Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

tak,bo tam spędziłam swoje najfajniejsze lata, często do niego wracam,nawet studkium zaocznie kończyłam w Bydgoszcy - dojezzdajac z noworodkiem przy piersi, hehe, no i zastanawiałam się czy nie pójsc na uzup.magisterskie tam własnie..., ale mnie ciągnie w rózne miejsca, przedtem tez mieszkałam gdzie indziej, pózniej, zanim wyladowałam tu gdzie teraz mieszkam tez gdzie indziej, nawet za granica ...powsinoga jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak układy :P Ale nie bądź taka skromna, jakiś udział tez chyba mialaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz nowe rzeczy i miejsca? ja tez mam ochote czasem sie z tad wyprowadzic gdzies w cisze,spokoj,pod lasem ale rozsadek za chwile mnie doprowadza do porzadku tutaj mam wszedzie blisko,rodzina,chlopcy przyjaciol,zajecia dodatkowe chyba nie mam odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taka paskudna romantyczka hehe moj maz mawia ze urodzilam sie nie w tych czasach moze powinnam byc krolewna? albo czarownica-to chyba byloby ciekawsze jestem bardzo wrazliwa i bywa ze trudno jest mi sie zmierzac z niepowodzeniami,ludzka podloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciała \"w szuwary i krzaczory\" ale bliskość stolicy jest niezbędna... gdzie indziej, mąż w swoim fachu nas by nie utrzymał... a i szkoły niebawem się zaczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gruby misiu nie mozna myslec tylko o sobie moj maz jak wroci na stale to tez bedzie nas utrzymywal dzieki bliskosci miasta no i ja tez zawsze mialam blosko do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc blisko literki mi uciekaja jak sie czujesz misiu? skurcze sie ustatkowaly? pamietam ze po lekach nie dobrze sie czulas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko...ja tez nie chciaam, tak wychodziło, przeprowadzałam sie kilka razy za kazdym razem zostawiając cos co znam i kogoś do kogo zdązyłam sie przywiazac, pokochac, przyjaciół...ciężko było :-( Los sprawił, ze akurat tam gdzie się przeprowadziłam poznałam męza, który był z innej, niedalekiej miejscowosci, no wiec ostatnia przeprowadzka - no i tu juz chyba będzie mój dom na zawsze...:-) Tu sie rodziły moje dzieci...ja marze, zeby gdzieś wyjechać, bo mieszkam w niewielkiej miejscowosci gdzie się czasem duszę, nie mogę się realizowac do końca, nie ma nawet gdzie wyjsc...nawet chciam do BYdgoszczy wrócić, ale mój mąz woli zostać, bo tu ma rodzinę, stałą prace ,stabilizacje, nie chce wyjezzdać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że nie jest gorzej, kolejny tydzień za mną... z każdym dniem szanse dziecka są większe i tego się trzymam :) muszę zajrzeć do Wojtusia, bo popłakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu dbaj o siebie i tak pewnie jestes w stresie:( ja tak mialam z drugim synkiem,skreslalam dni w kalendarzu wszystko przez poronienie zagrazajace ronju papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko-jesli nie spisz,ten 3bit jest przepyszny smietana w lodowie zgestniala wlasnie sie zajadam pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj!!!! znow pol godziny na czytaniu przez was spedzilam :) was na chwile same zostawic.....i czlowiek nie moze sie odnalezc... no wiec tak moje drogie przede wszystkim dziekuje bardzo bardzo za wasze rady i cierpliwosc dla mojej skromnej osoby.... i powiem wam uwaga ze .... ze co zrobilam? ku potepieniu niektorych a ku swojej desperacji...DZIALALAM wczoraj ten osttni raz.... byc moze to bylo o jeden most za daleko? tego nie wiem...nie wiem w ogole co z tego wyszlo? nie wiem dzis nic...oprocz tego, ze nigdy nie dzialalam tak jak teraz codziennie od 10dc. 11dc 12dc 13dc gdzie w 13dc rano testu owu zaczely byc pozytywne...w 10dc mega sluz pozniej susza a dzis znow jakby mokro i poslizgowo??? nic nie rozumiem z tego??? zaraz ide zrobic test owu...tak z ciekawoscio.... stalo sie...teraz czekam.....zastanawiam sie troszke czy dobrze zrobilam i w ogole dopadly mnie ogolne watpliwosci i dylematy taki strach mnie oblecial ale nie ma odwrotu.... w kazdym razie misja zakonczona....teraz wejde w faze wzglednego spokoju i obserwacji....... mamulka...a jak u Ciebi8e??? umieram z ciekawosci???? daj znac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta.....gdzie jestescie??? kawki w dlon i do kompa...czas duszy dac troche odpoczynku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!!! bega ja jestem tez czytałam z 30 min co wczoraj nasze babeczki pisały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻 Hej Beguś, wczoraj wieczorkiem Cie wypatrywała, ale widzę, zę byłaś zajęta :D I jak drugi tescik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus mysle ze dobrze zrobiłas:D,teraz czekamy ,na 1.04.tak??? a ja na 10.00.do lekarza z moim gardłem i uszami boli jak diabli i gardło i uszy:-o Mamulka łobuziaro moze cos napiszesz??? jak tescik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestescie!!! jak fajnie!...ide juz robic tescik zaraz jestem.... a mamulka to by mogla sie podzielic tu informacjami z kolezankami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to siorbaj sobie janeczka:P bega czekamy na wiadomosci:D,a ja teraz ide raz dwa umyc moją głowe ,bo do lekarza z brudna nie pujde;)i oczywiscie zaraz wracam.....🌻 to dla Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez jestem, ale kawke zdazyłam juz wypic...idę zrobic sobie herbatke zielona ...co by nie siedziec tak o suchym pysku...:-) Bega trzymamm kciuki, zeby wszystko wyszło po Twojej mysli :-) Ja jakbym chciała syna to bym działała dzisiaj na maksa...sluzu pełno i ból podbrzsza...owu bedzie szybciej w tym cyklu, pewnie 16 dc, to jak ja skonczyłam na 11dc to pewnie za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane....dzis test jeszcze wyrazniejszy niz wczoraj...kreska testowa mocniejsza od tej kontrolnej!!! czyli owu zbliza sie wielkimi krokami...ciekawe co jutrzejszy test pokaze>? chcialabym wiedziec kiedy spadnie ten poziom hormonu LH ?? w kazdym razie testu w moim przypadku okazuja sie byc konieczne...co innego sluz mi mowi a co innego fakty? ciekawe kiedy brzuch owulacyjnie zacznie bolec??? tu ronja herbartke sobie robisz a ja chyba 2 kawke ale inna ttym razem a co tam... przynajmniej w milym towarzystwie ja wypije... jejku uswiadomilam sobie , ze bede za wami tesknila.... za tydzien wyjezdzam na 3 dni z mikusiem na konkurs....nie bede wiedziala co u was slychac, a jak wroce to chyba nie dam rady tego wszystkiego nadrobic...tyle czytania bede miala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu to wspaniale ,to ze ta krecha druga kontrolna mocniejsza :) ja obstawiam na jutro z rana owulke,no własnie a ciekawe kiedy ból owula bedziesz miała ??? a moze w tym mc bez bólu bedzie??? beguniu my tez bedziemy tesknic....a nadrobisz czytanie w jeden cały dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.dziewczyny piszą w sposób błyskawiczny-wczorajszy wieczór chyba 5 stroniczek:) No to teraz pewnie Bega kilka dni i będziesz już coś \'czuła\' na tak albo na nie. Moniś-wczoraj juz nie zaglądałam,bo byłam tylko na chwilkę;) ale i tak się spotkałyśmy...widzisz jak niektóre temaciki nas ściągaja;) Ronja-halo halo -ja też piję zieloną:) Jak tam Mamulka?????????? Pewnie jeszcze dzis nie robi.....teściku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A -jeszcze nasza Janeczka się pojawia:):):): No no-ciekawe jak u Ciebie-czy coś się wykluło?ślicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy juz glowka umyta??? moniu no wlasnie? tez tego bolu jestem ciekawa??? a co do owulki ew. jutro rano to mysle, ze dobrze zrobilam dzialajac wczoraj....zreszta tak jak sylwia napisala jak mam byc w cioazy to bede....chociaz w moim przypadku to byl chyba jedyny tak bardzo dopiaty miesiac...wszystko obstwaione i skontrolowane....az dziwne by bylo gdyby jajo ucieklo...wlasciwie bylo bombardzowane z kazdej strony o kazdej porze....powinno byc bez szans! tylko poddac sei atakowi jakiegos X przystojnego/ mam nadzieje, ze moje jajo wykazalo sie w koncu dobra wola i poloczylo sie z tym przyustojniaczkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lili 🖐️ tak moja droga...za kilka dni juz bede cos wiedziala...mamnadzieje, chyba, ze moj organizm znow cos pomiksuje, zeby mnie zwiesc lub oszukac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×