Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hahahahaha ...dobre jestescie :D:D:D:D:D..... ale pomarzyc nie grzech....co nie???? tylko zebysmy nie posuly reputacji dobremu imieniu jakie ma nasz topik...:p a powiem Wam ze przejechalabym sie na kilka dni do Polski....ale szczerze mowiac nie mam za bardzo gdzie....:( wprosze sie do kazdej po 2 dni:d moze byc?hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no roksanko nawet nie wiesz jak bardzo Tobie tego zycze...ja mam najwiekszy sentyment do weteranek, bo to one najdluzej czekaja, poza tym twoja pozamaciczna i perypetie..nalezy Ci sie wiec kibicuje bardzo bardzo mocno..ale nastepna ja ok??? :D takze roksanko w drodze wyjatku za dwa tygodnie jogurcik! ineczko kiedy Ty rozpoczynasz staranka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka👄 to je tez szeptem powiem (nie):) dziekuje❤️ mam ochote isc jutro na bete.....tylko jakos strach mnie zrzeraaaaa.....juz nie wiem czego bardziej sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dzisiejsza noc............mysle ze ona rozegra juz co i jak???? bo dwa tyg temu wlasnie w piatek...o 10.30 bylo juz po owulacji.. wiec tak spekuluje ze jak jutro mina dokladnie 2 tyg od pewnej owulki...to............................... Boniu az sie boje pisac....co by nie zapeszyc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko to nie pisz tylko czekamy ,ale jutro rano sie melduj co i jak ,a jak cicho i sucho to rano na bete jedz i po południu wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega ja to bym tak chciala zebysmy wszystkie razem....z Moni ...z Ineczka...z Daily....z Nastka...Z Poka...z Janeczka...z Ronja....z nasza Enex...kto jeszcze podpowiedzcie....bo zapomnialam.... Ala....jejku musze poszukac listy....bo mam pustke w glowie... no Lili dorzuce...choc ona nam sie zastanawia....i Mamulka wiem ze chce ...ale troszku nam sie boi.... ale byloby super jakbysmy wszystkie tek razem.... nawet topikow nie musielibysmy szukac \"grudniowek\" zostalybymy w swoim:) justina nam sie zgubila.... MONIA MONIA.....CIEKAWE CO U NIEJ????MONI DAJ NAM ZNAC!!!!! ups capsl....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis pewnoooooo.....ja juz mam ze komp wlaczam zaraz jak wstaje....bo sie nauczylam ze microskop zaraz wlaczam z rana...a pozniej mnie kusi do Was tu zerknac....tylko nie zawsze mam czas cos skrobnac....no chyba ze maly spi:) albo jak teraz jest z Amanda na spacerku:Dslysze go tu jak szalejeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w trakcie staranek, a punkt kulminacyjny chyba w niedzielę i TAKI WŁAŚNIE CHCĘ PREZENCIK!!! Roksana a jeśli w piątek bylo po owulce to wcale nie znaczy, ze ona była chwilę temu, moglo byc już dłużej po niej, a który dziś masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko własnie wynik sliny tez przeslij ,bo dzis taka wielka paproc była ze szok ,dziwne nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...................................... juzzzzzzzzzzzz wiemmmmmmmm.....jak moglam..... znowu zapomnialam o naszej Kochanej Kokoooooooooooooooo KoKO.....oczywiscie Ty koniecznie z nami i brzusiem w grudniowkach❤️❤️❤️ Koko mi sie zawsze myli z Enex....choc juz teraz mniej bo sobie zakodowalam ze ENEX to krajanka Begi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by bylo jak wszystkie zajełybyśmy się hodowlą brzuszków.... i wogóle nie byłoby tabelki \"starające sie\" ale sie rozmarzylam. Niestety muszę jechac zrobic zakupy a tak mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super by było och..... wiecie no w koncu jakis dobry okres powimien przyjsc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale roksanko to z wieczora zdjecia???? czy te same co z rana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że jesteście, bo potrzebuję pomocy zaraz wam opiszę moją beznadziejną sytuację mam nadzieje że coś wymyślicie, bo już nie wiem co robić kładę spać właśnie dzieci więc nie mam zbyt wiele czasu zaraz piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwie córki jedna Ewa 2,5 roku, rozgarniętna, Zosia samosia, zawsze w centrum wagi wszystkich chwalona i co prawda mądra i zdolna, typ jedynaczki, uwielbia jak ją babcie rozpieszczają, wogóle mnie nie słucha, wszystko co powiem robi na opak, reaguje buntem, i to najważniejsze - bije młodszą siostrę by zwrócić na siebie moją uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka witaj.....ja zmykam do kuchni.....bede za 1h godzinke.....bo juz wrocili ze spacerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz wrocilam z mikusiem ale idziemy do lekcji... musze jak ten cerber :( ale bede za godzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aniu :) ale piszesz zeby cos poradzic na córke??? tak ??? bo cos ja nie zaskoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak teraz opiszę tą młodszą 1 rok i troszkę - Justynka w moich oczach jest całkowicie bezbronna, jeszcze nie chodzi, jest słodka ale wymagająca, bardzo do mnie przywiązana, cały dzień polega na tym że doczłapie się do mnie na czworakach i chce na ręce, chwyta się mojej nogawki i wstaje, ja nie mogę zrobić kroku, więc chcąc nie chcąc biorę ją na ręce i próbuje czymś zainteresować z marnym skódkiem pytanie takie: ja mam się zachowywać w stosunku co do tej starszej, by nie biła młodszej zupełnie nie wiem co robić no i POMOCY!!! radzę sobie jakoś, ale wogóle nie jestem zadowolona z tego co dzieje się w domu, powoli moje małe pociechy wykańczją mnie psychicznie dochodzi do tego że nie mogę wyjść z pokoju dy młodszej nie pobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja czekam na wszelkie pomysły kary super niani nie działają bo Ewa jakoś tego nie kojarzy że jak uderzy następny raz będzie miałą karę jestem otwarta na wszelkie propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze aniu ,sama nie wiem ?? pewne poswiecasz duzo czasu tej starszej???? wiem jedno ze dzieci w 2,5 roku sa takie ze wszystko ich ,i tyle i za nic w swiecie nie lubia sie dzielic!!!! jak nie pomagaja przepisy niani,to ja sma nie wiem co mam poradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko 🖐️ i do jutra dziewczynki zadzieram kiece i lece:P,kochany mezus wrócił i musimy sobie pogadac :D🖐️ do jutra🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sama już nie wiem jak się zachowywać w stosunku co do starszej wiadomo że mamy swój czas wspólny, jest w takim wieku że spędza inaczej zupełnie czas niż ta młodsza (gotowanie, piaskownica, rysowanie, komputer.....) mnóstwo jest tego śmieszne jest to że ona czasami nie chce dać mi kredki bym z nią porysowała nie wiem w którą stronę zrobiłam błąd, czy dałam jej do zrozumienia że jestem na każde jej zawołanie (zawsze starałam się nie lekcewarzyć jej potrzeb) i trzeba to zmienić czy też mam jej dawać tyle swojej uwagi ile ona chce i nie ma w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ja nie wiem ??? bzykami bzykam i nic nie licze jak bedzie to fajnie:D rozluzniłam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×