Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

jejku ja tez juz musze leciec, nic nei zrobilam...TO WSZYSTKO PRZEZ WAS!!!! a mam co robic , jak co dzien, no i przede wszystkim zaraz do lekarza za 30 minut musze wyjsc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wróciłam, a tu wszystkie wywiało.enex, zgadzam się z tobą co do spraw wiary. szanuję każdego z jego poglądami, każdy przeżywa to na inny sposób. ok, też lecę.bega, super fotki, chłopcy jakie ładne mają włoski blond!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki znikam sobie...musze niestety a i tak was widze nie ma... tylko chcialam wam powiedziec wiadomosc z ostatniej chwili...mam przeblyski albo raczej przeswity sluzu plodnego!!!!!!!! HURA to niesamowite jak to sie zmienia z minuty na minute, jeszcze rano jak robilam test zero oznak plodnosci a teraz juz juz cos drgnelo widac to golym okiem... a tak sie wczoraj podczas rozmowy z enex martwilam..ona biedna zero sluzu a ja enex na to, ze tez mam jakos nie tak ostatnio, ale dzieki bogu widze zmiany...... ale sie ciesze..jakbym los na loterii niemal wygrala a to tylko jakas sladowa ilosc wydzieliny...stuknieta jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilę na kawkę ale juz chyba zostałam sama.... Wczoraj mialam sie jeszcze odezwac ale musiałam sie w pracy uwijac bo chciałam wcześniej skończyc i na 15 byc na pogrzebie sąsiadów- koszmar, oczywiście pożniej miałam humor wisielczy ktory tak naprawdę jeszcze mnie trzyma... wiec nie smucę wam... Nie wiem gdzie sie podzial mój wrodzony optymizm ale coś ostatnio mam mało powodow do zadowolenia tak jakos przestają mnie cieszyc drobne rzeczy z których jeszcze niedawno czerpałam tyle radości.... Moze ten wyjazd mi trochę pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, no to gdzie wreszcie zdecydowałaś się wyjechać do SPA??? Jak możesz,to podaj mi adres tej strony na której moge sprawdzić wyniki badań laboratoryjnych. Nie martw się, wszystko minie! A jak Twój tatus się czuje??? Wraca do zdrowia i formy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka z tatusiem w porządku, jeździ juz nawet sam samochodem. Dostał co prawda ochrzan za to ... wizyta kontrolna dopiero za ok.2 tyg. ale rana dobrze zabliżniona i brak bólu, myślę, ze będzie dobrze... Co do wyjazdu to właśnie rezerwuję hotel ale jednak wyjeżdżamy do Berlina w piątek po południu do niedzieli, przypomnimy sobie stare dobre czasy, bez dzieci...spędzimy tylko ze sobą ten czas chyba tego najbardziej potrzebuję... Oczywiście w sobotę wypad na male zakupy nie odmówię sobie tej przyjemności, zwłaszcza, że znów dużo pracuję i nie mam czasu nawet kupic sobie jakiegoś ciucha. Ewelinko jak córcia? troszkę lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej jst ktos???? ja własnie wróciłam ze sklepu ,byłam cos córce kupic bo juz ma braki w ciuszkach ,2 pary spodni i bluzka :) no i buty ,syn na szczescie ma i to sporo wiec spoko :) teraz ja sie musze zaopatrzyc w cos ,chyba cos znajde?? .To ineczko odpoczniecie sobie i na pewno romantyczno-namietnie bedzie;)super:) Ewelinko jak Julcia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moni, ja jestem, ale tak z doskoku, bo czekam na haslo od syna zeby go przywiezc, wiec tak siedze i ni eza bardzo wiem co zrobic, a nie chce mi sie rozpoczynac zadnej pracy i w ogole dzis mam jakos taki bylejaki nastroj...niby dobry ale jakos tak mi bleble... z noga mnie bab zmartwila ze jeszcze troche potrwa zanim do normalnosci wroci no i ze gorsze to niz zlamanie i jak zwykle ta sama spiewka od 2 kwietnia zaczynam zabiegi... natomiast zadowalajace wiadomosci odnosnie mojego sluzu...coraz bardziej olodny i wyraznie wiecej go...nie musze gmyrac sam do mnie wychodzi :D mam nadzieje, ze jutro bedzie jeszcze lepiej....zreszta na jutro mam zaplanowany dzien...co prawda poczatek dnia bedzie zaganiany bo mam cholerne zakupy w planie, w lodowce tylko pingwin... no i wyniki badan olego odebrac i do banku pojechac i takie gowna rozne a potemm chlopcy na basen a ja mam ploty z kolezanka i idziemy do kina...juz kolezanka kupila bileciki.....a potem...potem romantyczny wieczor z mezem kktory ma mi przyniesc moja dziewczynke i koniec kropka!!!! tak postanowilam! i nie ma zmiluj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj beguniu to wszystko zapowiada sie swietnie!!!!:D, kochana a który jutro DC??? bega ale cały wekend polujesz na jajo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni juto 10dc..tak zamierzam caly weekend polowac, a co? jak szalec to szalec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polowanie bedzie weekendowe...:D oczywiscie zamierzam patrzec co pokazuja mi testy owu....i byc moze troszke zmodyfikuje moje polowania jak testnp pozytywny jutro juz wyjdzie?? ale nie sadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moni tak!! zebym tylko w urojonej ciazy nie byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak byscie z ineczka upolowały to nawet podobny termin porodu:)w koncu niech cos sie ruszy w sprawie ciaz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no begus zaraz tam ciaza urojona....mysle ze znowu juz bedziesz wiedziała co i ja po tyg co??? ty juz masz cały organizm w jednym paluszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moni tez tak mysle, ze nie zdaze sie nakrecic pewnie bo po tygodniu juz bede wiedziala czy sie udalo czy nie...wiec ew. szybko zostane sprowadzona na ziemie... ale grunt to wiara, zreszta tak ma byc i juz wiec monia szykuj sie na popijawe!!! kupuj juz szampana...bedziemy laly strumieniami :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, to nie zart z tym szampanem...tak czy owak za dwa tygodnie pijemy...albo z radosci albo smutku...ale okazja jest tak czy inaczej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze bega ja reflektuje tego szampana, tak wirturalnie sie napijemy:) b dobry pomysł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo dziewczyny przespalam dzis pol dniaaaaa....... zrobilam obiadek i polozylam sie obok Samuelka o 13................. i spalismy do 17.30:p a moj kosz do prasowanie czeka cierpliwieeeeeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko:) no raczej ,a tak ogólnie to wszystkie:D kochana jak tam twoja @??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis 2h pospałam:) nawet pana z elektrowni nie wpusciłam ,bo nie miałam siły zwalic sie z wyrka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksank 🖐️ jak twoja @??? mam nadzieje, ze jesdnek poszla precz!!! co do imprezki zapraszam serdecznie za dwa tygodnie ok? PIJEMY!!!! zrobimy tu libacje!!!! ale w skrytosci ducha mam nadzieje, ze nie bede mogla :D pic z wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra bega ty nam bedziesz mowiła ,no to za zdrowie :D a my w nasze gardełka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niby \"wielki abstynent\" ale z takiej okazji to nie odmowie:D:D:D...a wrecz przeciwnie.....upije sie:D:D:D:D:D:D a jesli chodzi o moja @ to nadal nie ma...... nie wiem co jest.....po spaniu ponad 5 h......doslownie delikatnie widze slady zarozowienia....ale nic krwi... doslownie jakbym najadla sie czerwonego barszczu i teraz nim \"siusiala\":p(sorki znowu tak obrazowo,ale nie wiem jak to opisac) slina pod microskopem dzis nadal palma....tez to dla mnie szok.... bo moja corka tez ma wlasnie @ i u niej tylko plamki i kropki..... no i boli mnie dzis paskudnie glowa....chetnie poszlabym spac dalej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo sobie gawędzicie... Beguś plan super wierze w powodzenie marcowej misji u nas! Daily co u Ciebie? Odezwij sie bo umieram z ciekawości... Za 2-3 tygodnie pijemy... jogurciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksano nie będe Ci gratulowac jeszcze ale wszystko wskazuje, że jednak Ci sie udało.... piszę to szeptem, uważaj na siebie zwłaszcza teraz w terminie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ineczko wy jogurciki lub kubusie;), a my szampany:) roksanko moze beta co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×