Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Janeczko=> znam to uczucie ;) ale lepiej być bardziej ostrożnym, bo przedobrzyć można szybko. Teraz trzeba poczekać dwa tygodnie i się okaże. jak coś ma być to będzie z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty mamulka idziesz na ta prolaktyne??? bo ja sie zapytam w czwartek jak bede u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz mamulka , ale ponoć jak w ciążę zajdziesz to też boli ,oczywiście nie wszystkich ,moja kuzynka zaszła w grudniu w ciążę i mówiła mi ,że się czuł @ nawet 4 dni z podpaską latała ,bo się nie spodziewała ciąży ,aż w końcu tescik zrobiła (zresztą 4 ,bo nie mogła uwierzyć w szczęście ) i już ma fasolkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni,na razie nie ale spytaj ja troche czytalam o tej prolaktynie i do bolow piersi dochodza jeszcze inne objawy typu,zaburzenia @,lub brak,klopoty z tarczyca(u mnie tsh ok) klopoty z przysadka-ja mialam robiony rezonans wiec odpada na razie odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie ona miała wysoką prolaktyne i lekarz kazał próbować 3 mc i jak nic nie wyjdzie to na leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko chcialabym aby tak bylo:) z calego serducha w sumie fajnie byloby zajsc tak niespodziewanie,bez tych wszystkich staran,obliczen,taki spontan nie do konca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak zrobie hormony dla własnej ciekawosci,zawsze lepiej wiedziec ,no ale z tych objawów co opisujesz to ja tylko te cycole bolace :P, w sumie ja tsh miałam w ciazy i była ok,to chyba sie nie zmieniła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć ciężko zajść w ciążę =nastuś mamulko =żebys wiedziała bez stresu ciach i juz ,,zyczę ci tego ,może @ nie przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko o kurcze i udalo jej sie super!!!! z tego co jeszcze pamietam to mnie tez na poczatku ciazy bolalo jak na @ ten cykl byl wogole dziwny,jak juz pisalam zeby nie zauwazyc sluzu plodnego??? znam swoje cialo... tak jakby mi sie wszystko poprzestawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko przez prolaktyne mozna miec kłopot z zajsciem w ciaze,ona odpowiada za brak owulki.Dali o niej pisała bardzo fajnie ,no własnie gdzie ona??? moze jej siostra juz urodziła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciała tak wpaśc, ale oczywiscie z dziewczynką :D Jak teraz nie wyjdzie, to aż mi siebie żal w następnym miesiącu. Juz sie nie mogę doczekac, kiedy zaczniemy spadac do tej dolnej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba mam w normie ta prolaktyne bo z zajsciem nie mam problemów Koko no tak jak Ty mówisz jest najlepiej pach i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, jak się staramy to wszystkie mamy jakieś inne cykle, albo wcześniej na to wszystko nie zwracało się aż takiej uwagi. A ja od paru dni co chwila latam do kibelka i sprawdzam sluz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-bylabym bardzo przeszczesliwa,tym bardziej ze juz probuje to przelozyc:( bo tchorze sprawdzalam ostatnie 4 cykle jak w zegarku 27 dni jutro mam dostac@ jak nie przyjdzie moze pokusze sie o tescik?? moni-u mnie tez tylko objawy cycuchy a od ktorego dc zawsze cie zaczynaja bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycuchy to mnie tez bolą a szczególnie prawy a jak mam @ to spać na brzuchu przez to nie mogę,tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kochane tez bardzo bolą i wogóle sa taaaakie duże i nabrzmiałe ,no ja jak zajdę w ciążę yop normalnie będę wyglądać jak Sabrina :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazjo ja mam cykle 27 dni i zawsze od okolo 10,11 dc zaczynaja mnie bolec sa bardzo pelne i bolace nie moge spac na brzuchu lub sprawia mi to bol zanim sie uloze wygodnie i tak jest do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-to extra:D nie jestem sama czyli u nas to objaw owulki i tak do @ kurcze ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mój tez tylko jak idę coś sobie kupić to mnie to wkurza ,bo jak jest dobre w psie to cycki ciągną ,a jak w cyckach dobre to sporo zaszerokie gdzie indziej ....a właśnie muszę sobie pokupować trochę rzeczy bo przez to planowanie ciąży to nic nie kupowałam ,bo myślałam,że ubrania ciążowe będą potrzebne ,a tu ciąży ani widu ani słychu a ubrac sie nie mam w co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni może wyslę ci choć kawałek to ity bedziesz zadowolona i ja :d :d :D co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni ja tez przed tem bylam troszke nie zadowolona z cycuchow ale przestalam palic,utylam z 2-3kg i Urosl mi biust-szok dziewczyny mam teraz 75D przepraszam ze sie tak chwale ale bardzo sie ciesze,bo nie myslalam ze w tym wieku bede miala takie pelne piersi:D acha zapomnialam dodac ze nie czuje sie okresowo i o dziwo nie mam nabrzmialaego brzucha moze jednak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×