Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

poka moze sie udalo bo wpisalam sie do dopingujacych:P a przewrotne zycie samo nami kieruje hehe jak juz kiedys pisalam ze chcialam aby tak wyszlo tzn tak troszke zeby los dopomogl:D i tak chce dziecko,wiec co to za roznica by byla? pare miesiecy w ta czy w tamta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko a podasz mi ten przepis na rafaello? acha jak bedziesz robic to ubij dobrze smietane,bo mnie sie cos za slabo ubila a powinna miec inna konsystencje dziewczyny ja mysle ze sie nakrecam,a to pewnie przez przyjazd mezusia i emocje z tym zwiazane = wszystko sie poprzestawialo i pewnie moge dostac pozniej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka ja miałam 8.03 a dzisiaj 12dc a zaczełam wczoraj bo nie było wcześniej okazji:) mamulko= już sobie druknełam ten przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis nie jest mój, tylko chyba Ineczki, albo Begi, mam go na kompie w pracy:P, jutro wkleję. Jak się pochwaliłam w pracy, to musiałam wszystkim dziewczynom to wydrukowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ja sie przepiszę do dopingujacych to @ nie dostanę ;) ,ja sądzicie ? mamulka rób kochana jutro test i melduj się a wynikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia:P no nie wiem,ale korci mnie szalenczo jakie to glupie,doszukuje sie wszelkich objawow sylwio,jakby byla dzidzia,to pewnie chlopak bo my tak dzialalismy czesto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= wóz albo przewóz:D ale sie nie nastawiam na nic za bardzo bo śluzu płodnego dalej nie widać mimo że wcinam len:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko to super czekam na ten przepis acha w tym na 3bita mozesz go na koncu posypac wiorkami lub kakaem,ale ja nie sypalam szkoda ze taki drogi ten przepis,ale cala duza blacha jego za to bedzie co wyjadac hehe sylwia,a moglo mi sie wszystko poprzestawiac przez przyjazd mezulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka do śmietanki można kupić śmietan fix i masz piękną konsystencje janeczka możesz sprawdzić u chińczyków co bym miała w marco ,bo jakoś % to obliczasz poka może owu dopiero przed toba ,poprzedni cykl miałaś długi to ten też taki może być ,jedz len i czekaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= no tak tylko to mi pozostało:) czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka=> pierwsza faza mogłaby się przestawić ale druga raczej jest niezmienna. Tzn. od owulacji do @ powinno być zawsze tyle samo dni. Więc sprawdx kiedy miałaś owulację i kiedy powinnaś dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny = ja uciekam:) do pracy:D papa 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka a cos się taka pracowita zrobiła ;) :P , żart -działaj :D działaj ,owocnej pracki ci życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio a ile dni 14? czy 16? tylko ja nie wiem kiedy byla owu,bo nie zauwazylam objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka=> no u każdej kobiety różnie to wygląda może być 13,14, 15 :D Najlepiej zrób teścik :D Brak objawów owulacyjnych też może o czymś świadczyć ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie czulam chyba ze nie bylo owu? ale u mnie cykl 27 dni bol jajnikowy 10,11dc z reguly i tak samo sluz sie zaczyna glupia jestem bo sie nakrecam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus- owocnej pracy :D Mamulko - zrób jutro teścik, tak czekamy na dobre wieści, żeby w końcu któraś zaczęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko jakby nie przyszla@to jeszcze poczekam mialam w tym miesiacu duzo wrazen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko ja to się troche boje robic tescik, tak to czekam w nadziei że będą 2 krechy i jakos tak trochę odwlekam to w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×