluz mam taki lepki mazisty, jak będę miala dostac @ to będę poprostu maksymalnie sucha, a do tej chwili jeżeli nic mi sie nie poprzestawia jeszcze 2 dni. z moich kalkulacji wynika, że może nas podczytywać okolo 50 osób, nie wiem czy na stale???? ale na pewno tyle i zaczynam sie czuc z tym jakoś tak dziwnie????? W Gdańsku jest tak cieplo, że ludzie spaceruja bez kurtek, marze dzisiaj o spacerku nad morzem i jak mąż wróci to chyba pojedziemy sie przeinhalować morską bryzą :) Malemu też to dobrze zrobi bo nochal ma zawalony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego jak piszę samo\"h\" wyskakuje \"ch\" Daily może jednak powinnaś zrobic ta bete, ja wpadłam w jakąs psychozę tak sie boję powtórki grudniowej... Jeśli nie czujesz sie jak wtedy to jeszcze o niczym nie świadczy... zawsze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki U nas też pięknie :) ,mąż umył mi balkon po zimie i też pranko sobie wywiesiłam na polko:) wczoraj słyszałam że bociany juz przyleciały widziano je pod Krakowem:) tam gdzie mamy działkę co roku przylatują boćki na swoje gniazdo:) a to zdięcie dla tych które nie będą mogły ich zowaczyć na żywo!!!!!!!!!! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6aebdced9cbb865.html miłego dzionka ,zaglądne wieczorkiem jak mężuś bo roboty pójdzie ok19:) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam czasami takie odczucia, szkoda, ze nie można zakodowac tematu, albo coś w tym rodzaju... Chyba jednak zrobię sobie małą rozpuszczalną kawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko jestem pozytywnie nastawiona, będę w ciąży - cudownie, nie będę - staram sie dalej. wiesz to chyba te miesiące-nie przepadam za listopadem i za grudniem raczej też (ale bardziej go lubie niż listopad) i tak sobie próbuje pokretnie tlumaczyć, że jeszcze w tym i przyszlym miesiącu będę spokojnie znosila kolejne porażki. ale od kwietnia (czyli data porodu na styczeń) zaczne być rozdrażniona...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Poka chyba powinnyśmy zacząc rozglądac się za bocianami , fajnie by bylo zobaczyc bociama i poczuc ,że teraz to już na 100% ciaża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam zla rano bo skończylo sie mleczko i musialam wypic kawę bez a takiej nie lubię :(. Ja to normalnie mam bzika, na allegro przyglądam sie chyba z 200 aukcjom z ubrankami dla dziewczynek. Wcale nie zamierzam ich kupowac, ale tak cudownie jest je pooglądac. te które kupilam jeszcze nie przyszly, ale mam nadzieje, że przyjda bo w przyszla sobote jade do mojej siostrzyczki. KURCZE, mam nadzieje, że ona urodzi do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie martwię o Agunię i Misia, kochane MAMUŚkI odezwijcie sie chociaż na chwilę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz zauważyłam, że wczoraj był tu cały stary skład i bylo znów tak jak dawniej, a ja niestety bylam poza firmą. Daily ja mam to samo zaraz pokarze Ci co dziś oglądam. http://allegro.pl/item173170947_cudny_rampersik_firmy_next_74_nowy.html http://allegro.pl/item173483901_george_sukieneczka_wyjatkowa_74.html http://allegro.pl/item175021572__po_next_nowy_mega_boski_nowa_kolekcja_9_12m.html http://allegro.pl/item173348096__aa_next_nowy_sweterek_spodnie_zserduszkami_80.html w tych ostatnich pozycjach bardzo mi sie podobają te sweterki, ten jeden to wczoraj pokazywalaś ale ten w kropeczko jest też piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian... leżę i czekam, staram się nie narzekać :) i czytam, co piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko, że ceny sa maksymalnie przesadzone. ten ostani jest przesliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj napędził mi stracha... coś długo spał i jak już byłam zdeterminowana wsiąść w taksi i pojechać do szpitala na ktg dopiero raczył mnie porządnie kopnąć :) dziś rusza się jak trzeba :D chyba mu dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Misiu, a jak sie czujesz po tych specyfikach, które musisz brać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakąś pomoc do dzieci? Bo jak jesteś ze wszystkim sama a musisz polegiwac to ciężko Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inko, moja pani dr jest obecnie na urlopie... kolejna wizyta 30 marca, wcześniej usg, gdyby się \"coś działo\" to szpital... więc leżę jak najgrzeczniej, bo tabletki które dostałam nie zniwelowały całkiem skurczy, a do szpitala nie chcę... przede wszystkim ze względu na Wojtusia! bardzo bym chciała, żeby choć była Wielkanoc, później niech się dzieje, co ma być ;) ubranka cudne, ale ceny OBŁĘDNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×